LINK Sp. z o.o Opinie

Awatar użytkownika
antros
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:9 paź 2015, o 10:37
Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: antros » 20 paź 2015, o 18:04

Przedzwoń, dziewczyny z biura Ci powiedzą co i jak

Awatar użytkownika
giovan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:21 paź 2015, o 12:26

Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: giovan » 21 paź 2015, o 17:35

antros pisze:
guzim pisze:Szukam informacji o firmie LINK Sp. z o.o, słyszałem o nich różne opinie i zastanawiam się jak to u nich jest naprawdę.
Nowe iveco nieźle wyglądają, pomimo tego wolę się dowiedzieć to wygląda z środka. Może jest ktoś na forum kto pracował w LINKU i może wypowiedzieć się w tej formie.
Cześć kolego, ja pracuję w LINK. Jeżdżę dla nich ponad pół roku nie narzekam. Dobre warunki, porządne trasy i bardzo dobra flota. Kasa zawsze na czas, wszystkie świadczenia itp. bo umowa o pracę
Wymagają jakiegoś konkretnego doświadczenia?

Awatar użytkownika
JuniorS
Posty:98
Rejestracja:13 lut 2014, o 18:42
Samochód:MAN TGX 18.440
Firma:Trans Cargo
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:Wrocław

Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: JuniorS » 22 paź 2015, o 09:22

"Dziewczyny z biura" mogą mówić... Należy dodać parę słów o spedytorach. 2 z 3 ma zryte łby. Tabor fakt - Nowy lub w miarę nowy. 50/50 to obsady podwójne. System zjazdów do domu działa tylko podczas rozmowy o pracę. W porównaniu z innymi firmami tej wielkości płacą gorzej. Co wyjazd kierowca zmienia auto. Zestawy nie mają przypisanych naczep... Kierowca dostaje zjeby (lub kary pieniężne) nawet za coś na co nie ma wpływu... Nadmiar km - płaci kierowca, wyższa norma - płaci kierowca itd itp...

Pracowałem w LINK-u. Opolska 188 ? :)
Co znaczy "dobre warunki" ?
Co znaczy "porządne trasy" ?
O flocie pisałem. Jest ok. Kasa na czas. Owszem jest zawsze na czas (pomijając fakt że zawsze mniejsza niż powinna)
Wszystkie świadczenia - bo umowa o pracę to w firmach tego kalibru jest bardziej niż normalne więc to żaden plus...
Doświadczenie ? Jeśli nie masz - Pojedziesz w podwójnej. Jeśli masz pojedziesz w podwójnej.
Do LINK-u przyjmują kierowców od zawsze. Dlaczego ? To proste... Ci co nie mają doświadczenia - zdobywają je i odchodzą.
Ci z doświadczeniem po okresie próbnym nie wytrzymują psychicznie i odchodzą.
Traficznie nie jest aczkolwiek - Nie spotkałem nikogo kto odchodząc z LINK-u trafił gorzej.


To moje zdanie. Skromne ale szczere :P


Pozdro
Obrazek MANIEK !

Awatar użytkownika
antros
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:9 paź 2015, o 10:37

Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: antros » 26 paź 2015, o 19:22

guzim pisze:dzięki za odpowiedź, nie wiesz czy teraz przyjmują?
wiem, że teraz są przyjęcia

Awatar użytkownika
giovan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:21 paź 2015, o 12:26

Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: giovan » 27 paź 2015, o 13:40

Tak jak się czyta, to nigdzie nikt nie pisze, że jest w 100% zadowolony ze swojej firmy to normalka :D dla mnie ważne, że zatrudnią bez doświadczenia i że wypłacą hajs bez opóźnień

Awatar użytkownika
antros
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:9 paź 2015, o 10:37

Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: antros » 29 paź 2015, o 16:14

JuniorS pisze:"Dziewczyny z biura" mogą mówić... Należy dodać parę słów o spedytorach. 2 z 3 ma zryte łby. Tabor fakt - Nowy lub w miarę nowy. 50/50 to obsady podwójne. System zjazdów do domu działa tylko podczas rozmowy o pracę. W porównaniu z innymi firmami tej wielkości płacą gorzej. Co wyjazd kierowca zmienia auto. Zestawy nie mają przypisanych naczep... Kierowca dostaje zjeby (lub kary pieniężne) nawet za coś na co nie ma wpływu... Nadmiar km - płaci kierowca, wyższa norma - płaci kierowca itd itp...

Pracowałem w LINK-u. Opolska 188 ? :)
Co znaczy "dobre warunki" ?
Co znaczy "porządne trasy" ?
O flocie pisałem. Jest ok. Kasa na czas. Owszem jest zawsze na czas (pomijając fakt że zawsze mniejsza niż powinna)
Wszystkie świadczenia - bo umowa o pracę to w firmach tego kalibru jest bardziej niż normalne więc to żaden plus...
Doświadczenie ? Jeśli nie masz - Pojedziesz w podwójnej. Jeśli masz pojedziesz w podwójnej.
Do LINK-u przyjmują kierowców od zawsze. Dlaczego ? To proste... Ci co nie mają doświadczenia - zdobywają je i odchodzą.
Ci z doświadczeniem po okresie próbnym nie wytrzymują psychicznie i odchodzą.
Traficznie nie jest aczkolwiek - Nie spotkałem nikogo kto odchodząc z LINK-u trafił gorzej.


To moje zdanie. Skromne ale szczere :P


Pozdro
No a kto ma powiedzieć coś więcej na temat tego czy trwa rekrutacja jeśli nie dziewczyny z biura, które się tą rekrutacją zajmują? Poza tym nie bardzo ogarniam jak to możliwe, że ja zawsze dostaję kasę na czas w takiej wysokości jak oczekiwana a często nawet więcej bo nałapię premii a Ty piszesz, że zawsze coś przycinają i płacą mniej..

Awatar użytkownika
JuniorS
Posty:98
Rejestracja:13 lut 2014, o 18:42
Samochód:MAN TGX 18.440
Firma:Trans Cargo
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:Wrocław

Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: JuniorS » 24 lis 2015, o 19:49

Cóż. Może masz szczęście. Ja pracowałem i napisałem co wiem i jak było. Tyle
Obrazek MANIEK !

Awatar użytkownika
guzim
Użytkownik
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:16 lip 2015, o 20:32
Uprawnienia:C+E

Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: guzim » 3 gru 2015, o 11:27

no zobaczymy jak to będzie dalej. póki co jeżdżę od miesiąca i podoba mi się tam. ;)
Jaaade...

Awatar użytkownika
Włodek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:24 mar 2016, o 14:23
Uprawnienia:C+E

Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: Włodek » 29 mar 2016, o 12:38

ja bym się chętnie dowiedział jaka jest prawda bo sam się interesuje a zdania są najróżniejsze. ?

Awatar użytkownika
guzim
Użytkownik
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:16 lip 2015, o 20:32
Uprawnienia:C+E

Re: LINK Sp. z o.o Opinie

Post autor: guzim » 1 kwie 2016, o 12:50

ja już jeżdzę jakiś czas i powiem Ci że mi odpowiada a leci mi już 4 miech. Jak ktoś chce pracować i zarobić to polecam ;) Leserzy nie są mile widziani plus trzeba dbać o trucki no ale to chyba standard? Przynajmniej u kulturalnych ludzi, wiadomo że zwraca się uwagę na stan
Jaaade...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”