FAST TSL

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
Re: FAST TSL

Post autor: Dychu » 30 wrz 2017, o 23:32

wieslawkozlowski pisze:Jeżdżę z firmą FAST TSL od Marca 2016 i nie było do tej pory żadnych problemów. Jeżdżą pod Nimi moje 3 auta i w planach mam przekazać kolejne. Firma płaci w terminie a zdarza się, że i przed terminem. Bardzo dobrze układa się również współpraca ze Spedytorami tu szczególnie trzeba wspomnieć p. Mirka i p. Krystiana.

Pozdrawiam
Z.U.B. Wiesław KOZŁOWSKI
Wszystko fajnie Wiesławie ale mam kilka busów i nagle jeden post i to akurat w takim temacie :-).
Czy nie uważasz, że to troszkę mało wiarygodna info ? :-), przecież nie mam busów jak sam wspomniałeś, od wczoraj :-).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
aga113
Posty:3
Rejestracja:6 paź 2017, o 18:10

Re: FAST TSL

Post autor: aga113 » 6 paź 2017, o 18:24

Czy ktoś się orientuje czy firma Fast tsl zwraca za winiety?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: FAST TSL

Post autor: Dychu » 6 paź 2017, o 22:37

aga113 pisze:Czy ktoś się orientuje czy firma Fast tsl zwraca za winiety?
A znasz firmę która każe kierowcy płacić za winiety ? :-) Zapewne zaraz zobaczymy wpis typu...jaka to wspaniała firma ta FAST TSL bo płaci winiety :-). Coś mi się wydaje, że to firma chce zrobić trochę szumu wokół siebie bo widocznie kierowców chętnych już nie ma.....

Awatar użytkownika
aga113
Posty:3
Rejestracja:6 paź 2017, o 18:10

Re: FAST TSL

Post autor: aga113 » 7 paź 2017, o 14:54

Dychu pisze:
aga113 pisze:Czy ktoś się orientuje czy firma Fast tsl zwraca za winiety?
A znasz firmę która każe kierowcy płacić za winiety ? :-) Zapewne zaraz zobaczymy wpis typu...jaka to wspaniała firma ta FAST TSL bo płaci winiety :-). Coś mi się wydaje, że to firma chce zrobić trochę szumu wokół siebie bo widocznie kierowców chętnych już nie ma.....
trochę się mylisz,wstawiam auto do nich i chcę po prostu wiedzieć po czyjej stronie są takie koszta i tyle .interesuje mnie czy za winiety płaci spedycja czy przewożnik.Proste pytanie.

szumu mogę narobić po roku współpracy z nimi albo dobrego albo złego.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: FAST TSL

Post autor: Dychu » 7 paź 2017, o 15:38

aga113 pisze:
Dychu pisze:
aga113 pisze:Czy ktoś się orientuje czy firma Fast tsl zwraca za winiety?
A znasz firmę która każe kierowcy płacić za winiety ? :-) Zapewne zaraz zobaczymy wpis typu...jaka to wspaniała firma ta FAST TSL bo płaci winiety :-). Coś mi się wydaje, że to firma chce zrobić trochę szumu wokół siebie bo widocznie kierowców chętnych już nie ma.....
trochę się mylisz,wstawiam auto do nich i chcę po prostu wiedzieć po czyjej stronie są takie koszta i tyle .interesuje mnie czy za winiety płaci spedycja czy przewożnik.Proste pytanie.

szumu mogę narobić po roku współpracy z nimi albo dobrego albo złego.
Nigdy nie sądziłem, że jestem nieomylny :-), to tylko moje przypuszczenia. Jeśli wstawiasz autko pod spedycję, to napisz proszę na jakich warunkach bo też poszukuje ciekawej spedycji z sensownym systemem płatności czyli stawka kilometrowa, długie trasy i w miarę szybkie terminy płatności. Jak najmniej odpraw celnych, jak najmniej lotnisk i cargo bo to strata czasu i duże straty. Wątpię natomiast ażeby spedycja pokrywała koszty winiet bo to w gestii przewoźnika, natomiast co do autostrad, jednorazowe opłaty to już inna bajka i tu wszystko uzależnione jest od frachtu, może być w cenie opłata za autostrady szczególnie jak to expres. Promy pewnie już tak i to też normalne zjawisko.

Awatar użytkownika
aga113
Posty:3
Rejestracja:6 paź 2017, o 18:10

Re: FAST TSL

Post autor: aga113 » 9 paź 2017, o 13:22

0,35 e netto międzynarodowe po Polsce 1,20 netto. 12.000 - 18.000 km .system 3:1 lub 4:1

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: FAST TSL

Post autor: Dychu » 9 paź 2017, o 13:29

aga113 pisze:0,35 e netto międzynarodowe po Polsce 1,20 netto. 12.000 - 18.000 km .system 3:1 lub 4:1
Bieda gorsza niż na Trans, poniżej krytyki wiec nie ma co dalej rozwijać tematu :-).

Awatar użytkownika
krzycho
Użytkownik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:21 sty 2016, o 21:56

Re: FAST TSL

Post autor: krzycho » 9 paź 2017, o 15:55

35 centów to z map spedytorskich wyjdzie ok 32. Są słabo skalibrowane :-) Jeśli firma na takich warunkach widzi biznes to niech sobie 50 busów kupi a nie zasmieca forum i nie miesza młodym ludziom w głowach. A później ogłoszenia typu oddam leasing za połowę oddam leasing za złotówkę. Pamiętajcie wszyscy którym marzy się zrobienie kokosow na skroty i wstawieniem auta pod spedycje, zatrudnić kierowców itd. DOBRE SPEDYCJE (jest ich mało ale są) SIĘ NIE OGŁASZAJĄ. DOBRĄ TRZEBA SOBIE ZNALEŹĆ.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: FAST TSL

Post autor: Dychu » 9 paź 2017, o 19:40

krzycho pisze:35 centów to z map spedytorskich wyjdzie ok 32. Są słabo skalibrowane :-) Jeśli firma na takich warunkach widzi biznes to niech sobie 50 busów kupi a nie zasmieca forum i nie miesza młodym ludziom w głowach. A później ogłoszenia typu oddam leasing za połowę oddam leasing za złotówkę. Pamiętajcie wszyscy którym marzy się zrobienie kokosow na skroty i wstawieniem auta pod spedycje, zatrudnić kierowców itd. DOBRE SPEDYCJE (jest ich mało ale są) SIĘ NIE OGŁASZAJĄ. DOBRĄ TRZEBA SOBIE ZNALEŹĆ.
Bardzo fajnie to napisałeś i ode mnie leci rep :-).

Awatar użytkownika
maricar
Posty:3
Rejestracja:21 paź 2017, o 19:02
Samochód:Fiat ducato
Firma:Mari-car
Uprawnienia:B

Re: FAST TSL

Post autor: maricar » 21 paź 2017, o 19:35

Współpracuje z firmą fast tsl od marca 2015 i jak do tej pory nie mam z nimi problemów. Zapłata za faktury na czas , terminy 3, 30 i 45 dni a w wyjątkowych sytuacjach nawet można dostać wcześniej. Przebiegi super, praktycznie co drugi kurs to wymiana oleju w aucie. Zlecenia czytelne, a adresy wysyłane sms-em dokładne. Nie miałem sytuacji że czegoś nie mogłem znaleść. Dobry kontakt ze spedytorami i biurem. Polecam tę firmę innym przewoźnikom.
Pozdrawiam Roman Kot
Mar-car

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”