Uwaga na firmę FILA LOGISTIC MAGDALENA JAŁKOWSKA

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:
Uwaga na firmę FILA LOGISTIC MAGDALENA JAŁKOWSKA

Post autor: Dekker » 21 lis 2014, o 23:54

UWAGA NA FIRMĘ Z LUBLINA" FILA LOGISTIC MAGDALENA JAŁKOWSKA"..JEST TO FIRMA ARTURA JAŁ.KOWSKIEGO (TROTTERTRANS ) LISTA OBCIĄŻEŃ PRAKTYCZNIE ZAWSZE JAKIEŚ PROBLEMY PRAWIE NIGDY NIE ZOBACZYSZ SWOJEJ WYPŁATY WEKSEL NA 200 TYŚ ZŁ MOŻECIE SOBIE POCZYTAĆ CHYBA JESZCZE POSTY SĄ NA TEN TEMAT WPISZCIE SOBIE W GOOGLE TROTTERTRANS PROSZĘ WAS WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEJ FIRMY! !!!!!!!!!!!!
Powyższa informacja pochodzi z portalu społecznościowego facebook z grupy Czarna Lista Firm Transportowych.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Przewoźnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:1 mar 2016, o 13:46

Re: Uwaga na firmę FILA LOGISTIC MAGDALENA JAŁKOWSKA

Post autor: Przewoźnik » 1 mar 2016, o 13:50

Fila Logistic to bada oszustów którzy najpierw błagaja o to rzeczy podstawić im auto a później obicażają za co sie da.
Mi przywalili dwie noty obciazeniowe na 370 € za to ze nie wyslalem dokumentow w ciagu tygodnia, praca wykonywana na terenie unii i nie zawsze jest opcja zwlaszcza ze kierowca jezdzi na dlugi okres. Jak dla mnie szmaty a nie partnerzy do wspołpracy . Uwaga na to bydło . Pytanie czy ich klient obciazyl 35 % w wysokości frachtu tak jak oni mnie czy zapłacił im wszystko i jeszcze chca szmaciarze wykraść reszte od przewoźnika ? odpowiedz nasuwa sie sama

Awatar użytkownika
viruS.exe
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:14 kwie 2016, o 11:34
Samochód:DAF
Firma:brak danych
Uprawnienia:C+E

Re: Uwaga na firmę FILA LOGISTIC MAGDALENA JAŁKOWSKA

Post autor: viruS.exe » 14 kwie 2016, o 11:38

To widze że nie tylko Mnie obciążyli. Ja dostałem 430€ właśnie też za nie dosłanie dokumentów, najlepsze że w grudniu zlec brałem i nic nie mówili wcześniej. Nie płacili nic to się upomniałem o kasę to przyszła nie pełna zapłata za kurs i potem nota przyszła za nie dosłane dokumenty. W zleceniu nie jest podane ile dni ma się na dosłanie oryginałów. Sprawę wyjaśniam z prawnikiem najpierw czy tak może być i trzeba będzie walczyć o pieniążki.

Awatar użytkownika
KonradA
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:22 cze 2016, o 09:52

Re: Uwaga na firmę FILA LOGISTIC MAGDALENA JAŁKOWSKA

Post autor: KonradA » 22 cze 2016, o 10:02

Fila Logistic Magdalena Jałkowska, mocno powiązana ze sławną firmą Trottertrans Artur Jałkowski (najprawdopodobniej rodzina) znowu w akcji tym razem padło na nas :(

Pomimo własnoręcznego skreślenia zaparafowania oraz opieczętowania przez spedytora kar umownych na zleceniu, otrzymaliśmy notę obciążeniową na 35% frachtu za opóźnienie w dostawie dokumentów o 24h ;/

Po rozmowie z Panem Arturem usłyszałem że spedytor nie jest uprawniony do zmieniania regulaminu zlecenia......

Oszczędzajcie nerwy omijajcie Fila Logistic!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubelskie”