Boxer 3.0 180KM

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
Detektyw
Użytkownik
Użytkownik
Posty:36
Rejestracja:7 kwie 2013, o 00:10
Samochód:Daily
Uprawnienia:B
Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: Detektyw » 14 lip 2013, o 17:18

toper pisze:
Detektyw pisze:Toper, zrób w miarę możliwości zdjęcie tego komputera pokładowego bo pierwszy raz widzę taki. To też jest opcja ?
Wydaje mi się że euro 5 taki mają może w innej wersji troszkę okrojony ale ramka chyba ta sama, w euro 4 w opcji z jakimś innym dodatkiem dawali większy komputer a bez dodatków był o połowę mniejszy wyświetlacz możliwe że teraz robią tak samo.
Generalnie ma tyle funkcji że jeszcze wszystkich nie umiem włączyć więc kilka fotek tego co już znalazłem:
pochylenie auta wyświetla też na komputerku nawet na zgaszonym aucie i wyjętym kluczyku idzie kilka razy podnieść i opuścic auto (do wyczerpania zapasu powietrza ze zbiornika), podoba mi się też wyświetlanie kilometrów na licznikach kasowalnych cyferki "kręcą się" jak w starych licznikach analogowych, jest też termometr ale jak już wcześniej się dowiedziałem idzie to włączyć tylko w aucie z klimatronikiem mimo że wszystkie z klimą posiadają termometr.
z pozostałych funkcji wyświetlanych na komputerku:
obsługa bluetooth (nawet wiadomości z telefonu czyta sam), media player z USB, radio, kontrola trakcji.

Nie mam tylko pojęcia jak włączyć postojówki na zgaszonym aucie bo pokrętło od świateł ma tu tylko jedną pozycję i na zgaszonym świecą postojówki a po odpaleniu zapalają się dodatkowo mijania.
Tak, w euro 4 było tak, że miałeś albo taki mały komputerek bez termometru (taki np. mam teraz), albo większy z temperaturą i wyświetlaniem informacji z RDSu z oryginalnego radia.
W euro 5 miałem tylko styczność z tym rozszerzonym komputerem w ducato, też podawał info z radia i całą resztę.
Natomiast takiego jak Twój jeszcze u nikogo nie widziałem.

Awatar użytkownika
lukaszBdG
Posty:53
Rejestracja:27 kwie 2013, o 09:57
Samochód:Renault Master
Firma:Artnex Spedycja

Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: lukaszBdG » 14 lip 2013, o 21:20

Z tymi postojowkami to jakaś lipa :D ile ja sie naszukałem żeby je włączyć i ..... nadal nie wiem jak :(

Awatar użytkownika
WOJCIECH
Użytkownik
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:5 kwie 2013, o 18:52

Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: WOJCIECH » 15 lip 2013, o 13:27

Kolego jeździsz na własnej działalności, że sobie pozwoliłeś na tkie rarytasy ? ;D

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: toper » 15 lip 2013, o 15:46

WOJCIECH pisze:Kolego jeździsz na własnej działalności, że sobie pozwoliłeś na tkie rarytasy ? ;D
Ale gdzie tam sobie :) ja mam sprintera pezoty są kierowców :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
WOJCIECH
Użytkownik
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:5 kwie 2013, o 18:52

Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: WOJCIECH » 15 lip 2013, o 19:36

Czyli mam rozumieć, że to Twoja firma jest i tak rozpieszczasz kierowców ?

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: toper » 15 lip 2013, o 20:13

WOJCIECH pisze:Czyli mam rozumieć, że to Twoja firma jest i tak rozpieszczasz kierowców ?
moja ale sam jeżdżę i wiem że są żeczy ważniejsze niż kasiora :) jak zaczynałem na międzynarodówce to się VW LT35 blaszkami jezdzilo bez klimy bez webasta nie wspominając o sypialce jakiejś :)

Awatar użytkownika
zuraw
Posty:28
Rejestracja:25 cze 2013, o 18:15
Samochód:Mercedes Sprinter
Uprawnienia:B,C+E,D
Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: zuraw » 15 lip 2013, o 21:40

toper pisze:
WOJCIECH pisze:Czyli mam rozumieć, że to Twoja firma jest i tak rozpieszczasz kierowców ?
moja ale sam jeżdżę i wiem że są żeczy ważniejsze niż kasiora :) jak zaczynałem na międzynarodówce to się VW LT35 blaszkami jezdzilo bez klimy bez webasta nie wspominając o sypialce jakiejś :)
LT ? Ja często widuje Renault Messenger i pierwsze sprintery,ostatnio nawet próbowałem sobie wyobrazić jak wyglądałby poczciwy Lublinek z kurnikiem i skrzynią :lol:

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: toper » 16 lip 2013, o 08:54

zuraw pisze:
toper pisze:
WOJCIECH pisze:Czyli mam rozumieć, że to Twoja firma jest i tak rozpieszczasz kierowców ?
moja ale sam jeżdżę i wiem że są żeczy ważniejsze niż kasiora :) jak zaczynałem na międzynarodówce to się VW LT35 blaszkami jezdzilo bez klimy bez webasta nie wspominając o sypialce jakiejś :)
LT ? Ja często widuje Renault Messenger i pierwsze sprintery,ostatnio nawet próbowałem sobie wyobrazić jak wyglądałby poczciwy Lublinek z kurnikiem i skrzynią :lol:
Mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie kupno żuka z plandeką odrestaurowanie i szybki wyjazd na niemcy :) mina niemieckiego policjanta jak mnie tym na autobanie zobaczy - bezcenne :)

Awatar użytkownika
zuraw
Posty:28
Rejestracja:25 cze 2013, o 18:15
Samochód:Mercedes Sprinter
Uprawnienia:B,C+E,D
Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: zuraw » 16 lip 2013, o 10:34

toper pisze:
Mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie kupno żuka z plandeką odrestaurowanie i szybki wyjazd na niemcy :) mina niemieckiego policjanta jak mnie tym na autobanie zobaczy - bezcenne :)
Wiesz co,jak już to z silnikiem andorii bo te poprzednie wersje silnikowe nie wytrzymają takiej trasy,ale pomysł warty zastanowienia,może jakiś kurniczek do niego :lol:

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Boxer 3.0 180KM

Post autor: Toreba » 16 lip 2013, o 20:15

Panowie i Panie, wielka flaszka dobrej wódki dla gościa, który jest u Nas jako toper. Uwierz mi kolego, że mało jest ludzi, którzy myślą o kierowcach w ten sposób. Szacunek dla Ciebie i powodzenia życzę! Peugeot oczywiście wypasiony, niech służy. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”