UWAGA !!! OSZUST.!!!.

Awatar użytkownika
cysio528
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:31 mar 2015, o 15:38
Samochód:brak
Firma:brak
Uprawnienia:B
Re: UWAGA !!! OSZUST.!!! . DZIADTRANS.

Post autor: cysio528 » 13 wrz 2015, o 10:06

To ten co ma biuro w piwnicy bloku? Jezeli tak to mialem u niego jezdzic ale na szczescie w ostatniej chwili zrezygnowalem

Awatar użytkownika
bobwawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:21 wrz 2015, o 18:19
Samochód:peugeot
Firma:wawa
Uprawnienia:A,B,C,C+E

Post autor: bobwawa » 21 wrz 2015, o 18:36

Wszyscy jesteście mądrzy, ten dziad trans tamten dziad trans, a wy co to opisujecie to ; pijaki, złodzieje oszołomy co bez navi nie potrafią jezdzić, bo jak sie zepsuje to płaczecie po parkingach, korki od oleju gubicie i potem dzwonicie do SEFA co macie robić? złodziejstwo nie tylko między sobą ale i paliwo. To wszystko to może nie jest prawda? Tankujecie benz.95 do busów? Chodzicie po parkingach i sprzedajecie to paliwo.A do tego burdy i awantury na parkingach aż żygac sie chce policja przyjezdza i zabiera na dołki a wy sie jescze tym na forach chwalicie. Dobre... A do tego pisac nie wszyscy potrafią bo jak koledzy przysyłają sms-y to człowieka az skreca z niemocy. A właśnie tak jest prawda

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re:

Post autor: FRONT242 » 21 wrz 2015, o 18:45

bobwawa pisze:Wszyscy jesteście mądrzy, ten dziad trans tamten dziad trans, a wy co to opisujecie to ; pijaki, złodzieje oszołomy co bez navi nie potrafią jezdzić, bo jak sie zepsuje to płaczecie po parkingach, korki od oleju gubicie i potem dzwonicie do SEFA co macie robić? złodziejstwo nie tylko między sobą ale i paliwo. To wszystko to może nie jest prawda? Tankujecie benz.95 do busów? Chodzicie po parkingach i sprzedajecie to paliwo.A do tego burdy i awantury na parkingach aż żygac sie chce policja przyjezdza i zabiera na dołki a wy sie jescze tym na forach chwalicie. Dobre... A do tego pisac nie wszyscy potrafią bo jak koledzy przysyłają sms-y to człowieka az skreca z niemocy. A właśnie tak jest prawda
... wez 4 tabsy relanium , popij setka wodki i sie zresetujesz :lol:
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: UWAGA !!! OSZUST.!!! . DZIADTRANS.

Post autor: Wolf » 23 wrz 2015, o 19:56

Nerwy puściły ;), ja już nie raz miałem ochotę wziąć łom i przywalić na odmulenie, szczytem szczytów jest poziom matematyki, zaliczka 1000 pln, następna 600pln, po zjeździe 1000 pln na rękę po trzech dniach podliczenie całej trasy kolejne 2100, przy których słyszę tekst że sra i szcza po krzakach przez cztery tygodnie za marne dwa tysiące, no wziąć i p....ć tylko takiemu, dałem ogłoszenie i po 5 min miałem nowego kierowcę

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: UWAGA !!! OSZUST.!!! . DZIADTRANS.

Post autor: FRONT242 » 24 wrz 2015, o 11:24

Wolf pisze:Nerwy puściły ;), ja już nie raz miałem ochotę wziąć łom i przywalić na odmulenie, szczytem szczytów jest poziom matematyki, zaliczka 1000 pln, następna 600pln, po zjeździe 1000 pln na rękę po trzech dniach podliczenie całej trasy kolejne 2100, przy których słyszę tekst że sra i szcza po krzakach przez cztery tygodnie za marne dwa tysiące, no wziąć i p....ć tylko takiemu, dałem ogłoszenie i po 5 min miałem nowego kierowcę
" Jazdy z pracownikami " to nie jest temat ktory dotyczy tylko busiarstwa . W kazdej branzy jest podobnie . Zasady sa proste - jak widzisz ze pracownik cie dyma to go trzeba zwolnic , bo skoro raz wydymal to znaczy ze bedzie dalej dymac . Do prowadzenia firmy trzeba miec jaja a nie " 2 fistaszki " .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: UWAGA !!! OSZUST.!!! . DZIADTRANS.

Post autor: Dychu » 2 lip 2017, o 14:25

Wolf pisze:Nerwy puściły ;), ja już nie raz miałem ochotę wziąć łom i przywalić na odmulenie, szczytem szczytów jest poziom matematyki, zaliczka 1000 pln, następna 600pln, po zjeździe 1000 pln na rękę po trzech dniach podliczenie całej trasy kolejne 2100, przy których słyszę tekst że sra i szcza po krzakach przez cztery tygodnie za marne dwa tysiące, no wziąć i p....ć tylko takiemu, dałem ogłoszenie i po 5 min miałem nowego kierowcę
Jasne kolego, jest takich sporo ale każdy medal ma dwie strony i ja Ci opowiem inną historię...byłem w pewnej firmie na rozmowie i usłyszałem tekst.." U nas nie jeździmy na zapałki, jeździmy 7 dni w tygodniu, robimy 6.000 km"... a drugi na koniec.."no wiesz Andrzej, co mam zrobić z tymi kierowcami?, chłopak dostał expresa do UK, w 24h ma zrobić tylko 2,500 km a on po 24h dzwoni, że zostało mu jeszcze 700 km".... Inny "szefunciu" mówi mi : dobrze płacę bo u nas jest zasada prosta: autko ma ładowność 1.2T a my pakujemy po 2T i wszyscy happy"...to dopiero oszołomy i takich to już nie łać ale zakopać ażeby się nie męczyli.....

Pozdrawiam kolego i nie pakuj wszystkich do jednego wora...bo pewnie też nie jesteś idealny "szefunciu" :-).
Ja też mam swoje wady, np. nie trawię idioty spedytora a takich tak samo wiele jak i kierowców których opisujesz, tak samo ma się sytuacja z "szefunciami" więc pogódźmy się z tym faktem, to PL, jedni dymają drugich ale na szczęście zdarzają się obie strony normalne i to mnie cieszy.
Reasumując kolego : oszołomów nie brakuje po żadnej stronie : Szef, Kierowca, Spedytor, nie brak tumanów :-).

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: UWAGA !!! OSZUST.!!! . DZIADTRANS.

Post autor: Dychu » 2 lip 2017, o 15:01

FRONT242 pisze:
Wolf pisze:Nerwy puściły ;), ja już nie raz miałem ochotę wziąć łom i przywalić na odmulenie, szczytem szczytów jest poziom matematyki, zaliczka 1000 pln, następna 600pln, po zjeździe 1000 pln na rękę po trzech dniach podliczenie całej trasy kolejne 2100, przy których słyszę tekst że sra i szcza po krzakach przez cztery tygodnie za marne dwa tysiące, no wziąć i p....ć tylko takiemu, dałem ogłoszenie i po 5 min miałem nowego kierowcę
" Jazdy z pracownikami " to nie jest temat ktory dotyczy tylko busiarstwa . W kazdej branzy jest podobnie . Zasady sa proste - jak widzisz ze pracownik cie dyma to go trzeba zwolnic , bo skoro raz wydymal to znaczy ze bedzie dalej dymac . Do prowadzenia firmy trzeba miec jaja a nie " 2 fistaszki " .
Dokładnie tą samą taktykę stosuję do "szefunciów" :-), jak mnie chce dymać, dymam go i szukam nowej firmy ale z całą pewnością z mojej strony, nic nie stracił, ja natomiast prawie zawszę tracę za to , że go olałem za próbę czy oszustwo więc pamiętaj jak pisałem wyżej...medal ma dwie strony :-).

Awatar użytkownika
CAR
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:24 wrz 2017, o 09:05

Re: UWAGA !!! OSZUST.!!! . DZIADTRANS.

Post autor: CAR » 26 wrz 2017, o 11:22

Dziadtrans to firma z charakterem. Powinien prowadzić jeszcze księgarnię jak taki jeden oszust z Grodziska Mazowieckiego.
Rozwozi książki po UE busem. A jak chojnie płaci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”