Ab logistic Myszków ,,

Awatar użytkownika
meo1401
Posty:3
Rejestracja:13 paź 2017, o 13:42
Samochód:Renault Master
Firma:brak
Uprawnienia:B
Ab logistic Myszków ,,

Post autor: meo1401 » 21 paź 2017, o 08:30

Firma z Myszkowa ,nie polecam nikomu nawet największemu wrogowi.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Ab logistic Myszków ,,

Post autor: Dychu » 21 paź 2017, o 09:26

Rozwiń temat kolego bo tak to nie bardzo wszyscy wiedzą o co kaman, czy zupa była za słona czy inne czynniki :-).

Awatar użytkownika
meo1401
Posty:3
Rejestracja:13 paź 2017, o 13:42
Samochód:Renault Master
Firma:brak
Uprawnienia:B

Re: Ab logistic Myszków ,,

Post autor: meo1401 » 22 paź 2017, o 20:07

To co mnie się nie podobało: stawka za kilometr stoisz po 3dni za granicą za darmo nie jedziesz nie masz ani grosza,a jak już jedziesz to z zapałkami w oczach, musisz przeciągać z auta na auto palety nawet po 400kg. ,ciągle jeździsz przeładowany, żadnego socjalu, urlop wypoczynkowy oficjalnie się należy ale oczywiście nie dostajesz za niego pieniędzy ! i tak itp.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Ab logistic Myszków ,,

Post autor: Dychu » 22 paź 2017, o 20:43

No OK ale na jazdę po kilometrach zgodziłeś się a więc albo nie masz doświadczenia i nie wiesz jak to się może skończyć albo liczyłeś na cud :-). Teraz już wiesz, że nie jeździmy na kilometrówce tylko na stawkach dziennych, nie macie frachtu, stoję ? OK zapłaćcie za to bo to nie moja wina, że kwitne na jakimś zesranym parkingu bo nie macie roboty, ja jestem gotowy i dyspozycyjny, to do was należy zapewnienie mi frontu robót. Inne sprawy to logiczne, nie podoba mi się firma, zmieniam ją i tyle :-). Co do przełądowania, zawsze informuję i szefa i spedycję, max 20% dopuszczalnej ładowności i więcej nie biorę i tak robię, uwierz mi :-).

Awatar użytkownika
meo1401
Posty:3
Rejestracja:13 paź 2017, o 13:42
Samochód:Renault Master
Firma:brak
Uprawnienia:B

Re: Ab logistic Myszków ,,

Post autor: meo1401 » 23 paź 2017, o 18:23

Ja tam już nie pracuje, masz racje nie miałem doświadczenia i nie wiedziałem teraz już wiem ,szef tam jest również spedytorem więc nie ma dyskusji. Napisałem to dla innych na forum jak tam jest ,a każdy już sam sobie zdecyduje jak coś.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Ab logistic Myszków ,,

Post autor: Dychu » 23 paź 2017, o 18:36

meo1401 pisze:Ja tam już nie pracuje, masz racje nie miałem doświadczenia i nie wiedziałem teraz już wiem ,szef tam jest również spedytorem więc nie ma dyskusji. Napisałem to dla innych na forum jak tam jest ,a każdy już sam sobie zdecyduje jak coś.
Jasne, że tak kolego i dzięki Ci wielkie za swoje uwagi i pomoc innym w wyborze firmy. Mam nadzieję, że już więcej nie ubierzesz się w kilometrówke :-) bo wiadomo, że znajdziesz normalne firmy które płacą 200 zł dniówkę a i czasami masz weekendy wolne i nie ma stresu, ruszasz na miesiąc i masz zawsze te 6.000 zł. Powodzenia kolego w nowej, lepszej i normalnej firmie.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”