NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B
NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: bambo » 3 sie 2014, o 12:08

Mój nowy pojazd :)
10.jpg
8.jpg
6.jpg
3.jpg
Reszta fotek wkrotce
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 3 sie 2014, o 12:53 przez bambo, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: FRONT242 » 3 sie 2014, o 12:37

Piszesz : " Mój nowy nabytek "
Rozumiem ze kupiles fure ? Jakie dane techniczne , bo to ciekawe .

Fura zyleta :D
Pogratulowac .

Powiedz dlaczego zdecydowales sie na kabine LAMAR bez okien po bokach ???!!!
Jak mozesz to zrob fote wejscia do kabiny od szoferki , bo nie moglem znalesc takich zdjec na necie .
Jak ta szyba sie otwiera , od spodu czy od gory ?
Wydaje mi sie ze to bedzie porazka . Tutaj napisalem co o tym sadze :
http://busiarze.com.pl/forum/viewtopic.php?f=78&t=840
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: bambo » 3 sie 2014, o 12:56

Już zmieniłem nie nabytek a dostałem od bosa jak wcześniej pisałem ze blaszka na chwile osiągi te same 180 wejście dla otylej osoby może za wąskie ale wnętrze kurnika spore i elegancko dopracowane naprawdę ta szyba po srodku i tu...... no trochę nie wyrobka otwiera się z góry na dol niema ogranicznika ta szyba cala idzie w kierunku maski no trochę hu....e pozatym niewiesz co się dzieje z boku a nieraz to ważne kuken kuken no ale ......ogranicznik już posiada ze sznurka :lol: no i taka moskitiera jest roleta srodek jest naprawdę lux super
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: FRONT242 » 3 sie 2014, o 13:12

Duzym plusem tej kabiny chyba sa wymiary . Na zdjeciach wyglada na kawal budy . Dali dupy z ta jedna szyba na czole , ale patrzylem na strone lamara i maja inne nowe modele juz z szybkami po bokach . Co do rolety to nie widac dokladnie na zdjeciach , ale chyba po bokach sa duze dziury wielkosci ze w pionie butelka piwa przejdzie ... nie wiem jak to ma powstrzymac komary-muchy i inne dupogryzy ... bardziej to jest dla celow estetycznych chyba , takie pierdolek dla tych co nie w temacie :D
Podziel sie w przyszlosci wrazeniami ze spania w tej kabinie . Tak jak napisalem wczesniej , dla mnie ta kabina po PORAZKA . Widac ze ten kto ja projektowal nigdy w srodku nie spal i nie bedzie spal .
W kazdym badz razie kolego zycze ci szerokosci :D

Obrazek
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
LAMAR
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:8 sie 2014, o 10:29
Samochód:LAMAR

Re: NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: LAMAR » 8 sie 2014, o 11:28

Drogi użytkowniku Front242,

Jak słusznie Pan zauważył, wymiary są ogromną zaletą kabiny SkyCab. Zastosowane przez nas okno czołowe cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a także niesłabnącym uznaniem wśród klientów i użytkowników. Moskitiera o której Pan wspomina jest roletą przeciwsłoneczną, która ma chronić przed nadmiernym nagrzaniem kabiny. Zdjęcia nie oddają rzeczywistych walorów kabiny SkyCab dlatego też zachęcamy do zakupu i przetestowania na własnej skórze. Z pewnością wówczas będzie łatwiej Panu dokonać oceny. W przypadku dalszych wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami wykorzystując dane zawarte na naszej stronie internetowej. Wszelkie sugestie są mile widziane, być może pomogą nam one w przyszłości jeszcze bardziej udoskonalić Nasze produkty.

Z poważaniem, Lamar.
Obrazek

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: FRONT242 » 8 sie 2014, o 12:40

LAMAR pisze:Drogi użytkowniku Front242,

Jak słusznie Pan zauważył, wymiary są ogromną zaletą kabiny SkyCab. Zastosowane przez nas okno czołowe cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a także niesłabnącym uznaniem wśród klientów i użytkowników. Moskitiera o której Pan wspomina jest roletą przeciwsłoneczną, która ma chronić przed nadmiernym nagrzaniem kabiny. Zdjęcia nie oddają rzeczywistych walorów kabiny SkyCab dlatego też zachęcamy do zakupu i przetestowania na własnej skórze. Z pewnością wówczas będzie łatwiej Panu dokonać oceny. W przypadku dalszych wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami wykorzystując dane zawarte na naszej stronie internetowej. Wszelkie sugestie są mile widziane, być może pomogą nam one w przyszłości jeszcze bardziej udoskonalić Nasze produkty.

Z poważaniem, Lamar.
LAMAR pisze: Zdjęcia nie oddają rzeczywistych walorów kabiny SkyCab dlatego też zachęcamy do zakupu i przetestowania na własnej skórze. Z pewnością wówczas będzie łatwiej Panu dokonać oceny.
Pomysl genialny ... najpierw KUP i pozniej testuj .Gdyby ta kabina kostowala 99 zlotych to mozna taki sposob obrac jako wlasciwy :lol: Na wlasnej skorze nie bede testowac SKYCAB bo widze ze kabina jest niepraktyczna . Robicie inne modele kabin ktore mi sie podobaja i wygladaja na praktyczne , ale SKYCAB z 1 oknem to niewypal i szczerze odradzam poczatkujacym busiarzom bo to jest DROGA mina w ktorej trzeba bedzie sie kisic nastepne ladnych kilka lat .

Tutaj odpisalem na post :
http://busiarze.com.pl/forum/viewtopic.php?f=78&t=840

Bambo - jak bys mogl to pyknij fote otwartego okna .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
LAMAR
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:8 sie 2014, o 10:29
Samochód:LAMAR

Re: NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: LAMAR » 14 sie 2014, o 14:37

Odpowiedź w poniższym poście:

http://busiarze.com.pl/forum/viewtopic. ... 0&start=10

Z poważaniem, Lamar.
Obrazek

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: bambo » 18 sie 2014, o 19:29

Jak dla mnie to niewypał totalny właz jak do Rudego 102 jak to otwierać jak całkiem się otworzy Tosie złamie tylko na sznurku ja tak robię :D jest Oki ale nie było w wyposażeniu ,poza tym Firmy które konstruują i robią takie rzeczy jak „kurnik „ powinni konsultować z kierowcami nie jest to zrobione zmyślą wygoda i bezpieczeństwem kierowcy tylko pod wymóg przepisów jak pojadę na Włocha to mi opier…..ą .Paliwo!!! nic nie widać co się dzieje z boku a to ważne w tym zawodzie !!! Trzeba mieć oczy wkoło głowy niestety wielki wielki wielki minus dla LAMARA jak pada i jest gorąco to już całkiem niewypał KAPI Z DACHU beznadzieja a i tak poprzednik był większy obszerniejszy i BEZPIECZNIEJSZY Róbcie to samo ale dodajcie okna boczne żeby było bezpiecznie i przewiewnie w czasie lekkiego deszczu cieplej i upalnej Hiszpanii – Nadmienię ze wszyscy którzy oglądali maja podobne zdanie
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Skorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:8 paź 2013, o 09:23

Re: NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: Skorek » 19 sie 2014, o 00:34

Tak jak chłopaki wyżej się wypowiadali totalny nie wypał miałem nadzieje że wyjdzie z tego coś ciekawego ale lipa. @ okienka musza być co najmniej żeby przewietrzyć bo zawsze to jakiś przeciąg się robi i chłodniej to wygląda jak autobus piętrowy z jednym miejscem u góry, tylko wycieraczki brak. Takie moje zdanie.

Awatar użytkownika
Damian
Posty:11
Rejestracja:4 kwie 2013, o 13:11
Samochód:Renault Master

Re: NOWY FIAT DUKATO I NOWA KABINA MÓJ NOWY POJAZD

Post autor: Damian » 27 wrz 2014, o 11:08

Ciągle widywany w okolicach Calais . Krzyczałem na radiu ale cisza ... :D Pozdrawiam Damian

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”