Panowie Goślińscy - Panaszew

Awatar użytkownika
Święty
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:22 lis 2014, o 02:18
Samochód:Renault master
Panowie Goślińscy - Panaszew

Post autor: Święty » 17 lut 2015, o 01:15

Witam
Jak w temacie każdy zrobi jak uważa ja pisze co mnie spotkało u tych panów
Stawka 0,25 z kilometra bez żadnych dodatków.
Na ostatnim kursie 11000 km w 26 dni z czego 13 dni postoju (na wcześniejszym kółku 9000)
umowa śmieciowa lub bez umowy - panowie nie myślą żeby się podzielić
100 pln za korzystanie z telefonu za który i tak panowie płacą czy się korzysta czy nie
Dostajesz na wyjazd 100 euro na wydatki ale już np.jak braknie albo w innej walucie to wykładasz ze swojej kieszeni.
Oczywiście po powrocie masz zwrot ale po 10 dniach łącznie z wypłatą bo po powrocie dostajesz tylko 500.
Panowie to generalnie patrzą jak cie obedrzeć ze skóry - na długą współprace nie licz (nie polecam) bo mają cie w d....
Oczywiście to moja ocena i każdy może sprawdzić sam jak to wygląda

Awatar użytkownika
Omerta
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:8 mar 2016, o 22:06
Samochód:Citroen
Firma:A8
Uprawnienia:B

Re: Panowie Goślińscy - Panaszew

Post autor: Omerta » 22 mar 2016, o 23:34

Święty pisze:Witam
Jak w temacie każdy zrobi jak uważa ja pisze co mnie spotkało u tych panów
Stawka 0,25 z kilometra bez żadnych dodatków.
Na ostatnim kursie 11000 km w 26 dni z czego 13 dni postoju (na wcześniejszym kółku 9000)
umowa śmieciowa lub bez umowy - panowie nie myślą żeby się podzielić
100 pln za korzystanie z telefonu za który i tak panowie płacą czy się korzysta czy nie
Dostajesz na wyjazd 100 euro na wydatki ale już np.jak braknie albo w innej walucie to wykładasz ze swojej kieszeni.
Oczywiście po powrocie masz zwrot ale po 10 dniach łącznie z wypłatą bo po powrocie dostajesz tylko 500.
Panowie to generalnie patrzą jak cie obedrzeć ze skóry - na długą współprace nie licz (nie polecam) bo mają cie w d....
Oczywiście to moja ocena i każdy może sprawdzić sam jak to wygląda
25 gr to chyba jedna z najwyższych stawek , spotkałem sie już ze stawkami 10-16 gr a do tej pory najwyższa jaka słyszałem to 23 gr.Umowa śmieciowa nie rozumiem ? Płaci śmieciami ? Generalnie w tej branży obowiązuje zasada iz kierowca wykonuje umowę spełnionego świadczenia czyli musi dojechać z pkt żaladunku do rozładunku czyli kierowca musi mieć własna dzielność.Miales ? Wystawiłeś fakturę ? Zapłaciłeś za siebie podatki ? Bo o tym nie napisałeś ??

Awatar użytkownika
Blackpiar
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:20 maja 2016, o 19:22

Re: Panowie Goślińscy - Panaszew

Post autor: Blackpiar » 20 maja 2016, o 19:36

Panowie Goślińscy to złodzieje i oszuści zatrudniają ludzi na śmieciowe umowy na 500 zł i słownie na 2000. gdzie po przepracowaniu w spartańskich warunkach( mowa o spaniu w samochodzie bez szoferki i żadnych diet) 2 miesięcy nakładają na pracownika jakieś wymyślone kary. ogólnie pracujesz za darmo. Nie dajcie się nabrać, współpraca z tymi ludźmi była dla mnie okropnym doświadczeniem. Firmą zarządza dwudziestoletni gówniarz i jego tatuś który ma na wszystko wywalone.

Awatar użytkownika
DarekK.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:15 maja 2016, o 09:22

Re: Panowie Goślińscy - Panaszew

Post autor: DarekK. » 21 maja 2016, o 09:57

To pozwijcie ich o diety. Należą się wam jak psu buda, nie ważne jakie smieszne zapiski sobie w umowach wymyślili. Pytanie jedynie na jakiej umowie byliscie, bo jak np. na działalnosci to już nie da rady.

Awatar użytkownika
DarekK.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:15 maja 2016, o 09:22

Re: Panowie Goślińscy - Panaszew

Post autor: DarekK. » 21 maja 2016, o 12:39

Omerta pisze:
Święty pisze:Witam
Jak w temacie każdy zrobi jak uważa ja pisze co mnie spotkało u tych panów
Stawka 0,25 z kilometra bez żadnych dodatków.
Na ostatnim kursie 11000 km w 26 dni z czego 13 dni postoju (na wcześniejszym kółku 9000)
umowa śmieciowa lub bez umowy - panowie nie myślą żeby się podzielić
100 pln za korzystanie z telefonu za który i tak panowie płacą czy się korzysta czy nie
Dostajesz na wyjazd 100 euro na wydatki ale już np.jak braknie albo w innej walucie to wykładasz ze swojej kieszeni.
Oczywiście po powrocie masz zwrot ale po 10 dniach łącznie z wypłatą bo po powrocie dostajesz tylko 500.
Panowie to generalnie patrzą jak cie obedrzeć ze skóry - na długą współprace nie licz (nie polecam) bo mają cie w d....
Oczywiście to moja ocena i każdy może sprawdzić sam jak to wygląda
25 gr to chyba jedna z najwyższych stawek , spotkałem sie już ze stawkami 10-16 gr a do tej pory najwyższa jaka słyszałem to 23 gr.Umowa śmieciowa nie rozumiem ? Płaci śmieciami ? Generalnie w tej branży obowiązuje zasada iz kierowca wykonuje umowę spełnionego świadczenia czyli musi dojechać z pkt żaladunku do rozładunku czyli kierowca musi mieć własna dzielność.Miales ? Wystawiłeś fakturę ? Zapłaciłeś za siebie podatki ? Bo o tym nie napisałeś ??
10 gr za km? 1500 zl za 3 tyg trasy? Powazny jestes czlowieku? Umowa smieciowa to taka umowa z ktorej czlowiek nie ma emerytury. I kolego przypominam art. 22 kodeksu pracy, poczytaj, a potem gadaj te dziwne wynurzenia o "....kierowca wykonuje umowę spełnionego świadczenia czyli musi dojechać z pkt żaladunku do rozładunku czyli kierowca...." LOL

Awatar użytkownika
SiwyMat
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:21 gru 2016, o 04:36
Uprawnienia:B

Re: Panowie Goślińscy - Panaszew

Post autor: SiwyMat » 21 gru 2016, o 04:44

Witam mam podobna sytuacja co wy i też chcę odzyskać swoje pieniądze i rzeczy które zostały w busie. Proszę was o jakiś kontakt co do goslinskiego. Byłem ponad 5tygodni w trasie wypłacił mi tylko 2tys zł za 20 tysięcy kilometrów czyli jeszcze 3 tysiące. Zbierzmy się wszyscy razem i pogadajmy

Awatar użytkownika
SiwyMat
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:21 gru 2016, o 04:36
Uprawnienia:B

Re: Panowie Goślińscy - Panaszew

Post autor: SiwyMat » 21 gru 2016, o 05:08

Witam mam podobna sytuacja co wy i też chcę odzyskać swoje pieniądze i rzeczy które zostały w busie. Proszę was o jakiś kontakt co do goslinskiego. Byłem ponad 5tygodni w trasie wypłacił mi tylko 2tys zł za 20 tysięcy kilometrów czyli jeszcze 3 tysiące. Zbierzmy się wszyscy razem i pogadajmy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”