JiM Transport oraz SZKIC EXPRESS

Awatar użytkownika
mati1994
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:16 kwie 2014, o 10:58
Samochód:Citroen Jumper
Firma:Kogucik
Uprawnienia:B
JiM Transport oraz SZKIC EXPRESS

Post autor: mati1994 » 16 kwie 2014, o 11:00

Wszyscy desperacko szukający pracy kierowcy międzynarodowego musicie omijać firmę JiM Transport. Zapytacie dlaczego?
Otóż razem z firmą spedycyjną SZKIC EXPRESS ze świdnika będą wam kazali jeździć bez przerwy i wykonywać tzw "FIXY" czyli po naszemu ładunki niemożliwe do dostarczenia w normalnych warunkach pracy. Będziecie jechać przez 40 godzin bez nawet godziny snu a każdy postój będzie potrącany z pensji która i tak nie przekroczy 100zł. Będą wam kazali osiągać niemożliwe spalanie i będą kazali osiągać prędkości które są niebezpieczne nawet w normalnych warunkach. Będą kazali fałszować kontrolbuch w Niemczech. (BAG ma już ich dane także możecie stać się przypadkową ofiarą i zabulić ogromny mandat). Będą kazali jeździć uszkodzonymi samochodami. To są tylko niektóre z ich "grzeszków". Wszystkiego można się dowiedzieć telefonicznie - opowiem każdy szczegół (726-532-522)

Każda inna firma która ma umowy z firmą SZKIC EXPRESS jest identyczną firmą "kogucik" jak JiM Transport.

OMIJAJCIE Z DALEKA !!

Awatar użytkownika
fishu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:19 kwie 2014, o 19:08
Samochód:citroen
Uprawnienia:B

Re: JiM Transport oraz SZKIC EXPRESS

Post autor: fishu » 29 kwie 2014, o 19:46

Witam kolego widzę ktoś ze szkica nadepnął ci na odcisk ale za przeproszeniem przestań pieprzyć bo wiele z tego co napisałeś nie jest zgodne z prawdą. Tak się składa że pracuje w jednej z wymienionych przez Ciebie firm i w życiu nie zdarzyło mi się jechać z ładunkiem niemożliwym do zrealizowania czy też robić trasy 40h non stop bez snu jeśli muszę zjeżdżam na godzinkę snu i koniec nikt mi nie potrącił jeszcze złotówki za takie postępowanie wystarczy poinformować spedytora ze zjeżdżamy bo oko leci i sprawa załatwiona. Z kontrolbuhem czasem każdy kombinować musi ale nie za każdym razem. Co do zarobków to powiem Ci że miałeś widać niefarta albo zbyt często korzystałeś z usług koleżanek parkingowych i zostało ci to odliczone od pensji Ja jeżdżę normalnie nie pobijam rekordów w przebiegach a jednak udaje mi się zarobić więcej niż 100zł ba udaje mi się nawet więcej niż 1000zł dasz wiarę? w obydwu firmach pracują normalni ludzie z którymi da się dogadać, spedytorzy byli kierowcami i wiedzą na czym jazda polega nie wymagają od nas niczego ponad siły i nie traktują jak niewolników. Więc proszę nie oczerniaj ludzi którzy są na prawdę w porządku Tobie mogło się nie udać ale pójdzie ktoś inny i będzie ok. Ja ze swojej strony mogę napisać tylko że kolega bardzo mocno przesadził w swojej wypowiedzi jak już wcześniej wspomniałem pracuje dla nich i nie narzekam raz bywa lepiej raz gorzej jak to w życiu tragedii niema niebawem ruszam w kolejną trasę pod spedycją SZKIC i póki co nie mam zamiaru zmieniać tego stanu rzeczy

Awatar użytkownika
piotrr5x
Posty:2
Rejestracja:14 kwie 2014, o 10:27
Samochód:Opel Astra f
Firma:bezrobotny
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Lubelskie

Re: JiM Transport oraz SZKIC EXPRESS

Post autor: piotrr5x » 12 cze 2014, o 12:03

fishu pisze:Witam kolego widzę ktoś ze szkica nadepnął ci na odcisk ale za przeproszeniem przestań pieprzyć bo wiele z tego co napisałeś nie jest zgodne z prawdą. Tak się składa że pracuje w jednej z wymienionych przez Ciebie firm i w życiu nie zdarzyło mi się jechać z ładunkiem niemożliwym do zrealizowania czy też robić trasy 40h non stop bez snu jeśli muszę zjeżdżam na godzinkę snu i koniec nikt mi nie potrącił jeszcze złotówki za takie postępowanie wystarczy poinformować spedytora ze zjeżdżamy bo oko leci i sprawa załatwiona. Z kontrolbuhem czasem każdy kombinować musi ale nie za każdym razem. Co do zarobków to powiem Ci że miałeś widać niefarta albo zbyt często korzystałeś z usług koleżanek parkingowych i zostało ci to odliczone od pensji Ja jeżdżę normalnie nie pobijam rekordów w przebiegach a jednak udaje mi się zarobić więcej niż 100zł ba udaje mi się nawet więcej niż 1000zł dasz wiarę? w obydwu firmach pracują normalni ludzie z którymi da się dogadać, spedytorzy byli kierowcami i wiedzą na czym jazda polega nie wymagają od nas niczego ponad siły i nie traktują jak niewolników. Więc proszę nie oczerniaj ludzi którzy są na prawdę w porządku Tobie mogło się nie udać ale pójdzie ktoś inny i będzie ok. Ja ze swojej strony mogę napisać tylko że kolega bardzo mocno przesadził w swojej wypowiedzi jak już wcześniej wspomniałem pracuje dla nich i nie narzekam raz bywa lepiej raz gorzej jak to w życiu tragedii niema niebawem ruszam w kolejną trasę pod spedycją SZKIC i póki co nie mam zamiaru zmieniać tego stanu rzeczy

KOLEGO COŚ CI SIĘ POMYLIŁO JA TEZ Z TYMI JEŹDZIŁEM Z JIM TRANSPORT I SZKIC EXPRESS I gdy się zatrzymałem to co parę minut wydzwaniał ten wasz przeł do spedytor dlaczego stoje a jeżeli chodzi o jim transport daje do jazdy pojazdy zepsute nie nadające się do jazdy a na koniec rzuci na odczepne 50 zł

Awatar użytkownika
olek 34
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:20 paź 2013, o 22:34
Samochód:Iveco
Firma:Mon-Trans
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Turka

Re: JiM Transport oraz SZKIC EXPRESS

Post autor: olek 34 » 13 lip 2014, o 21:03

Ja też kiedyś latałem dla szkica i było spoko kasa fajna

Awatar użytkownika
olek 34
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:20 paź 2013, o 22:34
Samochód:Iveco
Firma:Mon-Trans
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Turka

Re: JiM Transport oraz SZKIC EXPRESS

Post autor: olek 34 » 26 cze 2015, o 22:33

Ja jeździłem dla szkica fakt nie długo bo sytuacja rodzinna mnie zmusiła do odejścia ale było wszystko ok i nawet była premia za dobrze wykonaną pracę A SAMOCHODY BYŁY ELEGANCKIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubelskie”