F.H.U DANKO

Awatar użytkownika
BartekKSU
Posty:27
Rejestracja:15 cze 2013, o 12:02
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:DANKO
Uprawnienia:B+Taczki
F.H.U DANKO

Post autor: BartekKSU » 15 cze 2013, o 13:14

F.H.U. "DANKO" jest firmą świadczącą usługi transportowe samochodami o ładowności 1, 5 t i 3,5 t na terenie całej Europy. Mimo iż istniejemy na rynku od 2003 roku cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów. Wynika to z faktu, iż w naszym działaniu kierujemy się maksymalizacją zadowolenia klienta, a co za tym idzie zaspokojeniem jego potrzeb, spełnieniem oczekiwań i wymagań.

Staramy się by oferowane przez nas usługi cechowały zawsze:

Szybkość realizacji zamówienia,
Pewność dostaw,
Terminowość,
Dbałość o jakość powierzonych produktów,
Cenimy swoich klientów i dbamy o image naszej firmy, dlatego też najważniejszym celem jest dostarczenie produktu do właściwego miejsca, w powierzonej ilości, w ustalonym czasie i po możliwie najniższych kosztach. Jesteśmy, więc do dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Na wizerunek firmy współpracują grupy osób, które cechuje rzetelność, fachowość, uprzejmość, a także elastyczność w negocjacjach, lojalność w relacjach z klientami i konkurentami. Współpraca z dotychczasowymi kontrahentami daje nam wiele satysfakcji, co jednocześnie motywuje nas do dalszego rozwoju i do pozyskiwania nowych klientów. Z drugiej strony zobowiązuje nas do wykonywania usług na jeszcze wyższym poziomie. Dlatego też staramy się podchodzić do każdego zlecenia profesjonalnie. Jesteśmy nastawieni na rozwój, wzrost udziału w rynku i ciągłe doskonalenie. Jakość i sposób patrzenia na klienta przez pryzmat zgłaszanych przez niego potrzeb i oczekiwań jest dla nas na pierwszym miejscu.
http://www.danko-transport.pl

Jako pracownik potwierdzam słowa u góry skopiowane:) Krótko o pracy w DANKO jedna z nielicznych firm, w których kierowca nie jest numerem rejestracyjnym pojazdu. Polecam, każdemu kto będzie miał zaszczyt wstapić w nasze szeregi, rzetelny i co najważniejsze wypłacalny pracodawca, który, co najważniejsze sam jeździł i zna ten chleb.
Obrazek
Lepsze 30 minut snu, niż wieczność pod ziemią :)

Awatar użytkownika
piotrekvip
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:9 maja 2013, o 18:08

Re: F.H.U DANKO

Post autor: piotrekvip » 23 cze 2013, o 15:27

BartekKSU pisze:Jako pracownik potwierdzam słowa u góry skopiowane:) Krótko o pracy w DANKO jedna z nielicznych firm, w których kierowca nie jest numerem rejestracyjnym pojazdu. Polecam, każdemu kto będzie miał zaszczyt wstapić w nasze szeregi, rzetelny i co najważniejsze wypłacalny pracodawca, który, co najważniejsze sam jeździł i zna ten chleb.
Mają u was jakieś wolne stanowiska?

Awatar użytkownika
selwas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:104
Rejestracja:10 kwie 2013, o 20:22
Samochód:Boxer 3.0Hdi
Firma:P.H.Trans
Uprawnienia:B,C, HDS
Lokalizacja:Myślenice

Re: F.H.U DANKO

Post autor: selwas » 25 cze 2013, o 21:40

Masz może jakieś zdjęcia z bazy, parku maszyn firmy? Mam niedaleko do firmy, w przyszłym roku mam zamiar pisać do nich CV, no ale na wszystko przyjdzie czas. ;)

Awatar użytkownika
BartekKSU
Posty:27
Rejestracja:15 cze 2013, o 12:02
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:DANKO
Uprawnienia:B+Taczki

Re: F.H.U DANKO

Post autor: BartekKSU » 10 lip 2013, o 10:47

selwas pisze:Masz może jakieś zdjęcia z bazy, parku maszyn firmy? Mam niedaleko do firmy, w przyszłym roku mam zamiar pisać do nich CV, no ale na wszystko przyjdzie czas. ;)
hmmm baza jako tako jest to dom szefa park maszyn jest u kierowców bo każdy dostaje autko pod domek w koncu jak to mówi mój szefo jest to nasz dom na kółkach i w sumie auto nie jest jego tylko nasze on je tylko serwisuje czyli jako tako nie mamy żadnego hangaru i ciecia na bramie :)
Obrazek
Lepsze 30 minut snu, niż wieczność pod ziemią :)

Awatar użytkownika
WILK-STA
Posty:24
Rejestracja:25 cze 2013, o 10:20
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A, B

Re: F.H.U DANKO

Post autor: WILK-STA » 10 lip 2013, o 19:17

Hej a czy nie przyjmujecie może kierowców z własnym kółkiem ? poszukuje właśnie jakiejś pewnej spedycji.
BORN TO RIDE AND RIDE TO LIVE

Awatar użytkownika
BartekKSU
Posty:27
Rejestracja:15 cze 2013, o 12:02
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:DANKO
Uprawnienia:B+Taczki

Re: F.H.U DANKO

Post autor: BartekKSU » 21 lip 2013, o 13:46

WILK-STA pisze:Hej a czy nie przyjmujecie może kierowców z własnym kółkiem ? poszukuje właśnie jakiejś pewnej spedycji.
Jam jest zwykły murzyn kierowca musisz dzwonic na firme mi nic nie wiadomo :)
Obrazek
Lepsze 30 minut snu, niż wieczność pod ziemią :)

Awatar użytkownika
bastek1713
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:24 gru 2013, o 21:16
Samochód:Peugot
Firma:--------

Re: F.H.U DANKO

Post autor: bastek1713 » 11 paź 2014, o 08:46

Podzielna opinie kolgi odnośnie firmy,,,jest DOBRZE

Awatar użytkownika
Lucky82
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:28 paź 2016, o 18:02
Samochód:Mercedes
Firma:Danko
Uprawnienia:b

Re: F.H.U DANKO

Post autor: Lucky82 » 28 paź 2016, o 18:30

Witam.
To co kolega pisze o firmie mogę potwierdzić. Również pracuje w DANKO i bardzo podoba mi się szacunek do kierowców. Praca w tej firmie to czysta przyjemność. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”