Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer
Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Urban3er » 11 gru 2013, o 19:45

Siemanko ;P Dzięki wszystkim za dobre opinie :) Parę fotek Puga zrobione ostatnio na trasie :

Parę HDRków droga nr 3 trasa "Czeska"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tutaj focia ze Zgorzelca na tyłach Galerii Słowiańskiej Carrefour :

Obrazek

No i niemiła niespodzianka mnie spotkała na powrocie do Polski w poniedziałek 9 grudnia ;(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Drift był niczym w Szybkich Wściekłych ;-P Na szczęście już po bólu ;) Zimóweczki nowe Boxerek dostał można śmigać ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Urban3er » 18 gru 2013, o 17:18

Siemanko ;-) Jako że wjechałęm do kraju o godzinie 5:40 to skorzystałem i zrobiłem pare fotek Boxerkowi na pustym placu pod ładnie przystrojonym Carrefourem ;-P Świątecznie !! HEH
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oraz fotka z pauzy w Gryfowie na kawę ;-P Koledze obok w tym białym Volvo poszła pompa wspomagania. Kiera była nie do ruszenia, musiał czekać na pomoc.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Urban3er » 30 sty 2014, o 17:42

Witam ;-) Peugeocik dostał nowy olej oraz filtry. Po zakończeniu gwarancji przechodzimy w firmie na Filtrony oraz oleje Orlenu. Jak narazie małe jak i duże auta jeżdżą i nic się nie dzieje. Stosunkowo dobre produkty w normalnej cenie. Producent przewiduje wymianę w Boxerze na 30 tyś. kilometrów ja jednak zajeżdżam na bazę po 25 tyś.

Obrazek

Korzystając dzisiaj z ładnej pogody zajechałem na teren Aeroklubu Jeleniogórskiego i zrobiłem małą sesję Pugowi ;-P Jeszcze pamiętam jak za czasów szkolnych lat pojechaliśmy z klasą na pokazy lotnicze do tego własnie klubu ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oraz parę zdjęć podczas zjazdu z Góry Szybowcowej ;-P

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mich@ł
Użytkownik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:27 wrz 2013, o 17:40
Samochód:Opel
Firma:---
Uprawnienia:B

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Mich@ł » 30 sty 2014, o 18:34

Podoba mi się ten blaszak fest!
A gdzie Ci tabliczkę wcieło? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:5 gru 2013, o 13:49
Uprawnienia:AM

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Michał » 30 sty 2014, o 19:41

Szybowcowa musi być! :lol:
Piękny boksio, ostatnio chyba widziałem cię gdzieś na mieście. Chyba na Jana Pawła II koło BP.

Awatar użytkownika
Maciek
Posty:151
Rejestracja:6 kwie 2013, o 18:47
Samochód:Sprinter 312
Firma:Nimbus Polska
Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Maciek » 30 sty 2014, o 23:55

Jak blaszka, to tylko w największej opcji. Zgrabnie to wygląda.

A odbiegając od tematu. W Jelonce w aeroklubie taaakie imprezy się odbywały! Ale nie w Jeżowie na górce, tylko na lotnisku w mieście w baraczkach.
Life is a highway

Obrazek

Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Urban3er » 31 sty 2014, o 22:40

Wielkie dzięki za dobre opinie :) Cieszę się, że komuś się podoba ;-) Tabliczkę mi wcięło bo przechodzi ona pewne zmiany ;-P za niedługo pokaże i wytłumaczę o co chodzi :-P. Na lotnisku w Jeleniej na ul. Łomnickiej to racja Maćku fajne imprezy były :D Tylko szkoda, że ostatnio to jakoś rzadziej. Jak będzie jeszcze jakaś nowa to odwiedź nas ;-P Spota zrobimy ;-P ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Urban3er » 15 lut 2014, o 18:40

Cześć ;-) Drobna aktualizacja ;-P Boxer doczekał się kąpieli, coś ostatnio unikał wody i szczotki :-P

Tutaj przed myciem, fotka zrobiona niedaleko Jakuszyc :-)

Obrazek

Już na bazie ;-) W trakcie mycia ;-P Złapałem za wiaderko i zrobiłem fotki :lol:

Obrazek

Widać jak jedna i druga połowa busa się różni. Był czarny jak smoła ;-P

Obrazek

Czyściutki, pachnący zasłużył na ładne zdjęcie na tle Sokolika :-)

Obrazek

Oraz ciekawa fotka busika Iveco z bardzo ambitnymi marzeniami ;-P :lol:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Urban3er » 29 mar 2014, o 17:59

Siemka ;-) Boxerowi stuknęło już ponad 311 tyś kilometrów i Szefostwo postanowiło wymienić mi tabor na nowy. Peugeot pojechał na wymianę do dealera w Legnicy. Zdałem go i zostało zrobione zamówienie na nowego busa. Będę miał to samo ten sam kolor z tym że silnik 2.2 Hdi o mocy już nie 120 km tylko 150 km oraz zewnętrznie możliwe że będzie miał światła do jazdy dziennej LED. Możliwe, że już w przyszłym tygodniu odbiorę go z Legnicy. Najważniejsze, że będzie nowy i na gwarancji :-)

Przebieg mojego "starego" Peugeota

Obrazek

W międzyczasie dostałem VW Craftera do jazdy. 2.5 TDI 160 Km na bliźniakach, Klima, ASR, itp. Minusem tego auta jest dla mnie bardzo wysokie spalanie i ograniczony zasięg. Jest pakowny ale mimo wszystko na wysokość Boxer ma przewagę. Dwie spiętrowane palety nie wejdą na Craftera a na Peugeota tak. Przez bliźniaki ma bardzo wąskie przejście miedzy nadkolami i wszystkie palety muszę ładować po długości i później obracać. Bus dobry mocny i solidny ale na innego typu pracę. Aha i przez to wszystko że jest taki duży, ma bliźniaki, tylny most, wał, ciężki silnik jego ładowność to zaledwie 850 Kg :/

Obrazek

Auto jest długie i na podłogę wchodzi pojedynczo 6 europalet. Tylko co z tego jak góra się zwęża i już jest ciężko ze spiętrowaniem. Bez rozbierania palet i ściągania dekli udało mi się wcisnąć 9 palet. To tyle samo co na Boxera. Fakt że w Crafterze można jeszcze upchać coś ale już nie będą to pełne palety a raczej paletki sięgające do pasa

Obrazek

Jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy to nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. Dużo miejsca, bardzo fajna deska rozdzielcza, spore schowki, wygodne fotele. Pod tym względem przewaga dla VW. No i silnik 2.5 TDI robi robotę nie narzekałem na brak mocy na górkach i nawet nie prosił się o redukcję. Ciekaw jestem jak wypada na tle swojego rywala a zarazem bardzo podobnego brata z koncernu Daimlera mowa o Sprinterze i silniku 3.0 CDI. Może kiedyś się takim przejadę ;-P Ogólnie autko fajne podoba mi się, fajne wrażenia z jazdy z tym, że jak by był wyższy i mniej palił to bym nawet go nie porównywał do Francuza ;-P Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:14
Samochód:Audi A3
Uprawnienia:B1,B,B+E,C,C+E
Lokalizacja:Łapy

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Szczepus » 18 kwie 2014, o 14:08

I jak kolego dostałeś już nowego busa czy nie ? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”