Euro24

Awatar użytkownika
paquito88
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:10 sie 2013, o 12:35
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Re: Euro24

Post autor: paquito88 » 21 mar 2015, o 12:29

Bez snu bywało dłużej bo nie zawsze ładują Cię jak śpisz a potem od razu ognia :) wstaniesz, zjesz, czekasz na wiadomość od spedycji, jedziesz, ładujesz, potem czekasz na potwierdzenie i potem liczy Ci się czas dostawy. Są różne sytuacje i różne firmy, chyba w każdej zdarzy się czasami, że firma dostanie zlecenie na długą trasę no i jazda, ktoś to musi zrobić. Po części winni temu są nasi spedytorzy, po części zleceniodawcy a po części my sami, kierowcy.
Zleceniodawcy chcą towar szybko dowieźć nawet jeśli na on potem tydzień na magazynie leżeć ale ma być, nasi spedytorzy chcą to zlecenie to śrubują czasy dostaw bo jak nie to zleceniodawca pójdzie do innej spedycji, których jest pełno, więc spedytor tym bardziej nie zjebie zleceniodawcy za chory czas dostawy, za fatalną organizację czy brak informacji o ładunku czy adresie co się zdarza często. A my kierowcy chcemy mieć pracę więc zapier***my z tymi ładunkami :) i koło się zamyka.

Awatar użytkownika
naamloos
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:27 kwie 2015, o 19:39

Re: Euro24

Post autor: naamloos » 27 kwie 2015, o 19:42

Wiem, że wątek dosyć stary i w dodatku nie jestem kierowcą, ale... Mam pytanie odnośnie pracy w firmie Euro24, ale jako spedytor lub inna osoba zatrudniona do pracy na miejscu, w Rzeszowie.
Ciekawi mnie, jaka jest atmosfera w firmie? Jak z płacą? Nie ma z tym problemu? Duża rotacja pracowników?
Proszę o wszelkie informacje :)

Awatar użytkownika
Grzesiek03
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:10 sty 2017, o 21:59
Uprawnienia:B

Re: Euro24

Post autor: Grzesiek03 » 10 sty 2017, o 22:02

Dalej taka lipa w tej firmie?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Euro24

Post autor: Dychu » 24 cze 2017, o 16:25

Czytając ten wątek można sobie spokojnie powiedzieć : szefie tej zacnej firmy, wskocz w busa i zrób 3 takie expresy po 3.000 km a później cmoknij mnie w trąbę gamoniu :-).

Awatar użytkownika
driverrr
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:30 cze 2017, o 12:17
Uprawnienia:B, C, C+E

Re: Euro24

Post autor: driverrr » 30 cze 2017, o 12:22

Podobno wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Obecnie pracuję jako kierowca w tej firmie i jakoś daję radę. Wiadomo, że w tym zawodzie lekko nie jest, ale wierzcie mi, że pracowałem w gorszych firmach. Kursy ekspresowe mają to do siebie, że czas jest tu niemal na pierwszym miejscu, ale nie jest najgorzej. Ogólnie polecam tą firmę.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Euro24

Post autor: Dychu » 30 cze 2017, o 15:23

driverrr pisze:Podobno wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Obecnie pracuję jako kierowca w tej firmie i jakoś daję radę. Wiadomo, że w tym zawodzie lekko nie jest, ale wierzcie mi, że pracowałem w gorszych firmach. Kursy ekspresowe mają to do siebie, że czas jest tu niemal na pierwszym miejscu, ale nie jest najgorzej. Ogólnie polecam tą firmę.
Jasne, zgadzam się z Tobą ale wszystko musi mieć pewną granicę i za życia, nie po śmierci. Wiadomo jaki to charakter pracy i wiadomo, że wszędzie są expresy ale i jest czas na odpoczynek po takiej akcji a nie...prześpij się 3 godziny i masz nowe zlecenie, kolejne 2.200 km. To brak szacunku dla kierowcy, jego życia i jego rodziny a więc z prostych powodów, koło się zamyka. Nikt nie mówi stop expres bo to taka praca i wszyscy się na nią godzimy ale bez jaj i trochę godności i szacunku dla swojej pracy. Opinia pozytywna osoby która nie ma żadnego komentarza na forum, jakoś brzmi mi dziwnie, czyżby to firma sama chciała się zareklamować, wybielić ? :-).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
paquito88
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:10 sie 2013, o 12:35
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Euro24

Post autor: paquito88 » 29 sty 2018, o 11:35

driverrr pisze:Podobno wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Obecnie pracuję jako kierowca w tej firmie i jakoś daję radę. Wiadomo, że w tym zawodzie lekko nie jest, ale wierzcie mi, że pracowałem w gorszych firmach. Kursy ekspresowe mają to do siebie, że czas jest tu niemal na pierwszym miejscu, ale nie jest najgorzej. Ogólnie polecam tą firmę.
Być może coś się zmieniło od tego czasu, kiedy ja u nich pracowałem. Być może poszli po rozum do głowy, oczywiście być może są firmy, które są gorsze, gorzej zorganizowane czy gorzej płacą ale na pewno Euro24 w moich czasach nie należało do wymarzonych pracodawców, którzy mega dbają o to by kierowca spokojnie dojechał na miejsce no ale nigdzie za darmo pieniędzy się nie dostanie. Jednak później udało mi się znaleźć firmę, w której być może ciut mniej zarabiałem bo km mniej ale jazda o wieeele spokojniejsza była.

Ale trzeba spróbować w życiu wszystkiego :D na pewno nie bójcie się powiedzieć szefowi "NIE" jeśli czujecie się zmęczeni a szykuje się kolejny długi rzut bądź ekspresowy maraton.
Często też bywa tak, latem, że dostawę kierowca ma rano po długiej trasie i później chciałby odpocząć, przespać się i w wyobrażeniu szefa kierowca ma czas wolny więc śpi. Ale jak tu spać jak słońce wstanie i grzeje w kabinę niesamowicie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podkarpackie”