Uwaga na firmę SLAVKO

Awatar użytkownika
nocnY
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:4 maja 2016, o 00:43
Samochód:obecnie brak
Firma:obecnie brak
Uprawnienia:B
Uwaga na firmę SLAVKO

Post autor: nocnY » 4 maja 2016, o 00:59

Pań Sławek ma 2 busy, na jednego sam siada, drugi jest dla "zatrudnionego" kierowcy.
Obiecuje umowę zlecenie na początek, potem umowa o pracę. Po 3 wyjazdach podczas wizyty u lekarza okazuje sie, że nie ma żadnego ubezpieczenia, więc umowa nie zgłoszona. Obiecuje max 8 tys km na 3 tygodnie twierdząc że na km się nie opłaci i daje 120 zł za dzień jazdy. Po zjeździe okazuje się, że przyjechałem 15-16 tys km, a chcąc przejść na km nadal twierdzi, że mi się nie opłaca. Poza tym, Włochy każe jeździć landem! Omjac mosty i tunele w Austrii. Na 3 tygodniowa trasę daje kartę schela, 100 euro na oplaty (sic!) i żadnego dostępu do karty płatniczej!
Po rezygnacji z pracy oczekuje zwrotu pieniędzy za eksploatację samochodu i wmawia że 12-16 tys km było uzgadniane na 1 rozmowie i że zgodziłem się na nie zgłaszanie umowy! Po postraszeniu sądem i inspekcja pracy zmienia nastawienie i prosi żeby nie robić mu problemów.
Gość ma siedzibę w mieszkaniu w Rzeszowie przy alei Rejtana(samochody stoją na parkingu między Milenium a komisariatem).

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Uwaga na firmę SLAVKO

Post autor: Dychu » 24 cze 2017, o 16:28

Dzięki kolego za informacje, unikam jak ognia wskazanej firmy a właśnie szukam jakiejś ale sensownej nie gamon szefów :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podkarpackie”