Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer
Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Urban3er » 22 kwie 2014, o 19:11

Witam Serdecznie ;-P Trochę zaspałem z aktualizacją heh ;-P Jak już pisałem wcześniej czekałem na odbiór nowego busa. Po zrobieniu zaledwie paru kursów Crafterem dostałem telefon, że mogę już jechać po odbiór auta do Legnicy. Zadowolony wróciłem z trasy i na następny dzień z samego rana udaliśmy się po busa. I oto jest nowe narzędzie pracy ;-)

Marka: Peugeot
Model: Boxer
Silnik: 2.2 Hdi 150 km
Rok produkcji: Marzec 2014
Przebieg: Nowy
Wyposażenie: Klimatyzacja, el. szyby, tempomat, światła do jazdy dziennej, CB radio, radio FM(mp3,usb,filmy, itp..), webasto, abs.
Obsługiwane kierunki: Niemcy, Czechy, Francja(już rzadko raz na rok ;-P)
I to tyle ;-P Szału nie ma, nawet nie miało być heh ;-P Dla mnie jako kierowcy ważne, że bus jest nowy i mam spokój na trasie przez jakiś czas oraz, że autko bedzię serwisowane w ASO przez okres gwarancji ;)

Pare zdjęć robione butem już po jednej trasie do Hannoveru :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zewnętrznie różni się od "starego" Boxera Ledami, chlapaczami. Tymczasowa rejestracją która za jakiś czas będzie zastąpiona tablicami indywidualnymi coś w stylu D1 WIATR lub D4 TWIST itp.... zobaczymy co mi wymyślą ;-P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Środek ciemny, zrobiło się jakoś przytulnie przez to ;-P Dotykowe radio z mp3, czyta divix-y i inne różne multimedialne pierdoły ;-P Komputer ma śmieszne ostrzeżenie poniżej 4 stopni informuje o możliwym oblodzeniu drogi ;-P

Obrazek

Obrazek

No i to wszystko co miałem do pokazania ;-P dorwe może aparat to zrobię więcej fotek. Oby dobrze służył kolejnych parę lat na trasie ;-P Pozdrawiam wszystkich Mobilków :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
malpa
Użytkownik
Użytkownik
Posty:88
Rejestracja:27 lip 2013, o 11:59
Uprawnienia:b

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: malpa » 22 kwie 2014, o 19:51

mój brat lata boxerem z lutego 2014 ale jak zobaczył Twoje radio to stwierdził że musi do szefa dzwonić :lol:
mega pozytywny busik.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
ARAS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:66
Rejestracja:1 lis 2013, o 14:06
Samochód:vw crafter
Firma:własna
Uprawnienia:b,c adr

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: ARAS » 22 kwie 2014, o 20:41

Radio spoko ale to nie fabryczne mam takie samo w swojej V ,a co do crafter to nie powiesz że komfort jazdy jest ten sam co w boxerku ?!

Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Urban3er » 22 kwie 2014, o 21:45

Radio faktycznie nie jest fabryczne, zostało zamontowane już w salonie w Legnicy. Bus przyszedł bez ori radia i jak auto przyszło to na miejscu wybrano akurat te ;-P Jak dla mnie jest spoko i co najważniejsze nie oślepia oraz dobrze się prezentuje na desce ;-P Komfort jazdy Peugeotem a Crafterem wiadomo różni się. Więcej miejsca w środku ma niewątpliwie Crafter, duża przestrzeń nad głową oraz wyższa pozycja jazdy, inaczej wyprofilowane fotele itp. Sama jazda też jest inna VW miał tył napęd, bliźniaki był ciężki, po prostu inaczej się prowadził. Oba busy są dobre i dobrze mi się nimi jeździ no może jeździło bo Crafterem teraz już nie będę śmigał ;-P Pozdro :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
ARAS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:66
Rejestracja:1 lis 2013, o 14:06
Samochód:vw crafter
Firma:własna
Uprawnienia:b,c adr

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: ARAS » 22 kwie 2014, o 22:38

Masz wersję radia z navi i tv ? widzisz blizniak jest wolniejszy sam wał +- 100kg . Nie obraz się za post wczesniejszy był bez złośliwości a chociaż pompowany fotel dołożyli do boxera ?

Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: Urban3er » 24 kwie 2014, o 19:50

Spoko kolego ;-) nawet nie pomyślałem, że mógł być złośliwy :-) Wersję mam z Navi i TV ale nawigację trzeba wgrać. Aplikacja jest lecz nie ma programu. Nie wiem czy bedą coś robić z tym. Zobaczymy z czasem. Fotel niestety nie jest pompowany. To wersja raczej podstawowa bez jakiś rarytasów ;-P

Kilka dodatkowych fotek wnętrza i radia :

Obrazek

Ciemna tapicerka z czerwonymi siedziskami i oparciami. Lepiej się jedzie, są barzdiej komfortowe. Może ze względu na innny materiał oraz miekkość ;-P

Obrazek

To co mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie :-) Na boczkach założono podłokietniki jest to fajne rozwiązanie. Poprzednik tego nie miał.

Obrazek

No i radio. Taki multimedialny kombajn ;-P

Obrazek

Pozdrawiam :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
ARAS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:66
Rejestracja:1 lis 2013, o 14:06
Samochód:vw crafter
Firma:własna
Uprawnienia:b,c adr

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: ARAS » 24 kwie 2014, o 23:07

Jednak masz inne radio bardzo podobne ale inne ja mam GMS=a ,navi atomapa jak na moje potrzeby spoko
Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
galux20
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:4 maja 2014, o 17:20

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: galux20 » 5 maja 2014, o 16:03

WITAM JESTEM TU NOWY

w tamtym tygodniu zamówiłem boxera lifta 2014
130 ps
climatronic , automatyczne światła i wycieraczki, ledy w reflektorze , tempomat , 125 zbiornik , esp , amortyzowany fotel
w obecnym jumperze mam górną półkę , w tym nowym nie zamówiłem tego-umkneło mi to
czy przy amortyzowanym fotelu może ta półka przeszkadza?
aha silnik 130 ps ponieważ teraz jeżdze 120 ps i jest ok
dopłaty do 150 ps to prawie 3 tyś zł
na hamowniach wołają 1100-1300 zł za podkręcenie na 160 ps
prawdopodobnie przyzwyczaję się do tych 130 ps

jeszcze jedno nie brałem radia
troszkę szkoda sterowania na kierownicy
wołali 1300zł
kupować oddzielne urządzenie do bluthuta czy może jakieś radio z taką funkcją?

Awatar użytkownika
adikson1
Użytkownik
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:26 kwie 2014, o 23:04
Samochód:Fiat Ducato 3.0
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Chorzów

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: adikson1 » 7 maja 2014, o 18:27

takie radyjko to rarytas :)

Awatar użytkownika
LisTruck
Użytkownik
Użytkownik
Posty:76
Rejestracja:11 lut 2014, o 22:17
Samochód:Omega, Transit TDDI
Uprawnienia:B, CE

Re: Peugeot Boxer 2.2 Hdi Blaszak

Post autor: LisTruck » 11 maja 2014, o 10:45

Boxerek fajny był tylko szkoda że tylko 2.2HDI, jak z jego awaryjnością? Te 120KM pewnie chwilami za mało 150KM pewnie będzie lepsze chociaż najlepsze opinie to mają jednak te 3.0 ;) U mnie w firmie chłopaszek ma 2 Ducata 3.0 160KM, jak brał drugie to były już 180KM ale 160-tke miał sprawdzoną :roll:
Generalnie jedyne co troszkę wizualnie mi przeszkadza w tych autkach to jest to że w pojedyńczo podwyższanym dachu ten skos idzie równo z szybą a w podwójnie wysokim dachu ten skos idzie trochę za bardzo pionowo ale fakt pakowny to on jest. Jaka wynosiła ładownośc tego autka?
Co do Craftera to jeździłem Sprinterem 315CDI i wiem że te auta są mega komfortowe ale niestety Craftery i Sprintery W906 2.2CDI to niestety są padaki, jedynie Sprinter 3.0CDI ale on zabija apetytem na paliwko oraz ceną, tutaj trojaczki mają przewagę :)
Nowy Boxerek również bardzo fajny, ciekawe radyjko tylko chyba nie ma steru z kierownicy? Fajnie te fotele wyglądają no i ten podłokietnik na drzwiach na pewno będzie przydatny. Czekam na kolejne aktualizacje.
Pozdro i do zobaczenia na szlaku 8-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”