a8 trucks

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB
Re: a8 trucks

Post autor: jarekvolvo » 20 lut 2019, o 17:17

Tego się nie da czytać.
Proszę jeszcze raz i po polsku... .

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: a8 trucks

Post autor: Wolf » 20 lut 2019, o 19:21

Ksenofont pisze:
20 lut 2019, o 10:49
To moze ... nam oddac . A8 Robert Tomasz Laszok
Pięknie, sama kwintesencja transportu, kierowca który zawsze jest wykorzystywany i ciągle mu mało, z drugiej przewoźnik który stara się jak może żeby zarobić na opłaty i jakieś drobne dla siebie.

Panie Robercie, z jednej strony przykra sprawa, z drugiej strony należało by się cieszyć że skończyło się tak a nie gorzej, zawsze auto mogło zostać porzucone gdzieś np na półwyspie Iberyjskim.

Awatar użytkownika
Ortalion Trenera
Użytkownik
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:13 kwie 2016, o 18:00
Samochód:Movano
Firma:Dziad na swoim
Uprawnienia:b,c,d,e

Re: a8 trucks

Post autor: Ortalion Trenera » 20 lut 2019, o 23:23

:roll:
Właśnie przez takie historie boje się zatrudnić kierowce i kupić 2 busa.

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: a8 trucks

Post autor: 0liwski » 21 lut 2019, o 10:12

W tej branży dwa fundamenty będą niezmiennie stale wskazane:
- pierwszy to uczciwa firma
- drugi to uczciwy kierowca

Po opisie sprawy widzę kręcenie po obu stronach...
Ten pierwszy chciał mieć niewolnika.
Ten drugi chciał z pracodawcy zrobić niewolnika.

Dopóki obie strony wreszcie nie zrozumieją, ze na jednym wózku jadą.... tak długo będzie dochodziło do podobnych zawiłości...
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: a8 trucks

Post autor: Wolf » 21 lut 2019, o 11:10

Ortalion Trenera pisze:
20 lut 2019, o 23:23
:roll:
Właśnie przez takie historie boje się zatrudnić kierowce i kupić 2 busa.
Słusznie Bój się, wyobraź sobie taką sytuację (z naszego życia wzięte).
Masz kierowcę, który zabija ci silnik przy przebiegu 200k - brak oleju, kij gonisz go na pompę kupuje 2l oleju zalewa silnik, zgłaszamy do gwaranta jest ok wymienią, akcja miała miejsce u żaby, jedno z naszych aut jechało tamtędy więc zabrało delikwenta, jako że kierowca drugiego auta kończył trasę, a auto dojechało do Berlina a Specjalista od pierwszego auta nie chciał zjeżdżać, więc ustaliliśmy że pojeździ te klika dnie drugim autem a my wracającego kierowcę zgarniemy z Berlina. Po tygodniu telefon że silnik stanął, efekt taki sam jak przy pierwszym aucie - brak oleju (220k na zegarach), auto niestety już po gwarancji więc ściągnęliśmy je do kraju, koszt naprawy blisko 20k, no kij uznaliśmy że to coś wada fabryczna auta i co zrobić, po miesiącu dostaliśmy info że pierwsze auto jest gotowe i można odebrać, niby wszystko ok, szkodnik w swoje auto, po trzech miesiącach rozjebał nowy silnik z przebiegiem 40k w UK, oczywiście brak oleju. Niestety auto już po gwarancji i ściągnięciu auta do nas na Bazę kierowca uciekł, dosłownie.

Druga extra sytuacja, nówka auto z salonu, po tygodniu szkoda całkowita, ok 100k w plecy, AC oczywiście było ale nie przewiduje holowania auta do PL, za zniszczony towar OCPD nie chciało zapłacić, oraz różnica w utracie wartości plus hotel dla kierowcy kasa na przemieszczanie itd

Kolejna kwestia zaliczki, ludek pracuje z rok czasu, robi remont, prosi czy mógłby dostać z 5k zaliczki na poczet przyszłej trasy, bo teraz tydzień w domu to chciał by mebel farby itd kupić, no spoko nie ma problemu, efekt w kolejna trasę już nie ruszył kasy nie oddał. Kolejny zjeżdża z trasy, też z pół roku pracował, prosi o zaliczkę 3k do wypłaty bo ma komornika i chciał by zamknąć temat bo mu konto zblokował, ma do tego chore dziecko, więc czemu nie , efekt jak w, z tym że telefon służbowy w wolnym tygodniu widzę że logował się na zachodzie, myślę może sobie na urlop pojechał, po tygodniu dzwonię z pytaniem kiedy startujemy, tel zostaje wyłączony i tyle. od tego czasu kontakt się urywa. Takich zaliczkowiczów było kilku i niestety dzięki nim nikt już nie może liczyć na wsparcie..

Kolejne kwestie to zaginione wyposażenia aut, belki, pasy, bańki, drabiny oczywiście zawsze karpie miny

Zresztą najlepszy tekst jaki pamiętam, kierowca po zjeździe dostaje kasę na rękę w wysokości 1200 pln i słyszę że chyba pojebany jesteś że będę siedział w budzie trzy tygodnie za 1200 zł, patrze na niego, pokazuję mu że tutaj 1500 zaliczki, tutaj 1200 a tutaj 800, i słyszę że to mu się należało bo to jego premia była a gdzie jest wypłata ?, chyba nie muszę kończyć ...

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: a8 trucks

Post autor: jarekvolvo » 21 lut 2019, o 12:05

I to jest Panowie kwintesencja całego tematu. Należało by umieścić te przemyślenia jako motto całego forum.... .

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: a8 trucks

Post autor: TROLL » 21 lut 2019, o 16:46

powiem Wam , że ludzie potrafią być kreatywni .. czasami wydaj mi się , że słyszałem wszystko , okazuje się , że nie ... najlepszy jest u mnie jeden gość , całą rodzinę już uśmiercił , niektórych 2 x , ale , tolerujemy jego wyskoki , 2-3 dni się zbiera i ryra solidnie w trasie , dba o auto, towar - ogarnięty.

zaliczkowcy ... temat rzeka ... takie misisipi :)

Ksenofont
Posty:3
Rejestracja:20 lut 2019, o 10:02
Samochód:Renault
Uprawnienia:B

Re: a8 trucks

Post autor: Ksenofont » 13 sie 2019, o 16:37

0liwski Miec niewolnika?? gosc mial stawke 2- 3 razy wieksza niz nauczyciel a byl zwyklym szoferakiem!!! Pouszkadzal auto , nie wypsal dokumentow .MAm jedynie dowody ze wyslalem ku kase do bankuna jego rachunek.Do tego spuszczal PAliwo.W normalnym kraju jak Niemcy gdzie pewnei nie nazwiesz nikogo niewolnikiem kierowca zaabia 0.2-0.25 tego co nauczyciel .Na Ukrainie gdzie jest zacofanie kierowca zarabia 50% tego co nauczyciel.Tu jak kierowcy placi sie 3 stawki tego co zarabia nauczyciel to jest zle .Szanowny Panie , kolego z forum niewolnik to nie jest osoba ktora zarabia 3 razy wiecej niz szanowany zawod bedac zwyklym robociarzem .

Francis
Posty:1
Rejestracja:17 lut 2020, o 01:57
Samochód:Volvo
Uprawnienia:B

Re: a8 trucks

Post autor: Francis » 17 lut 2020, o 01:59

Cwaniak myśli że jak mamusia prokurator to mu wszystko wolno, Napompowane opinie przez założyciela firmy, gość tylko patrzy jak z kierowcy ukraść obciążyć pieniądz, nie wypłaca wynagrodzenia co najważniejsze NIE PODEJMUJ WSPÓŁPRACY Z NIMI NA DZIAŁANOŚCI tylko umowa o prace i wtedy to PIPU i tymi oszustami krętaczem i odzyskasz bo ja robiłem jak większość na działaności to nie wypłacał a mało tego nawet Faktur nie księgował co mu się wystawiało, gruby braciszek jego arogancki buc i prostak a na czele Agatka która liże tam ser dobrze obu im co to nie on i wydzwania do kierowców non stop czemu nie jedziesz a nie ma wogole pojęcia o transporcie eu...

Ksenofont
Posty:3
Rejestracja:20 lut 2019, o 10:02
Samochód:Renault
Uprawnienia:B

Re: a8 trucks

Post autor: Ksenofont » 4 lut 2021, o 19:01

PanEXPRESS pisze:
30 gru 2018, o 18:49
Nie brońcie już tak tego całego laszoka. Chłopak z forum ma rację. Chociaż jeden prawdę napisał.

Co prawda ja miałem kontakt z laszokiem, ale z drugiej strony monitora. To jest kawał buca, chama i nic więcej. Przewoźników określa mianem bydła, śmieci, żultransów i inne. To powinno dać trochę do myślenia. Nie chcę nawet myśleć o tym, jak tam traktuje się kierowcę.

Całkiem niedawno Laszok wymądrzał się na forum publicznym, że stawka 0,2 € za 1 km ładowny na busa przy cenie paliwa od 1,5€/l w górę - jest taka super, cacy. Już zapomnieliscie jak pisał żeby "nie dawać bydłu trawy bo się przeżre i będzie niestrawność"? Największy prostak i dzban jakiego swiat nosił. Nie bierzcie od dziada ładunków, niech sobie sam jeździ! Trochę szacunku do drugiego człowieka przydałoby się tym bucom!!! Skur.....stwo jakiego dotąd nigdy wcześniej nie spotkałem !!!

Takich kwiatków jest dużo wiecej, choć ja się tym dziadem specjalnie nie interesuję. Mimo to prostactwo i skrajne chamstwo takiego laszoka mocno rzuca się w oczy. Dziwi mnie to, ze prowadząć w ten sposób firmę on jeszcze istnieje i ma się dobrze.
co tugadac z toba bucu PanEXPRESS prostak jestes i moze ze wsi udalo ci sie wyjsc ale wies w tobie zostanie do konca.Nie dziwie sie ze tacy jak ty ,,przewoznicy" oderwani od taczki z gnojem sa za granica wytykani palcami.Zenua i tyle a jedyne co bys zrobil to zawyzal stawki a robolowi z za fajerki placilbys wiecej niz spedytorowi czy nauczycielowi w szkole.Wiesz czemu ?? bo jedyne to kogo uszanujesz to takiego prostaka jak sam jestes.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”