White Lion by Matys

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
ADAM
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:8 lis 2013, o 13:30
Samochód:Master 165
Uprawnienia:A, B, B+E, C, C+E,
Lokalizacja:Łomża
Re: White Lion by Matys

Post autor: ADAM » 27 lis 2013, o 22:11

Kozak widać ze bardzo zadbane autko ;)

Awatar użytkownika
Matys_
Posty:8
Rejestracja:19 paź 2013, o 21:03
Samochód:Boxer 3.0

Re: White Lion by Matys

Post autor: Matys_ » 16 sty 2014, o 18:56

Siema, tak jak mówiłem wleciała nowa plandeczka, z autem wszystko w porządku. Sprawuje się bardzo dobrze, nie dawno na liczniku wybiło 300tyś, pozdro ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
jockern
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:12 lip 2013, o 15:50
Samochód:iveco daily
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zielona Góra

Re: White Lion by Matys

Post autor: jockern » 17 sty 2014, o 23:07

Auto super wygląda. Widziałem Cię parę razy w naszym mieście i na żywo naprawdę ładnie się prezentuje.

Awatar użytkownika
młody_saller21
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:16 gru 2013, o 00:21
Samochód:Renault master
Firma:transport ciezarowy
Uprawnienia:B

Re: White Lion by Matys

Post autor: młody_saller21 » 27 sty 2014, o 23:14

siemanko. no busik konkret tez mam plany zeby zaczac prace nad swoim ale powiem Ci ze na allegro nie moge za Ch**a znalesc gadzetow tzn lampeczki i rozne bajery. a na pompach na zachodzie pelno tego maja ale patrzac na ich ceny to sam wiesz ;) zapodal bys jakis namiar na stronke?? z gory dziekowka i pozazdroscic takiej perelki :P

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: White Lion by Matys

Post autor: toper » 27 sty 2014, o 23:38

młody_saller21 pisze:siemanko. no busik konkret tez mam plany zeby zaczac prace nad swoim ale powiem Ci ze na allegro nie moge za Ch**a znalesc gadzetow tzn lampeczki i rozne bajery. a na pompach na zachodzie pelno tego maja ale patrzac na ich ceny to sam wiesz ;) zapodal bys jakis namiar na stronke?? z gory dziekowka i pozazdroscic takiej perelki :P
kolega tu widze większość lampek ma od www.jegger.pl :) na allegro trochę wystawiają z nich a szerszy asortyment na półkach w Gostyniu

Awatar użytkownika
młody_saller21
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:16 gru 2013, o 00:21
Samochód:Renault master
Firma:transport ciezarowy
Uprawnienia:B

Re: White Lion by Matys

Post autor: młody_saller21 » 27 sty 2014, o 23:53

toper pisze:
młody_saller21 pisze:siemanko. no busik konkret tez mam plany zeby zaczac prace nad swoim ale powiem Ci ze na allegro nie moge za Ch**a znalesc gadzetow tzn lampeczki i rozne bajery. a na pompach na zachodzie pelno tego maja ale patrzac na ich ceny to sam wiesz ;) zapodal bys jakis namiar na stronke?? z gory dziekowka i pozazdroscic takiej perelki :P
kolega tu widze większość lampek ma od http://www.jegger.pl :) na allegro trochę wystawiają z nich a szerszy asortyment na półkach w Gostyniu
dzieki kolego zaraz lukam co tam maja ciekawego ;)

Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer

Re: White Lion by Matys

Post autor: Urban3er » 30 sty 2014, o 17:38

Busik naprawdę wyjątkowo się prezentuję. Dla mnie kozak 8-) Jeśli się nie mylę to widziałem Cię 7 stycznia na A4 w Niemczech jechałeś w stronę granicy w Zgorzelcu godzina 19:20 bodajże byłeś na 60 lub 70 kilometrze. Wołałem na radiu Matys! Matys! ;) ktoś się odezwał ale już było za późno i nie słyszałem wyraźnie ;-P
Obrazek

Awatar użytkownika
TrawerCT
Użytkownik
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:31 sty 2014, o 23:50
Samochód:Master
Firma:Trawer Toruń
Uprawnienia:B

Re: White Lion by Matys

Post autor: TrawerCT » 3 mar 2014, o 10:39

młody_saller21 pisze:siemanko. no busik konkret tez mam plany zeby zaczac prace nad swoim ale powiem Ci ze na allegro nie moge za Ch**a znalesc gadzetow tzn lampeczki i rozne bajery. a na pompach na zachodzie pelno tego maja ale patrzac na ich ceny to sam wiesz ;) zapodal bys jakis namiar na stronke?? z gory dziekowka i pozazdroscic takiej perelki :P
WIEKSZOSC OSWIETLENIA TO FIRMA FRISTOM BYDGOSZCZ WEJDZ NA ICH STRONKE TO ZOBACZYSZ CO MAJA A RESZTA TO JUZ SAMO ALLEGRO POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Przemas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:29 sty 2014, o 14:17
Samochód:Reno Master
Firma:własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Pruszków

Re: White Lion by Matys

Post autor: Przemas » 9 kwie 2014, o 09:04

Busik zrobiony po mistrzosku, dopieszczony co do centymetra :)
Pozdro ;)

Awatar użytkownika
duczmal
Użytkownik
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:25 kwie 2014, o 22:39
Samochód:passat
Uprawnienia:b

Re: White Lion by Matys

Post autor: duczmal » 29 kwie 2014, o 13:27

Mam pytanie czy te trzy świecące tablice na szybie masz pod jedną wtyczką czy każda oddzielnie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”