Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Awatar użytkownika
Pitek68
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:21 cze 2016, o 10:13
Re: Gaz-Met/Viba Spedition, Pabianice

Post autor: Pitek68 » 21 cze 2016, o 11:00

Krótko do pana Adama.
Pana zatrudniliśmy w charakterze spedytora, a widzę na forum, że pan poczuł się , że pan ma pracować jako detektyw i informować innych co ma moja zona a co ja!
Przepracował pan u nas 2 lub trzy miesiące, w rozmowie przed zatrudnieniem informował pan nas, że zna pan j. niemiecki.
Przez cały okres wykonał z własnej inicjatywy, może 5 telefonów słownie pięć!!!!!!!!!!!!!!
Raz zajął się pan ładunkiem , pod naszą nieobecność z racji wyjazdu na Ukrainę z transportem towaru( nie na wycieczkę jak pan to ujął)!!!!!!!!!!!!!!!
Raz znalazł pan poprzez swojego tatę warsztat samochodowy w Niemczech!!!!!!!!!!
Raz pan pojechał pod Warszawę zdać towar!!!!
Czy nie Uważa pan, że dokonania pańskie są powiem delikatnie marne!!!!!!!!!!!!!!!!!
O jakiej pan nie uczciwości mówi z mojej strony, że płaciłem leserowi, który udaje, że pracuje, a teraz bez szczelnie mnie oczernia?!!!
Pan jest młodym człowiekiem, nawet bardzo, wiec proponuje panu przeanalizować swoje postępowanie i podejście do pracy.
Zatrudniając się u nas wiedział pan, że musi pan dojechać, więc po co pan teraz wylewa żale, że maił pan daleki dojazd?!!!!!!!!
Mam nadzieję, że pan już wydoroślał od momentu tych głupkowatych wpisów na mój temat, życzę panu tego, bo inaczej rodzice będą musieli pan utrzymywać.
P.S.
A miało być krótko

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”