Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: FRONT242 » 20 maja 2015, o 17:57

i co to jest tutaj ? ten gadzet to czujnik odleglosci z tylu i z przodu ? diody pokazuja ci jaki jest dystans ?

Obrazek

ja mam kamerke wiec nie bede sobie tego montowal

z czystej cikawosci ile taki czujnik kosztuje ? ( jezeli mam racje ze to jest wlasnie taki wyswietlacz do czujnikow :lol: )
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
danielgwiazdor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:17 wrz 2014, o 21:14
Samochód:sprinter
Firma:mercedes
Uprawnienia:c

Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: danielgwiazdor » 20 maja 2015, o 18:20

No niestety to czujnik cofania kosztował 600 zł niby nie chińczyk ale tylko na tył,generalnie nie jestem z niego zadowolony ponieważ dobrze działa tylko na pusto, gdy auto jest załadowane piszczy jak poparzony Chciałbym kamerę ale ciężko znaleźć na allegro a interesuje mnie tylko oryginał.
Jeśli chodzi o słupki to proponowałem Twój pomysł mojemu koledze bo też widziała mi się waluta na tym ale on jest bardzo zapracowany i nie ma czasu na to a moja rola ograniczała się tylko do przynieś wynieś i przytrzymaj...Jeśli dobrze pamiętam materiał był klejony przy pomocy opalarki ale najgorzej jest z naciąganie tej rajstopy aby nadać naturalny kształt potem w ruch szła żywica szpachla sumując strasznie dużo pracy i rzeźby ale prawdziwy sukces rodzi się w bólu.
Jeśli jesteś zainteresowany materiałem to mogę załatwić namiar na sklep w którym kupiłem materiał...

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: FRONT242 » 20 maja 2015, o 18:33

Jezeli kiedys bedziesz kupowac kamerke cofania to nie kupuj bezprzewodowej , kupuj podpieta na kablu . Ja kupilem bezprzewodowa - srednia firma , wyswietla na GPS , ale czasem nie dziala .... 80% uzywalnosci dziala ale wQrwia jak nie dziala a akurat potrzeba . Z tym ze przerobie ta bezprzewodowa na przewodowa , podepne ja na kabel i tyle , bedzie gitara :D

http://busiarze.com.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=879

Do tych slupkow to potrzebny " artysta " ktos kto ma smykalke ... dlatego szkoda ze ten twoj koles nie podjol sie wyzwania bo kasiorka z tego murowana . Sprinterow po polsce smiga co nie miara a chlopaki lubia takie pozyteczne gadzety , grosza by nie zalowali . Co do tego materialu ... trzeba go opalarka itd , to juz odpada . Jezeli bede mial czas to zrobie tak jak pisalem , po uformowaniu baranek i pozniej na szaro . Inaczej to za duzo zabawy i nieznane dla mnie technologie :D , ale namiar na ten material by sie przydal , moze kiedys zmienie zdanie i przydziobie wlasnie w ten sposob ktory opisales .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Neno
Użytkownik
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:9 kwie 2014, o 15:32
Samochód:Ducato
Uprawnienia:A, B+E, T
Lokalizacja:Zambrów
Kontakt:

Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: Neno » 26 maja 2015, o 08:44

danielgwiazdor pisze:Nie mam haka więc nie mogę sprawdzić jeśli chodzi o spalanie to kształtuje się w granicy 12l jadąc do 120km/h przy czym zawsze mam przeładowane auto...
Nie musisz mieć haka zamontowanego. Spójrz w dowód rejestracyjny po prostu - pozycja O1.

Pokaż jak wyszły drzwi po przeróbce audio.
FRONT - takie słupki wykonają Ci w każdym zakładzie montującym audio, szkoda tylko, że nie za 500zł ;(

Awatar użytkownika
danielgwiazdor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:17 wrz 2014, o 21:14
Samochód:sprinter
Firma:mercedes
Uprawnienia:c

Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: danielgwiazdor » 26 maja 2015, o 22:04

A więc tak 0.1 -2000kg (max masa przyczepy z hamulcem)
O.2-750 kg( bez hamulca) tak mam w dowodzie. Jeśli chodzi o drzwi to w wyglądzie zewnętrznym nic się nie zmieniło jest oryginał tylko wnętrze nie te...

Awatar użytkownika
danielgwiazdor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:17 wrz 2014, o 21:14
Samochód:sprinter
Firma:mercedes
Uprawnienia:c

Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: danielgwiazdor » 17 paź 2015, o 21:45

Obrazek
Walka trwa,jak narazie bezawaryjnie...

Awatar użytkownika
robek39
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:1 mar 2017, o 14:30
Kontakt:

Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: robek39 » 1 mar 2017, o 14:36

Zastanawiam się nad zakupem takiego sprintera, znalazłem dobrą ofertę. Jest jednak napomknięte o zepsutej skrzyni biegów. Zastanawiam się jakie to mogą być koszty naprawy :?

Awatar użytkownika
Kuba854
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:17 cze 2017, o 17:01
Samochód:Mb313cdi2016
Firma:Utbr
Uprawnienia:B,C
Lokalizacja:Kraków

Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: Kuba854 » 21 lip 2017, o 03:07

Oczywiście Zgadzam Się Nie Ma Równych choć by pod względem komfortu jazdy ja prowadzę 313 cdi z lutego tego roku coprawda jest to 2.2 także power to nie jest spalanie 120 na 100 a 3.0 v6 pali 10.5 max 11 l.Jeżeli Jeszcze po uni od nas nie zawiele ich widać ale coś tam Śmignie nie raz Naprawdę Warto Zainwestować Choć Cena Jego Jest Dość Duża Ale jak szef dba o komfort pracy kierowcy i wizerunek firmy to dziad-trans nie jest:)pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kuba854
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:17 cze 2017, o 17:01
Samochód:Mb313cdi2016
Firma:Utbr
Uprawnienia:B,C
Lokalizacja:Kraków

Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: Kuba854 » 21 lip 2017, o 03:10

Do kolegi wyżej co się zastanawia a po co Ci mb skoro koszt naprawy skrzyni Cię interesuje kupując nowe auto ja mam automata i gwarancja jest jak leasing na 4 lata po co to kombinować? Kupujesz nowe inwestujesz zarabiasz i tyle.

Awatar użytkownika
Kuba854
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:17 cze 2017, o 17:01
Samochód:Mb313cdi2016
Firma:Utbr
Uprawnienia:B,C
Lokalizacja:Kraków

Re: Sprinter 319cdi Bluetec "GGV"

Post autor: Kuba854 » 21 lip 2017, o 03:12

Sorry źle odczytałem zepsuta skrzynia jest.lepiej używke kupić albo nowa tego się nie opłaca remontować

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”