E.GLOB Piekary Sląskie

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Wolf » 12 sty 2016, o 22:02

derf pisze:
Wolf pisze: Zresztą w przeciwieństwie do autora tekstu, jak mi pracownik rozwali lusterko to albo sam je odkupi albo mu równowartość z wypłaty obcinam, w myśl zasady auto zdajesz w stanie takim jakim je pobrałeś, zero tolerancji..

Rozumiem że pieniądze , które pobierasz z asistans za rozbite lusterko zostawiasz d
la siebie ?

Człowieku zastanów się jak daleko można się posunąć w wstawianiu kitów młodym kierowcą i nie rób z siebie pośmiewska !
I pewnie zaraz mi będziesz tłumaczył , że nie zgłaszasz tak małej szkody , co ?
Kierowca ma dbać o powierzone mienie, w jakim celu mam zatrudniać kogoś dla kogo kto wraca z potłuczonymi lampami, obrysówkami czy porozbijanymi lusterkami, dla mnie jest to jednoznaczne że nie umie jeździć.

Kolejna kwestia rozbiłeś auto, nie masz pracy.

Następna udział własny, do pewnej kwoty ubezpieczyciel nie wypłaca odszkodowania.

Jak dla mnie kup sobie busa zatrudnij człowieka, po pierwszej trasie wróci ci wrak pojazdu najlepiej jeszcze z kałem na fotelach, obstawiam że od razu zmienił byś punkt widzenia, na razie wypowiadasz się jako pracownik zapewne z 6 z przodu.

POZDRO

Awatar użytkownika
derf
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:12 sty 2016, o 14:26

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: derf » 13 sty 2016, o 08:35

Wolf pisze:
Kierowca ma dbać o powierzone mienie, w jakim celu mam zatrudniać kogoś dla kogo kto wraca z potłuczonymi lampami, obrysówkami czy porozbijanymi lusterkami, dla mnie jest to jednoznaczne że nie umie jeździć.

Kolejna kwestia rozbiłeś auto, nie masz pracy.

Następna udział własny, do pewnej kwoty ubezpieczyciel nie wypłaca odszkodowania.

Jak dla mnie kup sobie busa zatrudnij człowieka, po pierwszej trasie wróci ci wrak pojazdu najlepiej jeszcze z kałem na fotelach, obstawiam że od razu zmienił byś punkt widzenia, na razie wypowiadasz się jako pracownik zapewne z 6 z przodu.

POZDRO
panie biznesmenie pśewoźniku gratuluje mentalności i podejścia do pracownika , jestem spokojny o przyszłosc majac konkurencje z taka mentalnością jak twoja. sic

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Wolf » 13 sty 2016, o 10:06

Kim jestem to moja sprawa, jednego jestem pewny, dbam o własny sprzęt, najwyraźniej nie rozumiesz o co w mojej wypowiedzi chodzi, wiec przedstawię to tak, zakładam że masz swoje wymarzone cztery kółka na które długo odkładałeś ciężko pracując lub wziąłeś kredyt z banku, wpada znajomy i mówi że sytuacja awaryjna czy nie pożyczył byś mu auta, stwierdzasz że ok w międzyczasie robisz mu wykład żeby dbał pilnował itd, po czym załóżmy że oddaje ci auto zdewastowane i uważa że wszytko jest spoko i nie ma o co bić piany, i że sam możesz sobie auto ogarnąć.

Wybacz mi ale jeśli taka wersja argumentów do ciebie nie przemawia to będę pierwszy który od ciebie pożyczy auto i oddam ci je w strzępach z uśmiechem na twarzy na lawecie ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Wolf » 13 sty 2016, o 10:08

Odnośnie moich aut, kierowca może śmiało kupić i zamontować ubytki we własnym zakresie, mi nie zależy na tym żeby złośliwie obcinać komuś z wypłaty, auto ma być odstawione na bazę w takim samy stanie w jakim ją opuściło.

Awatar użytkownika
kierowcaRobert
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:29 mar 2016, o 10:48
Kontakt:

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: kierowcaRobert » 29 mar 2016, o 10:51

Dokładnie, gdzie 10litrów -.-
Po ciężkim dniu pracy dobrze usiąść na wygodnym fotelu z "fotele biurowe" przed komputerem i się odprężyć

Awatar użytkownika
Canspray
Użytkownik
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 lip 2014, o 13:36
Uprawnienia:B

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Canspray » 31 mar 2016, o 14:29

Jak tam, zmieniło się coś ? Lata ktoś tam z was ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”