MASTER 2013 -150 KM

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B
MASTER 2013 -150 KM

Post autor: bambo » 26 wrz 2013, o 17:45

Tak jak już pisałem wcześniej że zapodam parę fotek jak będzie samochód.Nowa Renia wczoraj wzięta z salonu , środka nie zamieszczam ponieważ trwa modernizacja :D Zasłony, pokrowce itp. Wyposażenie to to co w standardzie ,a po za tym Światła przeciw mgielne ,Nawigacja wbudowana Carminat, Radio z zestawem głośnomówiącym, USB ( z czego się cieszę bo nie musze podczas drogi podpinać innych sprzętów żeby słuchać muzyki ,audio buków czy uczyć się rozmówek Niemieckich lub Francuskich czyli podłączam pendriva i jedziemy ) Radio CB M Tech Legend III i antena President Kentucky zamontowana na kurniku :D jak wszystko zamontuje to zapodam parę fotek z wnętrza.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
selwas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:104
Rejestracja:10 kwie 2013, o 20:22
Samochód:Boxer 3.0Hdi
Firma:P.H.Trans
Uprawnienia:B,C, HDS
Lokalizacja:Myślenice

Re: MASTER 2013 -150 KM

Post autor: selwas » 26 wrz 2013, o 18:04

Świetna, właśnie tylko takie mi się podobają. ;) Tylko i wyłącznie srebna felga i czarne dekielki. Czekam na fotki po modach. ;)

Awatar użytkownika
Mateusz_Gdynia
Posty:27
Rejestracja:3 sie 2013, o 14:28
Samochód:Renault Master
Firma:Sobsen
Uprawnienia:b,c
Lokalizacja:Gdynia

Re: MASTER 2013 -150 KM

Post autor: Mateusz_Gdynia » 27 wrz 2013, o 08:01

też czekam na takiego :D ma być do końca października :D
Obrazek

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: MASTER 2013 -150 KM

Post autor: bambo » 27 wrz 2013, o 17:47

A tak wygląda po modernizacji -Gotowa w drogę :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: MASTER 2013 -150 KM

Post autor: bambo » 27 wrz 2013, o 17:49

CD :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
kamilp
Posty:25
Rejestracja:6 lip 2013, o 13:03
Samochód:Boxer Blacha 3.0HDI
Firma:Normalna
Uprawnienia:b

Re: MASTER 2013 -150 KM

Post autor: kamilp » 27 wrz 2013, o 21:59

No ładniutka masterka !

Awatar użytkownika
Maciek
Posty:151
Rejestracja:6 kwie 2013, o 18:47
Samochód:Sprinter 312
Firma:Nimbus Polska
Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Re: MASTER 2013 -150 KM

Post autor: Maciek » 28 wrz 2013, o 20:26

selwas pisze:Świetna, właśnie tylko takie mi się podobają. ;) Tylko i wyłącznie srebna felga i czarne dekielki. Czekam na fotki po modach. ;)
Zgadzam się w 100% W takiej wersji wyglądają świetnie!
Life is a highway

Obrazek

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: MASTER 2013 -150 KM

Post autor: bambo » 29 wrz 2013, o 12:40

No cieszyłem się z nowej Reni jak można oczywiście tak napisac ,ale czar prysł po wejściu do kurnika totalna porazka konstruktor postawil na wygląd zewnętrzny i aero dynamikę lub tez miał 125 wzrostu MASAKRA !!!!!! Nie wiem czym się kierowal ,ale na pewno nie wziol pod uwagę ze kierowca po ciaglej jeździe tez chce w miare godnie odpocząć .Mówilem szefowi ze jezdze do końca roku bo w następnym ma wziasc nowe auto następne i pojde na nowe z innym kurnikiem ,jak nie to spi....m z firmy. zalaczam zdjecie spojler tak zrobiony ze zachodzi do srodka boki tak sciete ze ciężko się obrocic na bok czyli wysokość ,szerokość i dlugosc spi......ne totalnie. Wlaz tez !Nie jestem kulpulentny ,ani wysoki bo mam 170 ,ale większość by miała problemy z wejściem. Widać zresztą na zdjęciu porównując z plandeka ze niski + ten spojler wchodzący do środka Mistrzostwo Świata Brawo dla Firmy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: MASTER 2013 -150 KM

Post autor: bambo » 5 lis 2013, o 22:00

I tak: Już porozpinana i pozapinana ,z przodu i z tylu oraz z boku, bo tak lubię :) tak jak napisałem w dziale nawigacji nowa renie z TOM TOM to kicha jednym słowem jeśli chodzi o nawigacje , tzn. ja używam ja jako pomocniczej patrząc tylko gdzie i za ile sa korki bo ma na razie ta opcje :) a tak to we Francji poprowadzi na płatne ,no i w mieście np. pod 2.5 m. wysokość :) Wiadomo ze wcześniej sa znaki informujące ale.... po prostu prowadzi jak osobówka niema tych ustawień co igo także jadąc daje opcje ukryj mapę a jak potrzebuję to wtedy korzystam Jednym słowem przydaje się czasem ale nie musi jej być :) Po prostu już jak wypuścili w takim samochodzie jak bus plandeka to mogła by mieć ustawienia ciężarowe, które naprawdę sa bardzo pomocne. I jeszcze jedno .Zawiesiła mi się na dwa tygodnie ,nic nie pokazywało nawet nie wyświetlało ustawień radia, 3 osoby na parkingu miały to samo .I tu pytanie czy ktoś tez tak miał ? Nie zgłaszam na razie u dilera bo działa myślę ze już tak nie będzie ,chyba ze wypuścili lipę i dlatego dali rabat ,zniżkę na navi-PROMOCJA :) bo być może wyszły .....niedopracowane ? Dwie fajne rzeczy w nowej Reni to USB w radiu i zestaw Głośno mówiący bardzo dobra i przydatna rzecz, wyraźnie słychać i głośno i to samo odczuwa rozmówca po drugiej stronie. Także poza sprzętem audio nic nowego .No i żeby nie ten kurnik :( ale, jeździ się " W naszym fachu nie ma strachu " :)
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Mich@ł
Użytkownik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:27 wrz 2013, o 17:40
Samochód:Opel
Firma:---
Uprawnienia:B

Re: MASTER 2013 -150 KM

Post autor: Mich@ł » 1 lut 2014, o 11:11

Może jakiś mały aktual tej renatki fotki albo coś. Bo temat trochę widzę zapomniany został przez właściciela? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”