UNIDOM - Tarnowskie Góry

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
UNIDOM - Tarnowskie Góry

Post autor: Dychu » 10 lip 2017, o 13:40

Witam Panów.
Jak już część wie, testuje wiele firm i dużo rozmawiam z "bosikami" z prostej przyczyny, nie chcę wdepnąć w jakieś gówno :-). Dzisiaj dopadłem firmę jak w temacie, UNIDOM Tarnowskie Góry. Skusiłem się bo ogłoszenie brzmi, że płacą za system 4.1 od 4.500 - 7.500 zł a tu dowód :
https://www.olx.pl/oferta/firma-unidom- ... 1;promoted

Zadzwoniłem z pytaniami jak zawsze a tu od razu zong, proszę wysłać CV bo nic nie wiemy, "szefuncio" skontaktuje się z wybranymi. OK tyle, że ja nie wysyłam swoich danych, CV do byle jakiego patałacha i do tego bez podstawowych informacji o pracy a tu mamy ani me ani kukurynku, Jak zacząłem naciskach, że chciałbym wiedzieć chociaż jakie autko proponujecie na nowe stanowisko, to jaśniepani dała do telefonu drugą jaśniepanią ale i ta nie bardzo potrafiła odpowiedzieć na podstawowe pytania i powiedziała od razu : " No jak ma pan takie wymagania, to niech pan poszuka pracy w innej firmie". Wiele już przerobiłem rozmów ale takiej firmy jeszcze nie widziałem, ta pobiła wszystkie jakie do tej pory przetestowałem a jest ich na dzień dzisiejszy 87 z czego powiem Wam szczerze...wybrałem z 4-5 z którymi warto porozmawiać i pojechać, reszta to jakieś oszołomy nie z tej planety chyba :-). Jeśli ktoś z Was miał styczność z tą "firmą", proszę napiszcie kilka słów bo to może tylko ja trafiłem na królewny po weekendzie i wielkiej niemocy :-) a "szefuncio" i praca może jest OK.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Andrzej

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: UNIDOM - Tarnowskie Góry

Post autor: jarekvolvo » 10 lip 2017, o 17:10

to niech pan poszuka pracy w innej firmie".

Leżę...... :D :D :D
Miszczostfo marketingu.... łomatko, czas umierać....

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: UNIDOM - Tarnowskie Góry

Post autor: Dychu » 10 lip 2017, o 18:31

Wiesz...to jakieś szalone istotki, natomiast nie wiemy czy "bosik" o tym wie co jego gwiazdy wyprawiają więc tu nie winię firmy tylko istotki które w niej pracują :-) a co gorsza, zajmują się rekrutacją. Z jednej strony a z drugiej zastanawiam się, jeśli "bosik" zatrudnia takie istotki, to kogo zatrudnia na spedytorów ? :-) i tu już się boję myśleć jak wyglądała by taka współpraca :-). Bosik może być OK, płaca też no ale dla mnie to było już czerwone światełko w tunelu i dałem sobie spokój :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”