Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Awatar użytkownika
Młodzieniec
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:6 maja 2014, o 14:27
Uprawnienia:B
Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Młodzieniec » 24 wrz 2014, o 17:11

Firma praktycznie ta sama, jedna zarejestrowana w Pabianicach na żonę, druga założona w tym roku w Czechach na samego szefa. Nie słowny, nie wypłacalny. Pracowałem w roli spedytora(oczywiście początkujący bez wykształcenia z tym związanego), za marne 1300zł miesięcznie, przez lipiec i sierpień, bez umowy, przy czym byłem na każde zawołanie i sporo dojeżdżałem. Na wynagrodzenie za ostatni miesiąc chwile poczekałem, minął jeden termin, drugi, dopiero pewnymi argumentami wydusił z siebie tysiąc złotych. Odradzam robienie z nim jakiegokolwiek interesu, przez transa, czy też jeżdżąc u niego.

Awatar użytkownika
Pawel Viba
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:21 lis 2014, o 10:13

Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Pawel Viba » 21 lis 2014, o 10:33

Witam Panie Adamie dziękujemy za opinie naszej firmy. Ale jak Pan wie wszystko ma dwie strony medalu wiec opowiem trochę o Pana pracy w naszej firmie... tzn cięzko nazwać pracą przegladanie facebooka oraz oglądania samochodów na róznych portalach, przez dwa miesiace mimo to że był Pan bez doswiadczenia nie było absolutnie żadnego zaangazownia z Pana strony w naszą prace, mimo zapewnien ze zna Pan język niemiecki w stopniu komunikatywnym nie wykonał Pan nawet jednego telefonu do klienta .. nawet nie wykonał Pan telefonu do żadnego polskiego klienta !... Zorganizował Pan nie wiele transportów dokładnie 3... za marne stawki które można policzyc na palcach jednej ręki, a jak był problem z jednym z nich to błagał mnie Pan żebym naprawił Pana błąd, myśle ze za przyjazd do pracy na godzine 10.00 i wyjazd z biura punkt 16.00, za przeglądanie stron www - 1300zł to dobry pieniądz i na pewno nie jeden chciałby pracować tak jak Pan. Jeśli zobaczę Pana w innej firmie również chętnie wystawię opinie na Pana temat. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Młodzieniec
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:6 maja 2014, o 14:27
Uprawnienia:B

Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Młodzieniec » 30 lis 2014, o 14:12

Bardzo dobry pieniądz, zwłaszcza będąc dostępnym 24/7, czy to jak samochód nawalił pod Koeln, czy też ładunek był do wystawienia, podczas waszej wycieczki na Ukrainę. W biurze nieraz byłem przed 8, ale ciężko o tym wiedzieć przychodząc 10-11. Nie będę pisał wypracowania, bo szkoda czasu, powiem krótko, praca to jedno, drugie to uczciwość której wam brakuje.

Awatar użytkownika
Pawel Viba
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:21 lis 2014, o 10:13

Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Pawel Viba » 4 gru 2014, o 15:19

To praca która wymaga dyspozycji w kazdym czasie ... czego nie mozna bylo u Pana stwierdzić, rzetelny czas Pana pracy ograniczał się do minimum jak i zaangażowanie... Podczas naszej nieobecnosci w PL miał Pan do wystawienia jeden ładunek .. fakt napracował sie Pan przy tym nieźle i zapewne wylewał pan siódme poty... strata czasu i pieniedzy na Pana ambicje .. których nie ma... Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
moratti
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:5 gru 2014, o 14:53
Uprawnienia:A, B, C, C+E

Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: moratti » 5 gru 2014, o 15:01

Witam.
Pracowałem u Pana Piotra jako kierowca. Jeździłem ok,rok czasu. Nie mogę złego słowa powiedzieć na temat tej firmy. Pieniążki zawsze po powrocie z trasy , luźna atmosfera w firmie. Kontakt utrzymywany do tej pory. Polecam. Pzdr

Awatar użytkownika
Laweciarz
Posty:145
Rejestracja:23 paź 2014, o 20:12
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,B+E,

Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Laweciarz » 8 gru 2014, o 18:48

moratti pisze:Witam.
Pracowałem u Pana Piotra jako kierowca. Jeździłem ok,rok czasu. Nie mogę złego słowa powiedzieć na temat tej firmy. Pieniążki zawsze po powrocie z trasy , luźna atmosfera w firmie. Kontakt utrzymywany do tej pory. Polecam. Pzdr

Jesteś podstawionym z tej firmy,żeby opinii nie zepsuć!
Zbanować go!!!
Laweciarz
Obrazek

Awatar użytkownika
Intersad
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:9 sty 2015, o 11:51
Firma:Intersad

Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Intersad » 9 sty 2015, o 12:42

Na temat firmy - PPHU Gaz-Met z siedzibą w Pabianicach / Piotr Załeczny - uwaga firma nieuczciwa!!! W roku 2013 Nasza firma świadczyła usługi transportu wraz z montażem na terenie kraju - współpraca układała się dobrze do samego końca - po wykonaniu usługi otrzymaliśmy od Pana Piotra kilka reklamacji dotyczącą wyk. usług - dodam iż wpłynęła Ona kilka miesięcy po zakończeniu współpracy. Reklamacja ta w żadnym jej aspekcie nie uwzględniała iż Nasza firma wykonała usługę źle - prosiliśmy firmę Pana Piotra o przedstawienie konkretów która z tych reklamacji tyczy się Naszej firmy - o przesłanie stosownej dokumentacji i protokołów abyśmy mogli ją porównać z Naszą dokumentacją i ustosunkować się do niej - nie otrzymaliśmy nic - należności nie zostały uregulowane do dnia dzisiejszego (część z Nich - ponieważ reszta została skompensowana - dzięki Bogu) - zgłoszenie do KRD, windykacja. Nieuczciwy człowiek!!! przestrzegamy również !!!!!!

Awatar użytkownika
Omerta
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:8 mar 2016, o 22:06
Samochód:Citroen
Firma:A8
Uprawnienia:B

Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Omerta » 22 mar 2016, o 23:38

Młodzieniec pisze:Firma praktycznie ta sama, jedna zarejestrowana w Pabianicach na żonę, druga założona w tym roku w Czechach na samego szefa. Nie słowny, nie wypłacalny. Pracowałem w roli spedytora(oczywiście początkujący bez wykształcenia z tym związanego), za marne 1300zł miesięcznie, przez lipiec i sierpień, bez umowy, przy czym byłem na każde zawołanie i sporo dojeżdżałem. Na wynagrodzenie za ostatni miesiąc chwile poczekałem, minął jeden termin, drugi, dopiero pewnymi argumentami wydusił z siebie tysiąc złotych. Odradzam robienie z nim jakiegokolwiek interesu, przez transa, czy też jeżdżąc u niego.
1300 zł to zły pieniądz ! Człowieku skąd ty sie urwałeś ? Załóż biznes opłać ZUS , VAT , dochodowy zapłać raty leasingowe.Jakos Rumuni , Ukraińcy pracować chcą a Polakom zawsze złe .Nie rozumiem takiej roszczeniowości i co tu mowić bezczelności .

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Wolf » 24 mar 2016, o 12:17

Omerta pisze:
Młodzieniec pisze:Firma praktycznie ta sama, jedna zarejestrowana w Pabianicach na żonę, druga założona w tym roku w Czechach na samego szefa. Nie słowny, nie wypłacalny. Pracowałem w roli spedytora(oczywiście początkujący bez wykształcenia z tym związanego), za marne 1300zł miesięcznie, przez lipiec i sierpień, bez umowy, przy czym byłem na każde zawołanie i sporo dojeżdżałem. Na wynagrodzenie za ostatni miesiąc chwile poczekałem, minął jeden termin, drugi, dopiero pewnymi argumentami wydusił z siebie tysiąc złotych. Odradzam robienie z nim jakiegokolwiek interesu, przez transa, czy też jeżdżąc u niego.
1300 zł to zły pieniądz ! Człowieku skąd ty sie urwałeś ? Załóż biznes opłać ZUS , VAT , dochodowy zapłać raty leasingowe.Jakos Rumuni , Ukraińcy pracować chcą a Polakom zawsze złe .Nie rozumiem takiej roszczeniowości i co tu mowić bezczelności .
Ciekawe, słaby to nie jest ale dobry tez nie, wystarczy poczytać FB i masz świadomość jakie wymagania i podejście do pracy mają nasi rodacy, wynagrodzenie na poziomie 3000 miesięcznie to w buty można sobie wsadzić, najlepiej 1500 tygodniowo, + premie od wszystkiego, a w druga stronę nic 0 "ZERO" spalanie w dupie, dbanie o powierzone mienie tak samo, i oczywiście jazda max 9h na dobę. przy pytaniach czy stawka 120 dniówki czy tez 25gr od km zaraz setki hejtów, na parkingach to samo, każdy zarabia kokosy, a na fajki czy wodę do kawy nie ma.

A tak już bardziej na poważnie, to tak jak wypowiadałem się kilka miesięcy temu będziemy mieli w naszych busach samych Ukraińców bo Polakom bardziej będzie się opłacało siedzieć w domu niż pracować

Awatar użytkownika
Pitek68
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:21 cze 2016, o 10:13

Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Pitek68 » 21 cze 2016, o 10:41

Witam firmę Inetrsad.
Widzę, że lubi pan oczerniać ludzi bezpodstawnie a siebie stawiać w kolorowych barwach, jako kryształowo czystych.
Szanowny panie przewoźnik odpowiada za przewożony towar ( sposób załadowania, transport oraz dostawa) , towar ma być dostarczony do klienta nienaruszony.
Państwo dostarczaliście ekspozytory z płytkami, w jakim stanie one trafiły do klienta sami wiecie, ponieważ ( kłamie pan że nie otrzymaliście dokumentacji reklamacyjnej) wszystkie zdjęcia i dokumenty były wysłane do wszystkich firm.
Jedynym Państwa argumentem by nie wykonać reklamacji było pismo z Waszej kancelarii, iż reklamacja wpłynęła po terminie.
W żaden sposób nie poczuliście się, że zniszczyliście w czasie transportu materiał, cała dokumentacja jest u nas, jak Wasza firma profesjonalnie podchodzi do transportu.
Proszę nie mówić, że ja jestem nie uczciwy, bo do uczciwości Wam dużo brakuje, wszyscy udzielacie na różnych forach, jak to inni Was skrzywdzili, a może by należało się zastanowić co ja źle zrobiłem lub co źle robię, by współpraca z innymi się układała w sposób bardzo dobry.
Jeżeli ktoś zamierza współpracować z firmą Intersad, proponuję za każdym razem zawrzeć umowę ( ja popełniłem błąd i za to zapłaciłem wysoką cenę), by w pełni odpowiadali za swoja pracę.
Życzę firmie Intersad samych sukcesów, jedna proszę o profesjonalne i ludzkie podejście do swoich obowiązków.
P.S.
Nasza firma wykonała za Was te reklamacje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”