a8 trucks

Awatar użytkownika
pierondawid
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:7 lip 2018, o 07:38
Samochód:master
Firma:transpier
Uprawnienia:b
a8 trucks

Post autor: pierondawid » 7 lip 2018, o 09:47

witam czy współpracuje ktoś z firmą a8trucks z łodzi??

Awatar użytkownika
Aaa
Posty:2
Rejestracja:29 gru 2018, o 18:04

Re: a8 trucks

Post autor: Aaa » 29 gru 2018, o 18:24

Ten robert LASZOK to jest po prostu ..............! Miałem pracować w systemie 6/2, a musiałem pracować 12! tygodni, bo bo ze słow tego gnoja -nie było zjazdów. Ten ..... nie daje kart paliwowych, tzn że wysyła ci euro a ty po kazdym tankowaniu zbierasz paragony, połowe z jakich on w końcu nie przyznaje. Po zjeździe kierowca otrzymuje zarzuty ze kradł paliwo, bo on tak uważa! Przelicza każdą trase w Google Maps, ręcznie prostując trasy. W końcu z 35 tys km policzył mi prawie 2,5 tys jako przejechane na swoje potrzeby. Pęknięte plastykowe nadkole policzył w 700 ZŁ!. Panowie, szkoda czasu i nerwów. Trzy miesiąca pracy poszło sie ......! Omijać tego .......!

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: a8 trucks

Post autor: BoberKSG » 29 gru 2018, o 20:30

Nie bronię żadnego pracodawcy, wiadomo - jestem za kierowcami, ale ..
Przez Ciebie aż za bardzo "pachnie" nieobiektywizmem. Na tym powinienem skończyć.
Wyjechales na 6tygodni a grzecznie byłeś dwa razy tyle? Ze świeczką szukać takich drajwerow ;)
Kolego pewnie tego i tak nie przeczytasz bo jesteś jednopostowcem, ale uciekaj stąd bo blokujesz loginy ;)
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
Aaa
Posty:2
Rejestracja:29 gru 2018, o 18:04

Re: a8 trucks

Post autor: Aaa » 30 gru 2018, o 04:46

Pachnie „nieobjektywem”? Laszok, to ty to piszesz? P i d e r a s t a? Mam nagrane wszystkie rozmowy! Spoko

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: a8 trucks

Post autor: BoberKSG » 30 gru 2018, o 10:18

Jeśli tak jest faktycznie, masz wszystko nagrane, to nie trać czasu na forum. Są odpowiednie instytucje, które chętnie się tym zajmą.
Ehh..
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: a8 trucks

Post autor: Wolf » 30 gru 2018, o 12:07

Aaa pisze:Ten robert LASZOK to jest po prostu ..............! Miałem pracować w systemie 6/2, a musiałem pracować 12! tygodni, bo bo ze słow tego gnoja -nie było zjazdów. Ten ..... nie daje kart paliwowych, tzn że wysyła ci euro a ty po kazdym tankowaniu zbierasz paragony, połowe z jakich on w końcu nie przyznaje. Po zjeździe kierowca otrzymuje zarzuty ze kradł paliwo, bo on tak uważa! Przelicza każdą trase w Google Maps, ręcznie prostując trasy. W końcu z 35 tys km policzył mi prawie 2,5 tys jako przejechane na swoje potrzeby. Pęknięte plastykowe nadkole policzył w 700 ZŁ!. Panowie, szkoda czasu i nerwów. Trzy miesiąca pracy poszło sie ......! Omijać tego .......!
Moja sugestia jest tak, skoro masz odpowiednia dokumentację dotyczącą takiego postępowania, to chyba nie należy ci tłumaczyć jaki powinieneś obrać kierunek, wg mnie w przeciągu miesiąca max dwóch powinieneś pochwalić się wyrokiem.

Moje kilkuletnie doświadczenia nauczyły mnie że wyznaczona przezemnie trasa zawsze jest skorygowana przez kierowcę o max 5% powyżej tej wartości zaczynam się czepiać, tak samo zawsze wymagam żeby po podjęciu ładunku kierowca potwierdził mi jaka ma odległość od celu - myślę że są to podstawy

Dalej pęknięte nadkole, to koszt kilkudziesieciu max stu paru pln.

Kwestia tankowania, skoro zasilał cię walutą to logicznym faktem wydaje mi się że powinieneś go informować ile i za ile tego paliwa zalałeś oraz jaki dystans na nim pokonałeś, a do tego każdy kierowca powinien prowadzić sobie kartę gdzie wpisuje sobie w/w wartości.

I chyba ostatnia kwestia której naprawdę w żaden sposób nie rozumiem, skoro umawiałeś się na wyjazd na okres sześciu tygodni, to w jaki sposób przeciągnięte zostało to do 12, tutaj jeśli mógłbym prosić o bardzie rozwiniecie kwestii ?

Awatar użytkownika
PanEXPRESS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:23 gru 2017, o 18:09

Re: a8 trucks

Post autor: PanEXPRESS » 30 gru 2018, o 18:49

Nie brońcie już tak tego całego laszoka. Chłopak z forum ma rację. Chociaż jeden prawdę napisał.

Co prawda ja miałem kontakt z laszokiem, ale z drugiej strony monitora. To jest kawał buca, chama i nic więcej. Przewoźników określa mianem bydła, śmieci, żultransów i inne. To powinno dać trochę do myślenia. Nie chcę nawet myśleć o tym, jak tam traktuje się kierowcę.

Całkiem niedawno Laszok wymądrzał się na forum publicznym, że stawka 0,2 € za 1 km ładowny na busa przy cenie paliwa od 1,5€/l w górę - jest taka super, cacy. Już zapomnieliscie jak pisał żeby "nie dawać bydłu trawy bo się przeżre i będzie niestrawność"? Największy prostak i dzban jakiego swiat nosił. Nie bierzcie od dziada ładunków, niech sobie sam jeździ! Trochę szacunku do drugiego człowieka przydałoby się tym bucom!!! Skur.....stwo jakiego dotąd nigdy wcześniej nie spotkałem !!!

Takich kwiatków jest dużo wiecej, choć ja się tym dziadem specjalnie nie interesuję. Mimo to prostactwo i skrajne chamstwo takiego laszoka mocno rzuca się w oczy. Dziwi mnie to, ze prowadząć w ten sposób firmę on jeszcze istnieje i ma się dobrze.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: a8 trucks

Post autor: BoberKSG » 30 gru 2018, o 21:00

A kto tu go broni mi powiedz? Tylko kim musi być tamten gościu co półtora miesiąca dłużej jeździł niż było umówione? Zwykłym herbatnikiem bez honoru dla siebie. Druga sprawa kol.Wolf napisał rację nie broniąc tego Laszoka..każdy kierowca powinien mieć choć trochę oleju w głowie, to o czym pisał to absolutny elementarz dla kierowcy..
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: a8 trucks

Post autor: BoberKSG » 30 gru 2018, o 21:19

Oczywiście wiem przy tym wszystkim jak wygląda ta branża. Nie raz wróciłem z trasy później niż było planowane, dwa trzy dni. Ok. To jest zrozumiałe, ale po pierwsze byłem w ciągłym kontakcie i padło magiczne słowo "przepraszam" od szefa i speeda - dlatego jak najbardziej szanuję taką postawę.. gdybym jednak na pierwszym wyjeździe miał taki problem jak tamtem typ, to po tych kilku dniach po planowanym powrocie, wiedząc już ba chłopski rozum że będzie problem z wyplaceniem naleznej mi kasy, po kilku telefonach oszczegajacych : wziąłbym jakiś ładunek i grzecznie zjechał na jakiś parking (najlepiej płatny) poszedłbym się wykąpać, coś zjeść i albo bym szukał jakieś stopa u kolegów z branży wracajacych do kraju albo zabukowalbym bilet na samolot i po spakowaniu wrócił do domu. Auto oczywiście bym zostawił w bezpiecznym miejscu, a pozostałe kwestie załatwiał w ciepłym domku z browarem w ręce. Koszty jakie by poniósł z tej sytuacji mój pracodawca byłyby nirwspolmierne z tym co zarobiłem przez ten czas. I tak jakby każdy robił za każdym razem w takiej sytuacji wpakowaloby by go w takie długi że ten chwast sam by uległ usmierceniu.
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: a8 trucks

Post autor: Wolf » 30 gru 2018, o 21:22

PanEXPRESS pisze:Nie brońcie już tak tego całego laszoka. Chłopak z forum ma rację. Chociaż jeden prawdę napisał.

Co prawda ja miałem kontakt z laszokiem, ale z drugiej strony monitora. To jest kawał buca, chama i nic więcej. Przewoźników określa mianem bydła, śmieci, żultransów i inne. To powinno dać trochę do myślenia. Nie chcę nawet myśleć o tym, jak tam traktuje się kierowcę.

Całkiem niedawno Laszok wymądrzał się na forum publicznym, że stawka 0,2 € za 1 km ładowny na busa przy cenie paliwa od 1,5€/l w górę - jest taka super, cacy. Już zapomnieliscie jak pisał żeby "nie dawać bydłu trawy bo się przeżre i będzie niestrawność"? Największy prostak i dzban jakiego swiat nosił. Nie bierzcie od dziada ładunków, niech sobie sam jeździ! Trochę szacunku do drugiego człowieka przydałoby się tym bucom!!! Skur.....stwo jakiego dotąd nigdy wcześniej nie spotkałem !!!

Takich kwiatków jest dużo wiecej, choć ja się tym dziadem specjalnie nie interesuję. Mimo to prostactwo i skrajne chamstwo takiego laszoka mocno rzuca się w oczy. Dziwi mnie to, ze prowadząć w ten sposób firmę on jeszcze istnieje i ma się dobrze.
Tak nieśmiało się podpytam, mógłbyś tak łaskawie wskazać w którym momencie ktoś broni jednej lub drugiej strony ?

Natomiast kwestia stawek za transport to wg mnie indywidualna sprawa każdego przewoźnika, niejednokrotnie robiliśmy transporty na poziomie 0,25 czy nawet 0,25 i jakoś na tym zarabialiśmy, dziwne to dla poniektórych ale jednak można.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”