Euro24

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:
Euro24

Post autor: Dekker » 24 cze 2013, o 17:19

O nas:

Euro24 jest nowoczesną, otwartą na potrzeby rynku i bardzo dynamicznie rozwijająca się firmą. Zajmujemy się transportem i spedycją międzynarodową, oferując swoje usługi na terenie całej Europy.
Nasze działania opieramy na zasadzie maksymalnych korzyści dla Klienta. Stale podnosimy poziom wykonywanych usług oraz szukamy nowych rozwiązań, a wprowadzane innowacje gwarantują najwyższą możliwą jakość. Unowocześniamy swoją ofertę tak, aby stanowiła idealną odpowiedź na rosnące oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

W czym się specjalizujemy

Specjalizujemy się w bardzo szybkim i bezpiecznym dostarczaniu przesyłek terminowych do 1500 kg/20 m3, drogą lądową – International Express Delivery - w systemie "door-to-door" (bez przeładunków) do wszystkich krajów europejskich. Nasza praca polega na sprawnym i efektywnym organizowaniu przewozu ładunków na zlecenie wszystkich Klientów dla których czas ma ogromne znaczenie.

Kontakt:

EURO24 sp. z o. o. sp. k.
ul. Miłocińska 1A
35-232 Rzeszów

Tel: +48 17 859 20 01
Fax. +48 17 863 47 03

E-mail: biuro@euro24.com.pl

http://euro24.com.pl/
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Euro24

Post autor: Amcia » 14 lip 2013, o 11:09

Firma, która szybciutko może nas wpędzić 2 metry pod ziemię. ;)
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
zuraw
Posty:28
Rejestracja:25 cze 2013, o 18:15
Samochód:Mercedes Sprinter
Uprawnienia:B,C+E,D
Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Re: Euro24

Post autor: zuraw » 14 lip 2013, o 20:06

Aż tak niewypłacalna czy z jakiegoś innego powodu nie polecasz ?

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Euro24

Post autor: Amcia » 19 lip 2013, o 11:41

Ściga ludzi niesamowicie. Jechałem z gościem z Niemiec do Włoch to mówił, że nie śpi już ponad 50 godzin, po rozładunku dostał SMSa o trzeciej w nocy, że ma jechać ładować i to 1000km. Zamiast dać kierowcy odpocząć to nie, wyciskają aż do zera.
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Euro24

Post autor: dawid781 » 3 wrz 2014, o 18:35

Witam czy można prosić o opinie na temat tej firmy kogoś kto z nimi bezpośrednio współpracuje?????

Hmm nikt z forum dla nich nie jeździ????
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
paquito88
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:10 sie 2013, o 12:35
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Euro24

Post autor: paquito88 » 20 paź 2014, o 18:08

Ja dla nich jeździłem koledzy i szczerze nie polecam jeśli ktoś szanuje swoje zdrowie i życie.
- przeładowywanie aut to częsta praktyka.
- terminy dostaw są często śrubowane do granic zdrowego rozsądku ponieważ oni wygrywają dany transport krótkim terminem dostawy. Wrzucą Ci info, że dostawa wypada np na godzinę 24 albo 2 czy też 4 nad ranem i Ty masz gonić by o tej porze być na miejscu bo NA PEWNO firma pracuje. Docierasz a tam żywej duszy nie ma. Można by spokojniej jechać, zdrzemnąć się chwilę, zjeść i dojechać na 7 czy 8 jak człowiek ale nie, bo masz gonić.

Drugi przykład: wiozłem silniki z Gyor z Audi do UK dla Bentley'a, miałem tam być najpóźniej do piątku godzina ok 19, byłem 2h wcześniej, rzecz jasna trzeba było się spinać by zdążyć, na miejscu okazuje się, że forma zamknięta, dopiero w pon mnie rozładują. I kurs, który można było rozłożyć spokojniej i dostawę zrobić na poniedziałek rano trzeba było zrobić na ekspresie a potem stać z tym towarem na pace weekend na dzikusie.

Trzeci przykład to już mój szef pokazał jaki jest "fajny i mądry" (Marcin P. jeden ze spedytorów. ma też swoje auta) wrzucił mi kurs ok 3,2 tys km w 48h z czego ok 2,1 tys autostradami, reszta landem. Uwierzcie mi, nic fajnego.
Zresztą tam takie ekspresowe maratony są częstą praktyką. Np Rzeszów-Barcelona w 36h, rzecz jasna Francja landem.

Jeśli już będziecie mieć z tą firmą styczność i traficie na szefa Marcina P. pilnujcie należnej wam kasy jak oka w głowie. Nie ruszajcie w trasę póki nie wypłaci pieniędzy za poprzednią trasę i NIC NIE UZGADNIAJCIE na tzw. gębę bo to oszust. Wygląda niepozornie, ma gadane ale jak będzie okazja to wydyma was na kasę bez mrugnięcia okiem. Jest strasznie pazerny o czym może świadczyć fakt, że pewnego dnia w Austrii musiałem wymienić felgę bo była spawana i uciekało powietrze, w warsztacie zauważyli, że opony też są do wymiany bo bieżnik się odkleja, poszła informacja do szefa, oczywiście od razu wracamy do PL ale ten powrót był przez F i UK. Bo liczy się kasa a kierowców zawsze da się zastąpić jak zginą w wypadku:)
Nie radzę wyjeżdżać później niż 3tyg przed świętami bo na święta nie wrócicie i żadnych dodatkowych pieniędzy za święta w trasie nie dostaniecie mimo obiecanek.
UNIKAĆ SAMOZATRUDNIENIA!!!!

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Euro24

Post autor: dawid781 » 20 paź 2014, o 18:45

No to mnie kolego pocieszyłeś :(
Coś mi się wydaje że ciekawy będę miał start na busach :lol:
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
jedi6667
Posty:186
Rejestracja:25 cze 2014, o 17:01
Samochód:Fiat Ducato 3.0 Maxi
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Żyrardów

Re: Euro24

Post autor: jedi6667 » 20 paź 2014, o 19:52

No to nie zazdroszczę ci startu, wrzucą Cię na głęboką wodę :D
Ale jak inny pracodawca zobaczy Twoje świadectwo pracy z takiej spedycji a będzie ją znał z takich praktyk to masz pracę murowaną, o ile dojdziesz o własnych siłach :-)

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Euro24

Post autor: dawid781 » 20 paź 2014, o 20:16

To mnie pocieszyłeś :P
Mój przyszły szef chce z nimi zacząć współpracę ale ma też inne alternatywy. Dlaczego oni? Są ponoć wypłacalni a to na starcie ważne.
Szef jest sam kierowcą bo ma też ciężarówkę więc myślę że jak będzie lipa to mnie zrozumie i coś zadziała.
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
magda6666
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:16 lut 2015, o 17:00

Re: Euro24

Post autor: magda6666 » 16 lut 2015, o 17:20

no to masakra 50 godzin bez snu to trochę przesadza jest to bardzo niebezpieczne chyba nie chciał bym współpracować z tą firmą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podkarpackie”