Złodziejski Inter-Steff ze Zduńskiej Woli

Awatar użytkownika
Kacper9772
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:13 wrz 2016, o 11:38
Złodziejski Inter-Steff ze Zduńskiej Woli

Post autor: Kacper9772 » 16 lis 2016, o 01:00

Patologia w transporcie ,nie chce mi się więcej rozwodzić na temat tej firmy ...
Ostatnio zmieniony 4 sty 2017, o 17:41 przez Kacper9772, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Złodziejski Inter-Steff ze Zduńskiej Woli

Post autor: 0liwski » 16 lis 2016, o 02:56

Kacper9772 pisze:
JA - Na konto wpłynął mi bardzo ciekawy przelew - "Dieta + ryczałt" 1005zł
No przecież to podstawowe zagrywki Dziad-Transów jakich jest 90%... Nie byłoby ich...gdyby gimbusy nie brały czego popadnie za 110 albo 130 pln na dzień...

Albo jeszcze lepiej 18 groszy za km....od załadunku...do ostatniego rozładunku...
jak ktoś frajer...to się godzi na takie warunki.
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Kacper9772
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:13 wrz 2016, o 11:38

Re: Złodziejski Inter-Steff ze Zduńskiej Woli

Post autor: Kacper9772 » 16 lis 2016, o 12:16

Tak , szkoda tylko że nie zostałem o tym poinformowany przed podjęciem współpracy ... Straciłem tylko czas , nerwy i kasę ... bo takich pieniądze nie można nazwać normalnym zarobkiem na międzynarodówce.

Pierwsze i ostatnie kółko u tego dziada.

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Złodziejski Inter-Steff ze Zduńskiej Woli

Post autor: 0liwski » 16 lis 2016, o 13:41

Kacper9772 pisze:Tak , szkoda tylko że nie zostałem o tym poinformowany przed podjęciem współpracy ... Straciłem tylko czas , nerwy i kasę ... bo takich pieniądze nie można nazwać normalnym zarobkiem na międzynarodówce.

Pierwsze i ostatnie kółko u tego dziada.
Jaja sobie robisz..?? Co miał Ci DziadTrans powiedzieć: "wie Pan...tak naprawdę skroję Pana jak każdego po pierwszym kółku i kop w tyłek albo dalej będę Ciebie kroił..?"

To Ty miałeś wynegocjować sobie warunki abyś nie jeździł jak przysłowiowy gimbus.
Nic z tym nie zrobisz... Firma wie, że znajdzie na Twoje miejsce tłum 19-stolatków... gotowych jeździć za darmo... byleby mogli sobie wrzucać fotki na FB... Takie pokolenie mamy teraz.. :lol:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Złodziejski Inter-Steff ze Zduńskiej Woli

Post autor: orys » 17 lis 2016, o 00:00

0liwski pisze:No przecież to podstawowe zagrywki Dziad-Transów jakich jest 90%... Nie byłoby ich...gdyby gimbusy nie brały czego popadnie za 110 albo 130 pln na dzień...
To nie tylko dziad transy - widziałem niedawno jakiś wywiad znowu z tym szefem jakiegoś tam związku firm transportowym, znowu płakusiał, że ich francuzi gnębią, bo oni wliczają diety w podstawę wynagrodzenia, a Francuzi twierdzą, że diety to diety a wynagrodzenie to wynagrodzenie. Był bardzo oburzony :)
Obrazek

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Złodziejski Inter-Steff ze Zduńskiej Woli

Post autor: 0liwski » 17 lis 2016, o 00:50

orys pisze:
0liwski pisze:No przecież to podstawowe zagrywki Dziad-Transów jakich jest 90%... Nie byłoby ich...gdyby gimbusy nie brały czego popadnie za 110 albo 130 pln na dzień...
To nie tylko dziad transy - widziałem niedawno jakiś wywiad znowu z tym szefem jakiegoś tam związku firm transportowym, znowu płakusiał, że ich francuzi gnębią, bo oni wliczają diety w podstawę wynagrodzenia, a Francuzi twierdzą, że diety to diety a wynagrodzenie to wynagrodzenie. Był bardzo oburzony :)
No tak... Ale co z tego wynika..??
Wynika z tego tylko to, że MY jesteśmy cienkimi bolkami bo dajemy się doić na własne życzenie..??
Chcesz powiedzieć, że jesteśmy takimi miernotami, ze nie potrafimy lepszej pracy znaleźć i idziemy za grosze jeździć dla DziadTransa..??

A może inaczej... nie bez powodu busy 3,5 zdominowały firmy z centralnej Europy, bo inni kalkulując stwierdzili, że się to nie opłaca...??

Firmę transportową w UK masz własną na potrzeby lepszej optymalizacji podatkowej czy po prostu tam znalazłeś pracodawcę..??
Jeśli to drugie to sam zobacz.... im się opłaca za wyższą płacę dla kierowców a naszym nie..??

Nic z tym nie zrobisz, cienkie bolki z Polski zawsze sie znajdą i bedą pracować za ćwierć stawki.. :mrgreen:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”