Teraz jest 23 wrz 2017, o 13:00

Euro24

• Autor
  • Wiadomość

paquito88

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 1 raz
    Otrzymał podziękowań: 2 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: Renault Master
  • Uprawnienia: B

Re: Euro24

Post21 mar 2015, o 12:29

Bez snu bywało dłużej bo nie zawsze ładują Cię jak śpisz a potem od razu ognia :) wstaniesz, zjesz, czekasz na wiadomość od spedycji, jedziesz, ładujesz, potem czekasz na potwierdzenie i potem liczy Ci się czas dostawy. Są różne sytuacje i różne firmy, chyba w każdej zdarzy się czasami, że firma dostanie zlecenie na długą trasę no i jazda, ktoś to musi zrobić. Po części winni temu są nasi spedytorzy, po części zleceniodawcy a po części my sami, kierowcy.
Zleceniodawcy chcą towar szybko dowieźć nawet jeśli na on potem tydzień na magazynie leżeć ale ma być, nasi spedytorzy chcą to zlecenie to śrubują czasy dostaw bo jak nie to zleceniodawca pójdzie do innej spedycji, których jest pełno, więc spedytor tym bardziej nie zjebie zleceniodawcy za chory czas dostawy, za fatalną organizację czy brak informacji o ładunku czy adresie co się zdarza często. A my kierowcy chcemy mieć pracę więc zapier***my z tymi ładunkami :) i koło się zamyka.

Za ten post autor paquito88 otrzymał podziękowania - 2
dawid781(22 mar 2015, o 19:51), Dychu(24 cze 2017, o 16:18)
Ocena:11.11%

naamloos

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Post27 kwi 2015, o 19:42

Wiem, że wątek dosyć stary i w dodatku nie jestem kierowcą, ale... Mam pytanie odnośnie pracy w firmie Euro24, ale jako spedytor lub inna osoba zatrudniona do pracy na miejscu, w Rzeszowie.
Ciekawi mnie, jaka jest atmosfera w firmie? Jak z płacą? Nie ma z tym problemu? Duża rotacja pracowników?
Proszę o wszelkie informacje :)

Grzesiek03

Użytkownik

Użytkownik

• Uprawnienia: B

Post10 sty 2017, o 22:02

Dalej taka lipa w tej firmie?

Dychu

Moderator

Moderator

• Podziękował : 27 razy
    Otrzymał podziękowań: 22 razy
  • Samochód: Iveco Daily
  • Uprawnienia: B,C,C+E, ADR, HDS

Post24 cze 2017, o 16:25

Czytając ten wątek można sobie spokojnie powiedzieć : szefie tej zacnej firmy, wskocz w busa i zrób 3 takie expresy po 3.000 km a później cmoknij mnie w trąbę gamoniu :-).

driverrr

Użytkownik

Użytkownik

• Uprawnienia: B, C, C+E

Post30 cze 2017, o 12:22

Podobno wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Obecnie pracuję jako kierowca w tej firmie i jakoś daję radę. Wiadomo, że w tym zawodzie lekko nie jest, ale wierzcie mi, że pracowałem w gorszych firmach. Kursy ekspresowe mają to do siebie, że czas jest tu niemal na pierwszym miejscu, ale nie jest najgorzej. Ogólnie polecam tą firmę.

Dychu

Moderator

Moderator

• Podziękował : 27 razy
    Otrzymał podziękowań: 22 razy
  • Samochód: Iveco Daily
  • Uprawnienia: B,C,C+E, ADR, HDS

Post30 cze 2017, o 15:23

driverrr napisał(a):Podobno wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Obecnie pracuję jako kierowca w tej firmie i jakoś daję radę. Wiadomo, że w tym zawodzie lekko nie jest, ale wierzcie mi, że pracowałem w gorszych firmach. Kursy ekspresowe mają to do siebie, że czas jest tu niemal na pierwszym miejscu, ale nie jest najgorzej. Ogólnie polecam tą firmę.

Jasne, zgadzam się z Tobą ale wszystko musi mieć pewną granicę i za życia, nie po śmierci. Wiadomo jaki to charakter pracy i wiadomo, że wszędzie są expresy ale i jest czas na odpoczynek po takiej akcji a nie...prześpij się 3 godziny i masz nowe zlecenie, kolejne 2.200 km. To brak szacunku dla kierowcy, jego życia i jego rodziny a więc z prostych powodów, koło się zamyka. Nikt nie mówi stop expres bo to taka praca i wszyscy się na nią godzimy ale bez jaj i trochę godności i szacunku dla swojej pracy.

Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Podkarpackie