Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Awatar użytkownika
Grzegorz Jurczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:6 lis 2015, o 08:48
Samochód:Ducato
Uprawnienia:A,B,C
Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: Grzegorz Jurczyk » 6 lis 2015, o 09:01

Firma Trans Silesia Sp.z.o.o To wielka ściema, ale pokolei.
Wysłąli mnie w pierwszą trasę niby że samochodę z asistans oki tak się zdarza samochody się psują. Busik miał przeciekający kurnik brak szyby niesprawne chamulce niesprawny gaz. Jak się okazało auto było z wypożyczalni Siemianowic Śląskich po 24dniach zjechałem i nie dostałem ani grosza, telefony również milczą jak zaczołem sprawdzać gościu zakałda notorycznie spółki z.o.o i je zamyka omijajcie tę firmę z daleka.

Awatar użytkownika
Grzegorz Jurczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:6 lis 2015, o 08:48
Samochód:Ducato
Uprawnienia:A,B,C

Re: Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: Grzegorz Jurczyk » 9 lis 2015, o 14:54

Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów oszustwa dalszy ciąg
Najnowsze informacje Pan Z poinformował mnie iż za mój transport został obciążony wieloma karami, jakie on bzdury wypisuje mi mailach, nawet obrażać zaczął. Nawet straszy mnie policją że na tym forum prawdę piszę, i że mu muszę za to odszkodowanie wypłacić.
Ogólnie przestrzegam wszystkich przed tą nienormalną firmą gdzie pod podanym adresem firmy niema w praktyce fizycznie przyjemna Pani poinformowała mnie że pod tym adresem jest tylko zarejestrowana, Pan Z musi mieć dużo na sumieniu jak tak dobrze się kryje.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: Wolf » 4 kwie 2016, o 21:39

Grzegorz Jurczyk pisze: Ogólnie przestrzegam wszystkich przed tą nienormalną firmą gdzie pod podanym adresem firmy niema w praktyce fizycznie przyjemna Pani poinformowała mnie że pod tym adresem jest tylko zarejestrowana, Pan Z musi mieć dużo na sumieniu jak tak dobrze się kryje.
To że firma jest zarejestrowana w jednym miejscu "siedziba" a miejsce pracy "miejsce prowadzenia działalności gospodarczej" jest w innej lokalizacji to znaczy że ktoś się kryje? nie mam tu na myśli akurat tego konkretnego przypadku, ale nie raz spotkałem się z sytuacja gdzie siedzibą jest adres zameldowania przedsiębiorcy załóżmy w Zakopanym a człowiek ma 20 sklepów w dużych miastach i np wynajmuje mieszkanie w Poznaniu żeby mieć wszędzie w miarę blisko to znaczy że się ukrywa ?, jak dla mnie bzdura i bicie piany z niczego.

Dla przykładu pan Kowalski jest zameldowany w Lublinie i tutaj w myśl prawa musi mieć siedzibę, ma np 20 swoich busów i dwa wynajęte place z biurami jeden w Wrocławiu drugie w Szczecinie, obydwa w okolicy granicy i to oznacza że się kryje i jest oszustem ??

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: Dychu » 21 cze 2017, o 12:13

Witam serdecznie,
Jako poszukujący pracy trafiłem na firmę Trans-Silesia i obecnie firma jest zarejestrowana w Cieszynie. Długo rozmawiałem z chyba szefem i wyglądało to ciekawie i interesująco. Otrzymałem informację, że ma 11 busów i nie starsze niż 2 lata. Firma niby stabilna od 2009 prowadzona, ludzie zadowoleni i nie szuka kierowcy ale jeden z kierowców podobno złamał rękę i musi go zastąpić innym.Dostałem dane firmy i posłałem swoje skany dokumentów. Umówiłem się na piątek wieczorem na rozmowę końcową, w sobotę miał mi podstawić auto pod dom i OK. Porobiłem zakupy, spakowałem się, na maxa przygotowany do wyjazdu 3/1 i spokojnie czekam do piątku. W piątek cisza, w sobotę cisza więc zacząłem sprawdzać. Firma zarejestrowana w Cieszynie od zeszłego roku, prezesem jest jakaś Pani więc zgadzałoby się to co kolega wyżej napisał jeśli chodzi o zmiany firm, z całą pewnością nie wygląda to wiarygodnie. Reasumując : straciłem czas, wysłałem nie wiadomo komu wszystkie swoje dokumenty i cisza, nie dzwoniłem więcej bo nie jestem jakiś chłopaczkiem na posyłki, jeśli trafiłem na kolejnego gamonia cóż....nie brakuje ich w tym kraju i teraz już nic nie wysyłam nikomu :-). Dodam, iż nie widziałem szefuncia, nie widziałem żadnego busika a całą akcja rozgrywała się telefonicznie. Dodajcie sobie sami, co sądzicie o firmie Trans Silesia tym razem nie z Knurowa a z Cieszyna a ogłoszenia o prace ukazują się w Jastrzębiu Zdrój ażeby było ciekawiej.
Pozdrawiam wszystkich.

P.S. Edytowałem posta bo nie chciałem pisać posta pod postem, tu potrzebna jest konkretna , krótka i rzeczowa informacja a nie 10 postów :-) i mam nadzieję, będziecie unikać tej dziwnej firmy. Cieszę się natomiast , że nie pojechałem bo pewnie z pieniąszkami byłyby też jaja i cholera wie jakie jeszcze więc chociaż mniejsze zło.

Awatar użytkownika
Klara
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:26 sie 2016, o 01:16
Samochód:Volvo-prifate
Uprawnienia:ABC
Lokalizacja:Mikołów

Re: Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: Klara » 1 wrz 2017, o 14:15

Dziynki kolega omina ta firma z daleka.

Awatar użytkownika
ilovelusia
Posty:1
Rejestracja:6 lis 2017, o 21:08
Firma:TRAN-SILESIA SP.Z.O.

Re: Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: ilovelusia » 6 lis 2017, o 21:32

[


Odpowiedz:
:o :shock: Jestem w szoku ;) Jeśli to prawda to kogoś chyba amnezja dopadła. Nie chce mi się w to wierzyć , bo szukamy teraz kierowców na umór. Firma istnieje od roku i nie jest to już trans-silesia , tylko tran-silesia. Nie wiem czy byłyby problem z "pieniąszkami" , bo z pieniążkami nie ma. Pozdrawiam - Prezes.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: jarekvolvo » 7 lis 2017, o 22:13

Chyba z "pieniędzmi".... .
Ale coś Ci nie wierzę....

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty:2
Rejestracja:8 lis 2017, o 13:33

Re: Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: Jagoda » 8 lis 2017, o 17:41

ludzie.
ogarnijcie się
piszecie tak by komuś tyłek obrobić a nie bardzo się za to umiecie zabrać i to bez odpowiedzialności za swoje słowa
otóż - Wątek - Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102
a tu jakiś koleś obraża nagle nie wiadomo kogo i o co - choć ma czas by wejść na net i wpisy robić to nie bardzo wie na kogo.
Wyjaśniam
Tran SIlesia Sp z.o.o z Knurowa jest chyba od 2014/2015 roku na rynku i nie widzę wpisów w KRS ( dla mistrzów wyjaśniam - baza danych zarejestrowanych w Krajowej Radzie Sądownictwa ) ...... wracając nie ma tam wpisów o zmianach adresów czy nazwy czy zmian w zarządzie lub innych danych które można również zaciągnąć w monitorze. To też oznacza że jest firma z Knurowie i adres pasuje do tego z KRS i nie ma tam zmian na Cieszyn Jastrzębie czy nawet inne np z Gliwic czy Toszkowa czy Tarnowskich Gór , Zabrza itp. Jednemu psu Burek ?? każda firma ma swój nr nip regon a przy spółce z ograniczoną odpowiedzialnością nr KRS - to jak by ktoś np - Tomaszowi NOWAK chciał d...... obrobić no i co każdego to ma dotknąć ?
A ponadto Firmy z Jastrzębia i Cieszyna TRANS SILESIA nie ma ! - jak ktos znajdzie to proszę o nip czy regon to sam się upewnię . Koleś pisze że z kimś rozmawiał przez telefon i busów nie widział. To pytanie - a gdzie ta rozmowa kwalifikacyjna miała być ?? U Ciebie ?? i co jeszcze busami miał podjechać ktoś i pokazać firmę ? a nie w siedzibie ? chciałeś pracę bez zainteresowania z kim rozmawiasz ? no i w dodatku piszesz o firmie TRANS SILESIA że się w Cieszynie obecnie zarejestrowała ?? Co bierzesz człowieku ? i wiesz co Ty piszesz ? Spotkać sie miałeś i jak od razu na drugi dzień Ci samochód pod nosem ląduje ? Ty to ja mam lepszą ofertę jutro Cię zatrudni ktoś na wyjazd do RPA banany prostować to jak - tez już się spakujesz ?
i jeszcze sprawa wpisu z kwietnia - pasuje mi do czasu pojęcia siedziba
i miejsce prowadzenia działalności - co tu za zagadka ? Zgonie z zapisami w KRS i opublikowanymi w monitorach jest są to usługi transportowe więc wykluczam tu inny adres np magazynów itp. Transport zależny od zleceń - to oczywiste że jedynym adresem jest ten który znajduje się w zgłoszonych do KRS. Dodam ponadto że stwierdzenie "siedziba" dotyczy w zasadzie tylko miasta. To też wracając do wątku założonego już w 2015 roku TRANS SILESIA z Knurowa która z reszta jest i istnieje do dziś - link dla osób które nadal uważają że wiedzą co i o kim pisza :
http://www.krs-online.com.pl/trans-sile ... 64080.html

Awatar użytkownika
Zoltek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:28 paź 2016, o 17:41
Samochód:Renault Master
Firma:ZolTrans
Uprawnienia:T,B,B+E,C,C+E,KK,KO
Lokalizacja:małopolskie
Kontakt:

Re: Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: Zoltek » 9 lis 2017, o 23:04

Jagoda czyli te ponad 20 spółek założonych przez poprzedniego prezesa omawianej firmy pod tym samym adresem wyłącznie w 2017 roku to norma w naszym kraju i takie działanie jest jak oznaką 105% legalnej działalności?!? Pewnie też są oznaką poważnych działań biznesowych na najwyższym światowym poziomie tylko dlaczego każda z tych spółek ma tylko 5000 kapitału zakładowego?

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty:2
Rejestracja:8 lis 2017, o 13:33

Re: Trans Silesia Sp.z.o.o Knurów Niepodległości 102 Oszuści

Post autor: Jagoda » 12 lis 2017, o 08:08

Kto założył Trans-Silesia sp zoo w Knurowie na ul Niepodległości ?
Pytam ponieważ nie zrozumiałeś mojego przekazu. Ty piszesz o 20 firmach na tym adresie i parasz się ich ocenianiem. Będzie forum o pozostałych firmach z ul Niepodległości 102 to zrozumiem że cos wnosisz to tego tematu.
Ja dodam że z mojego listu jedynie miało wypłynąć to że mowa tu o firmie z Knurowa a ktoś pisze jakieś pierdoły to jedynie wskazalem gdzie szukać informacji o władzach firmy czy ewentualnie zmian zarządu etc. Ty piszesz o 20 firmach jakiś. Totalny bałagan :)
O kapitale nie ma co się rozwodzić. Firmy jednoosobowe nie mają wymogu wpłaty kapitału zakładowego.To czy jakaś spółka poza kapitałem choćby tym z wymogu minimalnym tworzy tzw kapitał zapasowy tego się nie dowiesz bez wglądu do dokumentów finansowych. A odbiega to od tematu głównego,gdzie w 2015 roku powstał pierwszy wpis.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”