Ts Siuda Libiąż

Awatar użytkownika
RenoMaster86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:18 sie 2015, o 18:42
Samochód:Renault Master
Firma:DARA
Uprawnienia:B
Ts Siuda Libiąż

Post autor: RenoMaster86 » 13 wrz 2015, o 14:29

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tej firmy?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Ts Siuda Libiąż

Post autor: Dychu » 21 cze 2017, o 12:50

Witam,
Firma duża i znana na rynku busiarzy i co ? nikt nic nie wie od 2 lat ? :-). Na to wychodzi, że Ci co tam pracują są zadowoleni ale boją się napisać - jest OK, wbijaj się! :-) bo ich miejsca pracy staną się zagrożone ? :-).
Panowie, troszkę wiary w siebie i Wasze doświadczenie, jestem dobry, robię dobrze swoją robotę to nie boję się, że ktoś wpadnie i zajmie moje miejsce.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Adr
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:14 lip 2017, o 16:08

Re: Ts Siuda Libiąż

Post autor: Adr » 14 lip 2017, o 16:31

Dla wszystkich kierowców, którzy szanują wlasne zdrowie psychiczne- NIE POLECAM. Zero szacunku do kierowcy! A "spedycja"? Blondynki bez pojęcia o transporcie i byli kierowcy którym woda sodowa uderzyla do głowy. Ekspresy, potrącenia z wypłaty za spalanie, usterki w samochodzie. Uszkodzisz auto bo przysnoles za kolkiem robiąc ktorys ekspres z koli? Placisz. Zero komunikacji między spedytorami, robią z ciebie debila bo żaden nie przyzna się ze dal dupy. Generalnie z kierowcy zawsze zrobią tego najgorszego. I zapomnij o terminowym powrocie do domu!!! Więc jezeli masz gdzieś własną godność dzwoń. Caly czas szukają kierowców. Hmm... a dotychczasowe opinie chociazby na etransport dziwnym trafem znikają.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Ts Siuda Libiąż

Post autor: Dychu » 25 lip 2017, o 19:13

Dzięki kolego za wpis, chociaż jeden coś napisał i fajnie bo takie traktowanie kierowcy, powinno być karane...chłostą a następnie wysyłka na sybir :-). Piepszyć takie firmy i niech sobie sami jeźdżą te zesrane bosiki w gumiakach. Oczywiście to tylko jedna opinia kierowcy i wiadomo również, że może być różnie ale jeśli tak jest, to dramat i takie firmy powinny być zamykane.

Awatar użytkownika
ADR2
Posty:1
Rejestracja:12 wrz 2017, o 12:42
Samochód:Skladak
Firma:Wlasna
Uprawnienia:A,b,c,c+e

Re: Ts Siuda Libiąż

Post autor: ADR2 » 12 wrz 2017, o 12:54

Firma nie warta uwagi. Ganiają jak psa po europie i jeszcze problemy mają ze kiero jest zmęczony. Nawet telefony do Szefa lub Szefowej za dużo nie daje. Obciążenia za wszystko jak leci bo zawsze jest wina kierowcy nawet jeśli przysnol że zmęczenia, nie da się przetłumaczyć że jesteś nie winny. A nawet jeśli już coś zrobiłeś każą płacić za uszkodzona część po czym jej nie wymieniają. Jeden kiero urwał drzwiczki w schowkach tych bocznych pod paka, to założyli nowe drzwiczki ale kasę z wypłaty pobrali jak za nowy. Zderzak też porysował ktoś i też dalej jest porysowany chociaż zostało zapłacone za to. Kiedyś było inaczej firma z renoma. Dzisiaj robi się kolejny kołchoz w którym liczą się już tylko pieniądze, a kierowca jest tylko pachołkiem który trzeba wykorzystać do momentu aż się nie zwolni.

Awatar użytkownika
rutek200
Posty:1
Rejestracja:29 mar 2018, o 07:16

Re: Ts Siuda Libiąż

Post autor: rutek200 » 22 kwie 2018, o 14:43

Odradzam panowie wyżej maja racje, oskubia cie ze wszystkiego czego sie da, maja wielki problem kiedy chcesz sie przespać 2 godziny bo nie rozumia ze człowiek jest zmęczony dla mnie ta firma to złodzieje!!!

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Ts Siuda Libiąż

Post autor: Dychu » 22 kwie 2018, o 15:16

Myślę, że dalsze wypisy dotyczące tej "szlachetnej" firmy są zbyteczne :-). Każdy normalny kierowca jak przeczyta te kilka postów, już wie, że nie ma tam po co dzwonić i szukać pracy. Zastanawiam się tylko, czy znajdzie się chociaż kilku na forum kierowców którzy napiszą coś innego...a mianowicie : pracuje w takiej firmie, zarabiam dobrze i jestem szanowany....bo takich wpisów coś nie widzę na forum :-) a tylko negatywne opinie o firmach.

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: Ts Siuda Libiąż

Post autor: piotr152 » 22 kwie 2018, o 17:25

No nie będzie takich wpisów bo każdy się boi konkurencji a po takim wpisie firmę obległo by stado chętnych,tak samo jak ze spedycją widziałeś żeby ktoś chwalił swoją z której jest zadowolony ....no nie bo zaraz będzie kolejka chętnych do współpracy :lol:

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Ts Siuda Libiąż

Post autor: Dychu » 22 kwie 2018, o 19:51

piotr152 pisze:No nie będzie takich wpisów bo każdy się boi konkurencji a po takim wpisie firmę obległo by stado chętnych,tak samo jak ze spedycją widziałeś żeby ktoś chwalił swoją z której jest zadowolony ....no nie bo zaraz będzie kolejka chętnych do współpracy :lol:
Jak się boi konkurencji, to znak , że boi się swoich umiejętności, nie wierzy w siebie :-). Jak ktoś jest dobry w swoim fachu, nie musi bać się konkurencji. Jak znajdę taką firmę, pierwszy o niej napiszę bo jakoś nie boję się konkurencji a jak ktoś jest lepszy, to prawo ringu, lepszy wygrywa :-). Co do spedycji...jeszcze takiej Polskiej nie trafiłem i już przestałem wierzyć, że takowa może istnieć :-).

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: Ts Siuda Libiąż

Post autor: piotr152 » 22 kwie 2018, o 21:25

Mnie też konkurencja nie rusza .....bo pracuje na własny rachunek więc luz ale prawda jest taka jak napisałem czy ci się to podoba czy nie ,a spedycje ...oczywiście że są takie które są w porządku ale z prostego powodu i zasady jaka obowiązuje tzn.tajemnica handlowa i tu nie wymienię inna sprawa jest to że są tacy kierowcy którym wszystko nie pasuje i wszędzie im żle i wszyscy są niedobrzy, a nieraz trzeba popatrzeć na własne błędy i zachowanie aby móc wymagać od innych .pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”