Renault Master 2.3dCi

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
MateuszPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:1 sty 2015, o 12:00
Samochód:Renault Master
Firma:R-Trans
Uprawnienia:C
Re: Renault Master 2.3dCi

Post autor: MateuszPL » 1 sty 2015, o 12:23

MarcinPKL pytanie mam : gdzie kupic hiszpanskie strzały ??? ja tez chce :) :) :D

Awatar użytkownika
MarcinPKL
Posty:11
Rejestracja:25 cze 2013, o 21:24
Uprawnienia:B

Re: Renault Master 2.3dCi

Post autor: MarcinPKL » 21 sty 2015, o 16:57

Ja kupowałem na Totalu w Calais. ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ponad 102 tysiące kilometrów na liczniku, zmiany widoczne na zdjęciach. :D Nie jest to profesjonalnie zrobione ale jestem z efektu jak najbardziej zadowolony. :)

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Renault Master 2.3dCi

Post autor: FRONT242 » 17 lut 2015, o 16:27

szpika88 pisze:A powiedz kolego mi czy w budzie do spania mieszcza sie dwie osoby.Ja mysle o takiej tylkom pytanie czy idze spac tam w parze.
Spanie we 2 osoby .... nawet w wiekszym kurniku to bym nazwal WYCZYNEM godnym pokazywania w cyrku , no ale " polak potrafi " :D wiec bym sie nie zdziwil ze da rade ....
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Renault Master 2.3dCi

Post autor: Iglak » 17 lut 2015, o 17:15

szpika88 pisze:A powiedz kolego mi czy w budzie do spania mieszcza sie dwie osoby.Ja mysle o takiej tylkom pytanie czy idze spac tam w parze.
zalezy od wielkości kurnika :) no i od wzrostu oraz postury śpiących :D zimą nie polecam rura od webasto przeszkadza na machanie kopytami
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Renault Master 2.3dCi

Post autor: FRONT242 » 17 lut 2015, o 17:45

Iglak pisze: zalezy od wielkości kurnika :) no i od wzrostu oraz postury śpiących :D zimą nie polecam rura od webasto przeszkadza na machanie kopytami
Jakiej wielkosci ten kurnik by nie byl to jak widzisz spanie w kurniku z drugim kierowca ( bo ja takiego scenariusza nie widze ... ) ? chyba ze masz tendencje homosexualne i lubisz czuc cieply oddech kolegi na karku .

Mozna zadac sobie pytanie : czy do malucha wejdzie 10 osob ?
Pewnie wejdzie , ale jaki bedzie komfort jazdy ? To samo dotyczy spania 2 osob w kurniku , nawet gdyby to mial byc maz i zona to by bylo lagodnie mowiac BARDZO CIASNO .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Renault Master 2.3dCi

Post autor: Iglak » 17 lut 2015, o 18:24

FRONT242 pisze:
Iglak pisze: zalezy od wielkości kurnika :) no i od wzrostu oraz postury śpiących :D zimą nie polecam rura od webasto przeszkadza na machanie kopytami
Jakiej wielkosci ten kurnik by nie byl to jak widzisz spanie w kurniku z drugim kierowca ( bo ja takiego scenariusza nie widze ... ) ? chyba ze masz tendencje homosexualne i lubisz czuc cieply oddech kolegi na karku .

Mozna zadac sobie pytanie : czy do malucha wejdzie 10 osob ?
Pewnie wejdzie , ale jaki bedzie komfort jazdy ? To samo dotyczy spania 2 osob w kurniku , nawet gdyby to mial byc maz i zona to by bylo lagodnie mowiac BARDZO CIASNO .


absolutnie nie mam pociągów homo, miałem na myśli spanie w konfiguracji kobieta + facet.
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”