Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Awatar użytkownika
artemio
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:24 sty 2016, o 21:02
Samochód:Boxer
Uprawnienia:B
Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: artemio » 24 sty 2016, o 23:15

Tak się składa, że jeździmy pod tą firmą i pytanie mam, czy dają na autostrady, bo mi każą landem cały czas jeździć...

Awatar użytkownika
nocnY
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:4 maja 2016, o 00:43
Samochód:obecnie brak
Firma:obecnie brak
Uprawnienia:B

Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: nocnY » 4 maja 2016, o 01:14

Jeździłem pod nimi. Większość to Francja(wiadome land) i Włochy(tutaj zdziwiony spedytor że szef mi każe landem jeździć). Km-y ok, około 15 tys na 3 tygodnie plus zjazd. Co jednak z tego, skoro wszystko land i nawet nie przeładowany do Beneluxu z Włoch każą jeździć przez Francję landem, zamiast Austria-Niemcy smignac raz dwa.
Kontakt ze spedytorem i informacje sms-ami pierwsza klasa.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: Wolf » 4 maja 2016, o 19:56

nocnY pisze:... Włochy(tutaj zdziwiony spedytor że szef mi każe landem jeździć)...
Ciekawe jak przy takich stawkach płatnymi jeździć ??

Awatar użytkownika
the.wolf
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:28 lut 2016, o 22:22
Samochód:Ducato Maxi
Firma:PILO
Uprawnienia:A,B

Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: the.wolf » 6 maja 2016, o 17:59

kolego nocny, chyba dawno temu jezdziles ze takie przeloty robiles.

Awatar użytkownika
arnold
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:29 paź 2016, o 16:40

Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: arnold » 3 lis 2016, o 13:26

Ja się nad nimi zastanawiam, bo markę mają dobrą, ale wolę poczytać co koledzy o nich uważają.

A marka dobra, bo nawet doceniana międzynarodowo, tak jak i Translot: http://businessinsider.com.pl/strategie ... pe/zzl49e3
Raz na wozie, raz pod wozem.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: Wolf » 3 lis 2016, o 13:41

arnold pisze:Ja się nad nimi zastanawiam, bo markę mają dobrą, ale wolę poczytać co koledzy o nich uważają.

A marka dobra, bo nawet doceniana międzynarodowo, tak jak i Translot: http://businessinsider.com.pl/strategie ... pe/zzl49e3
ha ha ha, co ma przychód do zysków, bo za to dostali nagrodę, druga kwestia postoisz tydzień na pusto na zadupiu to szybko zmienisz zdanie.

Awatar użytkownika
arnold
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:29 paź 2016, o 16:40

Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: arnold » 28 lis 2016, o 13:45

ha ha ha, co ma przychód do zysków, bo za to dostali nagrodę, druga kwestia postoisz tydzień na pusto na zadupiu to szybko zmienisz zdanie.
dostali za rozwijanie się. czyli inwestują w firmę i raczej nie w nowe biura w centrum miasta.

a Ty u nich stoisz tydzień na zadupiu, czy po prostu pracujesz w konkurencji i im dowalasz? Bo jakby kierowcy stali ciągle gdzieś, to chyba firma by się nie rozwijała, ale ja się pewnie nie znam...
Raz na wozie, raz pod wozem.

Awatar użytkownika
Oren8828
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:28 lis 2016, o 17:17

Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: Oren8828 » 28 lis 2016, o 17:19

No dokładnie, jak na moje to widać że to ewidentnie konkurencja.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: Wolf » 30 lis 2016, o 18:47

arnold pisze:
ha ha ha, co ma przychód do zysków, bo za to dostali nagrodę, druga kwestia postoisz tydzień na pusto na zadupiu to szybko zmienisz zdanie.
dostali za rozwijanie się. czyli inwestują w firmę i raczej nie w nowe biura w centrum miasta.

a Ty u nich stoisz tydzień na zadupiu, czy po prostu pracujesz w konkurencji i im dowalasz? Bo jakby kierowcy stali ciągle gdzieś, to chyba firma by się nie rozwijała, ale ja się pewnie nie znam...
Uwierz mi nie pracuje w konkurencji, sami jesteśmy przewoźnikiem oraz sami z giełd bierzemy ładunki, już wyrośliśmy z jazdy "pod spedycją".

Opinie swoją bazuje na rozmowach z kierowcami podwykonawców OPTIMY, ogólnie może przesadziłem z stania tydzień czasu, ale opinia moje wnioski na ich temat to takie: ładunki średnio ok 2t, lub stoimy 2-3 dni, po czym strzał 1500 km i znowu dwa - trzy dni stania.

Awatar użytkownika
arnold
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:29 paź 2016, o 16:40

Re: Firama Spedycyjna Optima z Wawy

Post autor: arnold » 1 gru 2016, o 15:26

Jak na to ile ich kierowcy stoją to się świetnie rozwijają. Widocznie stawki za te 1500 km mają takie, że są w stanie utrzymać mega tempo rozwoju.
Czy w następnym poście dowiem się, że to trochę jak z rowerami na placu Czerwonym?
Raz na wozie, raz pod wozem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”