Teraz jest 23 lis 2017, o 05:50

FAST TSL

• Autor
  • Wiadomość

Dychu

Moderator

Moderator

• Podziękował : 39 razy
    Otrzymał podziękowań: 42 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: Iveco Daily
  • Uprawnienia: B,C,C+E, ADR, HDS

Re: FAST TSL

Post30 wrz 2017, o 23:32

wieslawkozlowski napisał(a):Jeżdżę z firmą FAST TSL od Marca 2016 i nie było do tej pory żadnych problemów. Jeżdżą pod Nimi moje 3 auta i w planach mam przekazać kolejne. Firma płaci w terminie a zdarza się, że i przed terminem. Bardzo dobrze układa się również współpraca ze Spedytorami tu szczególnie trzeba wspomnieć p. Mirka i p. Krystiana.

Pozdrawiam
Z.U.B. Wiesław KOZŁOWSKI

Wszystko fajnie Wiesławie ale mam kilka busów i nagle jeden post i to akurat w takim temacie :-).
Czy nie uważasz, że to troszkę mało wiarygodna info ? :-), przecież nie mam busów jak sam wspomniałeś, od wczoraj :-).

Pozdrawiam.

aga113

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Post6 paź 2017, o 18:24

Czy ktoś się orientuje czy firma Fast tsl zwraca za winiety?

Dychu

Moderator

Moderator

Post6 paź 2017, o 22:37

aga113 napisał(a):Czy ktoś się orientuje czy firma Fast tsl zwraca za winiety?

A znasz firmę która każe kierowcy płacić za winiety ? :-) Zapewne zaraz zobaczymy wpis typu...jaka to wspaniała firma ta FAST TSL bo płaci winiety :-). Coś mi się wydaje, że to firma chce zrobić trochę szumu wokół siebie bo widocznie kierowców chętnych już nie ma.....

aga113

Post7 paź 2017, o 14:54

Dychu napisał(a):

A znasz firmę która każe kierowcy płacić za winiety ? :-) Zapewne zaraz zobaczymy wpis typu...jaka to wspaniała firma ta FAST TSL bo płaci winiety :-). Coś mi się wydaje, że to firma chce zrobić trochę szumu wokół siebie bo widocznie kierowców chętnych już nie ma.....

trochę się mylisz,wstawiam auto do nich i chcę po prostu wiedzieć po czyjej stronie są takie koszta i tyle .interesuje mnie czy za winiety płaci spedycja czy przewożnik.Proste pytanie.

szumu mogę narobić po roku współpracy z nimi albo dobrego albo złego.

Dychu

Moderator

Moderator

Post7 paź 2017, o 15:38

aga113 napisał(a):
Dychu napisał(a):

trochę się mylisz,wstawiam auto do nich i chcę po prostu wiedzieć po czyjej stronie są takie koszta i tyle .interesuje mnie czy za winiety płaci spedycja czy przewożnik.Proste pytanie.

szumu mogę narobić po roku współpracy z nimi albo dobrego albo złego.

Nigdy nie sądziłem, że jestem nieomylny :-), to tylko moje przypuszczenia. Jeśli wstawiasz autko pod spedycję, to napisz proszę na jakich warunkach bo też poszukuje ciekawej spedycji z sensownym systemem płatności czyli stawka kilometrowa, długie trasy i w miarę szybkie terminy płatności. Jak najmniej odpraw celnych, jak najmniej lotnisk i cargo bo to strata czasu i duże straty. Wątpię natomiast ażeby spedycja pokrywała koszty winiet bo to w gestii przewoźnika, natomiast co do autostrad, jednorazowe opłaty to już inna bajka i tu wszystko uzależnione jest od frachtu, może być w cenie opłata za autostrady szczególnie jak to expres. Promy pewnie już tak i to też normalne zjawisko.

aga113

Post9 paź 2017, o 13:22

0,35 e netto międzynarodowe po Polsce 1,20 netto. 12.000 - 18.000 km .system 3:1 lub 4:1

Dychu

Moderator

Moderator

Post9 paź 2017, o 13:29

aga113 napisał(a):0,35 e netto międzynarodowe po Polsce 1,20 netto. 12.000 - 18.000 km .system 3:1 lub 4:1

Bieda gorsza niż na Trans, poniżej krytyki wiec nie ma co dalej rozwijać tematu :-).

krzycho

Użytkownik

Użytkownik

Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post9 paź 2017, o 15:55

35 centów to z map spedytorskich wyjdzie ok 32. Są słabo skalibrowane :-) Jeśli firma na takich warunkach widzi biznes to niech sobie 50 busów kupi a nie zasmieca forum i nie miesza młodym ludziom w głowach. A później ogłoszenia typu oddam leasing za połowę oddam leasing za złotówkę. Pamiętajcie wszyscy którym marzy się zrobienie kokosow na skroty i wstawieniem auta pod spedycje, zatrudnić kierowców itd. DOBRE SPEDYCJE (jest ich mało ale są) SIĘ NIE OGŁASZAJĄ. DOBRĄ TRZEBA SOBIE ZNALEŹĆ.

Za ten post autor krzycho otrzymał podziękowanie od
Dychu(9 paź 2017, o 19:40)
Ocena:5.56%

Dychu

Moderator

Moderator

Post9 paź 2017, o 19:40

krzycho napisał(a):35 centów to z map spedytorskich wyjdzie ok 32. Są słabo skalibrowane :-) Jeśli firma na takich warunkach widzi biznes to niech sobie 50 busów kupi a nie zasmieca forum i nie miesza młodym ludziom w głowach. A później ogłoszenia typu oddam leasing za połowę oddam leasing za złotówkę. Pamiętajcie wszyscy którym marzy się zrobienie kokosow na skroty i wstawieniem auta pod spedycje, zatrudnić kierowców itd. DOBRE SPEDYCJE (jest ich mało ale są) SIĘ NIE OGŁASZAJĄ. DOBRĄ TRZEBA SOBIE ZNALEŹĆ.

Bardzo fajnie to napisałeś i ode mnie leci rep :-).

maricar

Otrzymał podziękowań: 1 raz
  • Samochód: Fiat ducato
  • Firma: Mari-car
  • Uprawnienia: B

Post21 paź 2017, o 19:35

Współpracuje z firmą fast tsl od marca 2015 i jak do tej pory nie mam z nimi problemów. Zapłata za faktury na czas , terminy 3, 30 i 45 dni a w wyjątkowych sytuacjach nawet można dostać wcześniej. Przebiegi super, praktycznie co drugi kurs to wymiana oleju w aucie. Zlecenia czytelne, a adresy wysyłane sms-em dokładne. Nie miałem sytuacji że czegoś nie mogłem znaleść. Dobry kontakt ze spedytorami i biurem. Polecam tę firmę innym przewoźnikom.
Pozdrawiam Roman Kot
Mar-car
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomorskie