Fiat Ducato 3.0 10EP

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk
Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: 3D3D3D » 30 sty 2016, o 01:23

FRONT242 - zostawiam Cię w Twoim świecie (coś bierzesz?). Pozdrawiam
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
Pawel-Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:9 sty 2016, o 03:44

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: Pawel-Z » 30 sty 2016, o 01:49

Wolf pisze:Nie wiem jak z małą, ale u siebie miałem długą i musiałem troszkę pojeździć żeby się przyzwyczaić, strasznie zmniejszyła polew widzenia. Jazda z półką to tak jak jazda Jeepem Cherooki a bez półki jak fordem galaxy, efekt jest mega przytłaczający ;), ale fakt, jest gdzie papiery położyć czy netbooka postawić, nie mówiąc o kubkach czy innych drobiazgach.
I właśnie o to chodziło. Ducato z półką staje się bardziej funkcjonalne i nie zasłania mi pola widzenia w znacznym stopniu. W Iveco jest troszkę inaczej, ale też bez przesady ;)

Awatar użytkownika
bone
Użytkownik
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:2 paź 2015, o 18:18
Samochód:Master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Gdynia

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: bone » 7 lut 2016, o 21:48

3D3D3D pisze:Mojego kolegę za taką półkę na podszybiu w Austrii ukarali mandatem 120EU.
I prawidłowo :) Jak widzę w busie pełno gówien, trzciny, proporczyków, 2 navi i tel na szybie to ogarnia mnie śmiech i rozpacz za jednym razem. I niech mi powie że nie ogranicza widoczności. Ale on busiarz (taki mały tirowiec) to musi mieć nasrane na szybie jak Ci z Tirów. Tylko zapomniał że w tirze szyba 2x większa :D
I to machanie.... Żal

Awatar użytkownika
toshiba
Użytkownik
Użytkownik
Posty:71
Rejestracja:11 gru 2014, o 12:08

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: toshiba » 8 lut 2016, o 16:51

Co do 16 maskotek na szybie, 28 odświeżaczy przy lusterku, 3 nawigacji, tabliczek z imionami całej 8 osobowej rodziny i szalikiem ulubionej drużyny, to też mi się to trochę dziwne wydaje.
Ale pozdrawianie siebie gestem ręki jest akurat dla mnie czymś ok, a nawet więcej- lubię jak ktoś mnie pozdrowi tylko dla tego, że jemy ten sam ciężki chleb i jesteśmy tysiąc kilometrów od ojczyzny.
Co prawda u nas w firmie max 85 (bez komentarza) i często nie zdążę nawet odpowiedzieć gestem podniesionej ręki, pewnie mnie za buca biorą :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”