Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wyszków

Awatar użytkownika
reka.sprawiedliwosci
Posty:1
Rejestracja:26 wrz 2017, o 19:18
Samochód:mercedes sprinter
Uprawnienia:B C+E D+E
Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wyszków

Post autor: reka.sprawiedliwosci » 26 wrz 2017, o 19:57

Nigdy tego nie robiłem ale cóż jak to się mówi kiedyś musi być ten pierwszy raz.... no i właśnie jest... chcę ostrzec wszystkich starych kolegów kierowców co maja w planie zmienić "przewoźnika" jak i nowych kolegów chcących posmakować tej ciężkiej pracy (nazwanej przez moją żonę " Ślimaka" ) dom na garbie i ciągniesz się 90 po autostradach :):) ale do rzeczy..
Omijajcie szerokim barrrrdzo szerokim łukiem "firmę" PHU P. Szul...... z Wyszkowa... koleś nie ma pojęcia o transporcie mysli że ma 3 iveca i masterke to jest bogiem transportu.... obiecuje złote góry ... jeżdzisz za 16 gr z km... głównie robisz makarony... obiecuje każdy weekend w domu ale na myśli ma chyba kurnik hehe. Norma na Iveco 180KM 10,5l :) samochód zawsze ma na plecach 1500-1700kg więc zapomnijcie żeby do makarona jechać autostradą przez Kufstein męczarnia przez Garmisch. Oczywiście będzie wam opowiadał że u makarona autostrady bo ma TELEPASS no fakt ma :) ale dla ozdoby na szybie. Będziesz robił wszystko landami zapierniczał po nocach polami a jak poprosisz "pana" o zgode to ci powie że nocą landówkami jest bezpieczniej hahah hahahah hahah. Jak upchniesz 10 EP na plecy to i tak każe ci stać i czekać bo doładunek musi być choć byś miał kurnik wypchać kartonami ...( doładunek) to jego ukochane słowo... Zapomnij że wjedziesz i sobie zatankujesz paliwo na stacji przy drodze :) mimo ze masz DKV to "pan prezes" ustala ci stacje na których masz tankować.. najczęsciej jest to stacja 40km od autostrady bo 2 centy taniej .... ( a wiecie jak to wkr zjechać o 2 w nocy na wiochy u niemca ) AdBlue nie zatankujesz nigdzie !! a jak ci braknie lejesz za swje... bo "lord" ma lewizne w garażu i tam się tankuje bo na stacji 2zl to kosmos cena on ma lewe po 1 zl ( co z tego że po 40km od "zalania" komp wywala komunikat AbBlue bardzo złej jakości..) jak się spierniczy silnik to powie ci ze to twoja wina że niedbasz o samochód. Pamiętaj że nawet jak 100 osób będzie mówiło że źle że bez sensu że nie rób tego "lord" ma zawsze racje i masz wykonywać rozkazy bo to "lord" a ty jesteś śmieciem.... odpyskniesz to usłyszysz " na twoje miejsce czeka 7 ukraińców" Pierwsze kółko rozliczy się po zjeździe nawet da ci 50 zl premi.... nie ciesz się za drugim tak ci wyliczy że oddasz 250 za przepał za 3 kółkiem oddasz 300 za 4 150 i tak już za każdym jednym bedziesz miał ściepe ( cytat) bo ja żyje z Twojego przepału NORMA NA IVECO 10,5l ..( oczywiście "Lord" da ci słownie 11,5l ale .... jak będziesz mial 2 tony i "szmate" podniesioną ) Jeśli inny kierowca wpadnie na wadze pojedziesz w swój dzień wolny do niego na przeładunek.... za ile??? za 50 zl ( ja jeb... od 9 rano do 4 rano za 50zl 2100km:( ) argument ?? nie był pan w pracy jechał pan na pusto a wiec kilometrówka sie nienależała ) a ha i niegdy nie płaćcie za nic ( autostrady paliwo AdBlue płyn do spryskiwaczy DOSŁOWNIE ZA NIC) ze swoich pieniędzy bo nigdy wam nie odda mimo że powie rozlicze sie przy wypłacie. mógł bym wam jeszcze przytoczyć duużo akcji "lorda" nie pracuje juz dość długo....oj pomyłka nie haruję jak wół osioł kretyn w jednym a o zaległe pieniądze doprosić się nie mogę ! nie polecam odradzam ostrzegam i nie tylko kolegów z Polski ale również z Ukrainy... 16gr to kpina za km..... aha opowie piękne bajki o pracy 5dni w trasie jakie to on ma uklady i ukladziki ze kazdy weekend w domu po jednym kółeczku w oczy ci powie ze on mowił ze praca 3/1 4/1. Dobra to było by tyle.... szerokości przyczepności terminowych wypłat i szefa jak bóg przykazał... pozdrowionka.

Awatar użytkownika
CAR
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:24 wrz 2017, o 09:05

Re: Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wysz

Post autor: CAR » 27 wrz 2017, o 07:56

Kolego walcz o swoje. Jest jeszcze Państwowa Inspekcja Pracy, Urząd Skarbowy, Sąd Pracy. Wszystkie te instytucje zajmą się sprawą bez żadnych kosztów ale z wielką przyjemnością. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wysz

Post autor: Dychu » 30 wrz 2017, o 23:25

Wszystko fajnie i ładnie opisałeś kolego ale ja mam jedno pytanie a mianowicie :
Kto się zgodził za takie śmieszne pieniąszki jechać, Ty czy Ukrainiec ? ,.....więc do kogo pretensje masz ?
Moim zdaniem, gdyby większość się szanowała i nie podejmowała takiej płacy, wszyscy mielibyśmy lepiej.
Natomiast to , że typ to kawał łotra, to jakoś mnie nie dziwi, 90% tych naszych bosych bossów tak właśnie wygląda :-).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
adamgrodzisk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:2 cze 2017, o 01:05
Samochód:Iveco daily euro 6
Uprawnienia:B C+E

Re: Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wysz

Post autor: adamgrodzisk » 1 paź 2017, o 21:43

Dychu... trochę racji nie masz.... bo często i gęsto tak robią dają małą stawkę obiecując więcej później.... bo ktos ich bo ktoś coś bo ktoś ehhhh.... a później jest tak w jego przypadku.... chłopak jeździł za jałmużnę ( z tego co napisał to naprawde musi być dobry uczciwy chłopaczyna dlatego z nim tak pogrywał) zalegał mu z kasą to co miał robić jechał tyrał żeby tylko pieniądze odzyskać.... nie raz juz takiego kogoś poznałem na Włochach.... niestety.... dopuki ktoś się prawnie za uregulowanie tego nie weźmie to 99% takich dziadów będzie wykorzystywało kierowców.... zwróć uwagę na olx... rok temu nikt nie chciał ukrainców NIKT dziś co 2 ogłoszenie że przyjmie Urkainca .... bo Polacy już wiedzą co to za kartel... polakowi nie zapłci to polak przez sąd odbierze..... a co zrobi taki z ukrainy ??? powiej jep twoju mać i tyle....

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wysz

Post autor: Dychu » 3 paź 2017, o 16:21

Masz po części rację :-). Ukraina zalewa nasz rynek bo my nie chcemy pracować za jałómużne ale jak wiesz i Ukraina ma swoje duże minusy i bose bossy też o tym wiedzą. Miałem ostatnio dwa Iveco po Ukrainie, nie uwierzyłbyś jak można roczne auta zajechać....nie zgodziłem się jechać i zarządałem pralni mobilnej parowej, boss się zgodził, przyjechało dwóch chłopaczków i w dwie godziny odszczurzyli fure ale masakra i oni to wiedzą, nie dbają o auta, na wszystko mają wywalone więc coś za coś. Ja nadal szukam i liczę, że są normalne firmy które wolą Polaków, zapłacić lepiej i zachować się jak człowiek nie bydle szef.

Pozdrawiam kolego.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wysz

Post autor: Wolf » 3 paź 2017, o 20:50

Dychu pisze:Masz po części rację :-). Ukraina zalewa nasz rynek bo my nie chcemy pracować za jałómużne ale jak wiesz i Ukraina ma swoje duże minusy i bose bossy też o tym wiedzą. Miałem ostatnio dwa Iveco po Ukrainie, nie uwierzyłbyś jak można roczne auta zajechać....nie zgodziłem się jechać i zarządałem pralni mobilnej parowej, boss się zgodził, przyjechało dwóch chłopaczków i w dwie godziny odszczurzyli fure ale masakra i oni to wiedzą, nie dbają o auta, na wszystko mają wywalone więc coś za coś. Ja nadal szukam i liczę, że są normalne firmy które wolą Polaków, zapłacić lepiej i zachować się jak człowiek nie bydle szef.

Pozdrawiam kolego.
Uwierz mi że po Polskich kierowcach też można runąć jak auto odstawiają, nie to żebym bronił UA, ale niestety mam już swoje doświadczenia.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wysz

Post autor: Dychu » 4 paź 2017, o 22:17

Wolf pisze:
Dychu pisze:Masz po części rację :-). Ukraina zalewa nasz rynek bo my nie chcemy pracować za jałómużne ale jak wiesz i Ukraina ma swoje duże minusy i bose bossy też o tym wiedzą. Miałem ostatnio dwa Iveco po Ukrainie, nie uwierzyłbyś jak można roczne auta zajechać....nie zgodziłem się jechać i zarządałem pralni mobilnej parowej, boss się zgodził, przyjechało dwóch chłopaczków i w dwie godziny odszczurzyli fure ale masakra i oni to wiedzą, nie dbają o auta, na wszystko mają wywalone więc coś za coś. Ja nadal szukam i liczę, że są normalne firmy które wolą Polaków, zapłacić lepiej i zachować się jak człowiek nie bydle szef.

Pozdrawiam kolego.
Uwierz mi że po Polskich kierowcach też można runąć jak auto odstawiają, nie to żebym bronił UA, ale niestety mam już swoje doświadczenia.
Ależ oczywiście, że tak, wszędzie są brudasy i też takowych widziałem. Ja raczej do pedantów nie należę ale każdy weekend, fura musi być doprowadzona do ładu, ma pachnieć a przede wszystkim, mam wiedzieć wreszcie gdzie co mam :-) i bez przesadyzmu typu dywanik biały i chodzenie w skarpetkach bo to już paranoia :-)

Awatar użytkownika
Kudłaty636
Posty:2
Rejestracja:17 mar 2018, o 14:20
Uprawnienia:A.B C+E

Re: Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wysz

Post autor: Kudłaty636 » 17 mar 2018, o 14:25

Witam.wszystko co kolega napisał pokrywa się w 100%.Robię kółko zjeżdżam i dziękuję panu Sz Lordowi za współpracę

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wysz

Post autor: Dychu » 17 mar 2018, o 15:12

Cóż można dodać...coraz więcej lordów się porobiło ale coraz więcej nie może znaleźć kierowców i dobrze. Uważam, że każdy lord, powinien pojechać chociaż 3 kółka, wykonać kilka chorych expresów wtedy dopiero szukać kierowcy bo tylko wtedy, będzie ich mógł zrozumieć. Jak w pewnym momencie granice cierpliwości już pękną i pojedziemy ze świętym, nietykalnym spdytorkiem, to musi zrozumieć, dlaczego to tak się stało i czym to było umotywowane a nie robić ze spedytorka, świętej krowy bo to oni się najczęściej mylą i nie mają pojęcia o tej robocie. A wszystkich gadów, bosych bossów i tak prędzej czy później, zlicytują więc zapłacą za wszystkie wyrządzone kierowcy krzywdy i tego im życzę.

Awatar użytkownika
Kudłaty636
Posty:2
Rejestracja:17 mar 2018, o 14:20
Uprawnienia:A.B C+E

Re: Cwaniak Gad niejako złodziej Oszuscisko PHU P SZ....Wysz

Post autor: Kudłaty636 » 25 mar 2018, o 19:18

PHU SZULECKI Z WYSZKOWA ponownie szuka kolejnego kierowcy ktorego chce pan SZ oszukac na jego ciezko zarobione pieniadze.Omijajcie tego pana Lorda z daleka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”