OMIJAĆ Z DALEKA!!! "F.H.U.T. Konrad Jezioro" Kolbuszowa

Awatar użytkownika
German
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:14 maja 2015, o 12:23
OMIJAĆ Z DALEKA!!! "F.H.U.T. Konrad Jezioro" Kolbuszowa

Post autor: German » 14 maja 2015, o 13:09

Witam
Przestrzegam przed pracą w tej "firmie". Dysponuje 4-rema samochodami w tym 2-ma, starymi wytłuczonymi masterami. Właściciel firmy to "stary wyga"-doskonale zna się na manipulacji ludźmi oraz wie jak korzystać z prawa na swoją korzyść przy czym udaje na początku sympatycznego, szczerego, pełnego empatii gościa, a co później się okazuje-ma w dupie ludzi a w szczególnie pracowników. Jest tak słowny jak "Tusk" za swojej kadencji premiera RP. Facet umawia się najpierw z Tobą na pewne warunki, których potem nie dotrzymuje. Charakteryzuje się płaceniem w ratach i leceniem ze wszystkimi w [cenzura] z kasą łącznie ze spedytorami. Gdy przychodzi do wypłaty to czekasz na pieniądze 2 tyg. i więcej, niektórzy czekają na resztę pieniędzy po miesiącu i nie widzą reszty. Ma problemy nie tylko psychiczne ale i także z PIP-em od poprzednich pracowników. Na szczęście dobra karma do niego wróciła i wszystkie auta mu się zepsuły na zachodzie. Jeżeli chcesz sobie sobie zaoszczędzić czasu, zdrowia i siwych włosów na głowie to lepiej się zastanów... :idea:

Z pozdrowieniami dla niepracujących już tam moich kolegów kierowców oraz dla spedytora Marcina, którzy byli jedynym plusem pracy w tej firmie, których miałem naprawdę przyjemność poznać ;)

Awatar użytkownika
pilot lotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:14 maja 2015, o 20:47
Samochód:volvo

Re: OMIJAĆ Z DALEKA!!! "F.H.U.T. Konrad Jezioro" Kolbuszowa

Post autor: pilot lotnik » 14 maja 2015, o 20:54

witaj German
to co piszesz to całkowita prawda,stałem kiedyś z kolesiem który właśnie u niego jeździł starym masterem bodajże na kieleckich blachach,to ten jeba...ny pracodawca nie dał mu żadnej kasy za poprzednie kursy .A gdy ja zadzwoniłem dla picu że chcę się zatrudnić to naobiecywał mi wszystko,lepsze warunki jak tirowcom.A co do jego dobrej karmy to jacyś ukraińcy powinni mu dmuchnąć wszystkie pojazdy i utopić w Wołdze za co dałbym im jeszcze pochwałę.

Awatar użytkownika
German
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:14 maja 2015, o 12:23

Re: OMIJAĆ Z DALEKA!!! "F.H.U.T. Konrad Jezioro" Kolbuszowa

Post autor: German » 14 maja 2015, o 21:21

kolego pilot lotnik ta "firma" ma masterki na blachach kieleckich...musiales spotkac jego kierowce...

Awatar użytkownika
pilot lotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:14 maja 2015, o 20:47
Samochód:volvo

Re: OMIJAĆ Z DALEKA!!! "F.H.U.T. Konrad Jezioro" Kolbuszowa

Post autor: pilot lotnik » 15 maja 2015, o 13:23

spotkałem kierowcę i niewipominając dałem mu 5 l paliwa bo był mróz w Calais a on nie mógł uruchomić webasta,pracodawca kazał mu czekać na pieniądze na tankowanie 2 dni,chłop nie miał nawet żarcia utopić takiego pracodawcę

Awatar użytkownika
German
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:14 maja 2015, o 12:23

Re: OMIJAĆ Z DALEKA!!! "F.H.U.T. Konrad Jezioro" Kolbuszowa

Post autor: German » 11 cze 2015, o 08:14

Czekamy z drugim kierowcą na reszte hajsu od tego oszusta i doczekac sie nie mozemy [cenzura] w niego wbijam !

Awatar użytkownika
angol
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:31 sie 2015, o 10:28
Samochód:Ducato
Firma:szbkibus
Uprawnienia:ABC

Re: OMIJAĆ Z DALEKA!!! "F.H.U.T. Konrad Jezioro" Kolbuszowa

Post autor: angol » 7 mar 2016, o 11:39

firma oszust,oszukał swoją spedycję,pracowników oraz nawet ludzi we Włoszech ale to już jego końcówka bo z tego co znalazłem w necie dosięgła go sprawiedliwość z Urzędu skarbowego,powinni go zlicytować i napiętnować by już więcej nikogo nie oszukał

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: OMIJAĆ Z DALEKA!!! "F.H.U.T. Konrad Jezioro" Kolbuszowa

Post autor: Dychu » 24 cze 2017, o 16:40

Pewnie temat do zamknięcia bo bosik śmieszny albo został umieszczony na prywatnych, dłuższych wczasach :-) albo ktoś z kolegów z Ukrainy zrobił mu dziecko i teraz jest 2 w 1, jest matką i ojcem :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podkarpackie”