Iveco Daily :) stary wyjadacz

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty:2
Rejestracja:22 kwie 2013, o 01:55
Samochód:Iveco
Firma:M.Grzelak
Iveco Daily :) stary wyjadacz

Post autor: Marcin » 22 kwie 2013, o 02:04

Witam mojego auta za bardzo przedstawiać nie muszę ponieważ jest w awatarze forum :) nie wiem jakim cudem ale się cieszę :D
jest to Iveco Daily
2000r
hehehe przebieg w aucie którego jestem 5 właścicielem nie do sprawdzenia na liczniku 350tys a faktycznie chyba 1mln350tys
motor 2.8 niby 125 KM (ze 30 już zdechło)
Wyposażenie- wzmacniacz subwoofer, głośniki w drzwiach, firanki, falbana, bujany fotel :D
Latam głównie po kraju :) wiadomo fura starawa to i trasy krótkie ;)
co nie dopisane to odpowiem na pytania ;)
http://imageshack.us/photo/my-images/443/bus1e.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/571/bus2u.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/12/bus3l.jpg/

Awatar użytkownika
adrian_siedlce
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:12 kwie 2013, o 08:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Siedlce

Re: Iveco Daily :) stary wyjadacz

Post autor: adrian_siedlce » 22 kwie 2013, o 13:34

Nie obraź się kolego ale zrobiłem takimi ivecami (jeździłem dwoma) okolo 150 tys km. Teraz jak szukałem pracy i przez telefon pytałem jaki sprzęt byłby dla mnie przeznaczony jak mówili Iveco Daily z 2003-2009r to od razu dziękowałem i rozłączałem się. Strasznie mi się w trasie psuły te auta w trasie są głośne, nie praktyczne w środku, wolne i dużo palą. Jeździłem takim samym silnikiem z kontenerową zabudową to nawet jeszcze nie było widać już górki a auto już zwalniało :D Łączny czas to 14 miesięcy jazdy tymi autami zaliczam do najgorszych w moim życiu. Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Vecci87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:2 kwie 2013, o 22:20
Samochód:Seat Cordoba
Firma:Inter Logistic
Uprawnienia:B,C,A
Lokalizacja:Starogard / Łobez

Re: Iveco Daily :) stary wyjadacz

Post autor: Vecci87 » 22 kwie 2013, o 19:11

adrian_siedlce pisze:Nie obraź się kolego ale zrobiłem takimi ivecami (jeździłem dwoma) okolo 150 tys km. Teraz jak szukałem pracy i przez telefon pytałem jaki sprzęt byłby dla mnie przeznaczony jak mówili Iveco Daily z 2003-2009r to od razu dziękowałem i rozłączałem się. Strasznie mi się w trasie psuły te auta w trasie są głośne, nie praktyczne w środku, wolne i dużo palą. Jeździłem takim samym silnikiem z kontenerową zabudową to nawet jeszcze nie było widać już górki a auto już zwalniało :D Łączny czas to 14 miesięcy jazdy tymi autami zaliczam do najgorszych w moim życiu. Pozdrawiam :D
A mnie śmieszy taka opinia u ludzi.. Trafili na 3 zajechane auta, to od razu sądzi że wszystkie takie są. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcin
Posty:2
Rejestracja:22 kwie 2013, o 01:55
Samochód:Iveco
Firma:M.Grzelak

Re: Iveco Daily :) stary wyjadacz

Post autor: Marcin » 22 kwie 2013, o 21:08

Powiem Ci tak ja mam Iveco 2000r i jest dla mnie bardzo wygodne i praktyczne. W trasie zepsuło się raz(rozleciał się most) na warsztacie jestem raz na 2 msc (nie licze wymiany oleju) jeździ jak jeździ, ja się nie spieszę, a po autostradzie z 1,5 t 130 leci spokojnie przy spalaniu 12/100.
Dla porównania kolega ma Ducato 2007 r z 3 litrowym motorem, robi mniej km odemnie i tydz bez warsztatu to tydz stracony, do tego po 1000km wysiadasz połamany, a ja wysiadam i nic mi nie jest.
Ale to jest kwesta gustu a o gustach się nie dyskutuje :)

Awatar użytkownika
Michau
Użytkownik
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:29 mar 2013, o 17:41
Lokalizacja:Bytom - Śląsk
Kontakt:

Re: Iveco Daily :) stary wyjadacz

Post autor: Michau » 26 kwie 2013, o 10:42

Za Twojego busa w logo forum możesz sobie podziękować. Bo gdy tworzyłem te logo zainspirowany byłem oświetleniem tej oto gabloty :)
Rozstaniemy się na zakręcie, redukcja, but i odcięcie :>

Przetrwasz?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”