Firmy godne polecenia dla nas, kierowców

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
Firmy godne polecenia dla nas, kierowców

Post autor: Dychu » 21 cze 2017, o 12:41

Witam serdecznie,
Jako maniak for różnej tematyki i jako kierowca busa, postanowiłem taki temat założyć. Dlaczego ? z prostego powodu, wszyscy piszemy źle o firmach, szefach a przecież nie wierzę, że nie ma już porządnych firm i takich o których można chociaż kilka dobrych słów powiedzieć :-). Wiadomym jest również, że na tym forum jest pewnie całą banda "szefuniów" którzy robią swoje wpisy i zawsze w samych superlatywach ale dajmy i im szansę bo nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Jeśli jest tu jakiś zamaskowany szef i nie ma sobie nic do zarzucenia, może zaoferować dobrą pracę, płacę i normalnych spedytorów, zapraszam takich :-). Natomiast chciałbym ażeby głównie kierowcy którzy pracują w swoich firmach już powiedzmy chociaż 6 miesięcy, napisali kilka sów o swojej firmie i nie bali się, że za chwilkę zadzwoni tam 1000 kierowców i on zostanie na lodzie bo będą chcieli jeździć nawet za 140 zł :-) tylko pokazali, że są jednak takie firmy i nie muszą szukać innej pracy bo są zadowoleni. Da nam to jakiś obraz, obraz rynku firm z busikami a nie zakładania setki postów typu " a zna ktoś taką i taką firmę ? " i jak widzimy, zero odpowiedzi. Zróbmy sobie jeden wątek w którym będą tylko te pozytywne firmy na których nie musimy psów wieszać i jeździmy dla nich z przyjemnością. Oczywiście, nie idealnej bo takiej pewnie nie ma, zawsze jest coś co nam nie odpowiada, szefowa, spedytor itd., ale chociaż prawie idealnej :-) czyli w takiej której już trochę pracujemy i nie szukamy innej firmy bo dla mnie to już jest ideał.
Zapraszam Panów do swoich opinii i pokazania innym, że jednak są takowe a może jednak nie ma ? :-).

Pozdrawiam,
Andrzej

P.S. Jestem nowy na forum, przechodzę z dużych autek na busika więc proszę o tolerancję i wyrozumiałość :-). Jestem kierowcą od 25 lat a nie małolatem który poznaje zawód kierowcy, poznaję zawód busiarza i tyle tyle :-).

Awatar użytkownika
Niszczyciel
Posty:3
Rejestracja:26 cze 2018, o 00:24
Samochód:Renault Master
Firma:Matex
Uprawnienia:B

Re: Firmy godne polecenia dla nas, kierowców

Post autor: Niszczyciel » 29 cze 2018, o 00:52

Cześć kolego. Na poczatek zla opinia o Grzebinoga Intertrans dla mnie ro dziad trans szkoda tracić czasu by o nim pisać koledzy trzymać się z dala jak wam życie miłe. Zwolniłem się stamtąd poszedłem pracować do znanej firmy Matex dużo aut. Polecam jest czas na wszystko spanie jedzenie kawe czy nawet na piwo na parkingu. Spedycja aż dziw dość kumata i wiedzą co robią pieniądze na czas powrót do domu w miarę terminowy. Oczywiście są minusy norma paliwowa oj to boli. Ale poza tym dla mnie jest super ja nie narzekam i nie wierzyć w jakieś powieści parkingowe bo to bzdury totalne. Jak gdzieś nie pracowałeś nie wypowiadaj się. Pozdrawiam wszystkich szerokości

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”