IVECO DAILY 2.3 HPI LAWETA

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
Pawel-Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:9 sty 2016, o 03:44
IVECO DAILY 2.3 HPI LAWETA

Post autor: Pawel-Z » 10 sty 2016, o 15:11

Witam

Mam na imię Paweł i jestem z Warszawy. Postanowiłem pokazać taty busa którym dużo jeżdżę i dbam o niego. ;)
Troszkę o samochodzie. Samochód będzie niedługo sprzedawany ponieważ trzeba odświeżyć flotę. ;)
Może uda mi się w przyszłym miesiącu pokazać mojego Ducato 3.0 10 EU PAL. ;)

Marka:IVECO
Model:DAILY
Rok:2007r.
Przebieg158 000km
Wyposażenie:Laweta stalowa,Poduszki powietrzne z tyłu, wyciągarka 6 t.
Obsługiwane kierunki: Polska, Niemcy

Cóż więcej mogę powiedzieć o tym samochodzie. Niezawodny! Zdecydowanie. Poza pompką od spryskiwaczy i wymienionym alternatorem nic się kompletnie nie dzieje ;) Bardzo solidny samochód ;) Najdalej pojechałem z nim do Aten i nie zawiódł mnie. Trasa naprawdę ciężka przez Rumunie i Bułgarię więc dostał "w kość".

Obrazek

Samochód będzie sprzedawany ponieważ będzie kupowana przyczepa i 2.3 do przyczepy jest za słaby troszkę no i koniecznie 6-skrzynia, tempomat, klima i na bliźniaku ;) To był pierwszy samochód w firmie ;)

P.S. Jak wstawić te miniaturki z odnośnikiem?

Awatar użytkownika
LisTruck
Użytkownik
Użytkownik
Posty:76
Rejestracja:11 lut 2014, o 22:17
Samochód:Omega, Transit TDDI
Uprawnienia:B, CE

Re: IVECO DAILY 2.3 HPI LAWETA

Post autor: LisTruck » 10 sty 2016, o 21:10

Ivonka pod najazd nie jest zła bo jest na porządnej ramie :) Jaką masz moc? Ile jest wbite na haku? Pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”