FMRH "PAULA" Krzysztof Ossowski

Awatar użytkownika
szczera111999
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 13:38

FMRH "PAULA" Krzysztof Ossowski

Post autor: szczera111999 » 3 kwie 2018, o 13:45

Ostrzegam wszystkich kierowców przed współpracą z firmą "Paula" Krzysztofa Ossowskiego. Facet nie dość, że ma problem żeby dać umowę o pracę, to jeszcze wykopuje innych kierowców bez płacenia im zarobionych pieniędzy. Cwaniak jeździ nowym Mercedesem a zwykłych kierowców kantuje, nie szanuje i tłumaczy, że nie ma pieniędzy z winy kierowców, obciąża kierowców kosztami własnych błędów i pomyłek lub kosztami błędów i pomyłek dyspozytora. Zmusza to przepisywania WZ-tek po wykonaniu transportu na inne dane. Nieuczciwy, nierzetelny, lawirant i pasożyt. Nie polecam i radzę uważać!

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 756
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:44
Samochód: Master Wejkama
Uprawnienia: B,C,C+E, ADR, HDS

Re: FMRH "PAULA" Krzysztof Ossowski

Post autor: Dychu » 3 kwie 2018, o 14:45

Dzięki za info ale takie uwagi osoby która się dopiero zarejestrowała i ma 1 posta, jak zawsze, dzielę przez pół :-).
Jeśli pokażą się takie opinie innych userów forum którzy już są na nim trochę czasu, to będzie to wiarygodna informacja.
Również chętnie, poczytałbym co ma dopowiedzenia szefuncio w tej kwestii bo jak wiemy, prawda zawsze leży po środku drogi :-). Równie dobrze, możesz być z konkurencji i chcesz firmie zaszkodzić a więc z dystansem do takich info podchodzę.

Awatar użytkownika
Pracownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2018, o 08:49
Samochód: Daf
Firma: Paula
Uprawnienia: C+E

Re: FMRH "PAULA" Krzysztof Ossowski

Post autor: Pracownik » 29 maja 2018, o 13:18

szczera111999 pisze:Ostrzegam wszystkich kierowców przed współpracą z firmą "Paula" Krzysztofa Ossowskiego. Facet nie dość, że ma problem żeby dać umowę o pracę, to jeszcze wykopuje innych kierowców bez płacenia im zarobionych pieniędzy. Cwaniak jeździ nowym Mercedesem a zwykłych kierowców kantuje, nie szanuje i tłumaczy, że nie ma pieniędzy z winy kierowców, obciąża kierowców kosztami własnych błędów i pomyłek lub kosztami błędów i pomyłek dyspozytora. Zmusza to przepisywania WZ-tek po wykonaniu transportu na inne dane. Nieuczciwy, nierzetelny, lawirant i pasożyt. Nie polecam i radzę uważać!
Pracuje w tej firmie pięć lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Kasa na czas,nowe auta,robota ułożona. Weekend w domu. No czasem zdarzy się weekend w trasie ale to raz na dwa miesiące może. No ale jeśli przyjmuje się taki Andrzej i wszędzie jeździ na około. Zamiast jechać to idzie spać. Dostaje nowy skład i po dwóch miesiącach pali hamulce a naprawa kosztuje 6 tys. zł. Np zamiast pędzić na rozładunek jedzie 50 km nie w tą stronę na kawę do kolegi to co się dziwić,że dostaje po kieszeni :?: A WZ ?? Normalna sprawa,jak wszędzie. Każdy boi się o swojego klienta. Jeśli klient każe przepisać dokument aby ten nie dowiedział się skąd przyjechał towar. To tak robimy. A że jeździ mercedesem ?? Pracuje na to od rana do wieczora. Przecież go grobu tego nie zabierze. Ja tam będę go bronił bo fajnie się tu pracuje,idzie się ze wszystkim dogadać. Oczywiście są zgrzyty ale za chwile jest dobrze i każdy robi swoje. Niestety trafiają się kierowcy którzy są nie reformowali,wszędzie byli,wszystko widzieli i by tylko do siebie garneli. Ale nie rozumieją,że aby dać trzeba się trochę przyłożyć do pracy i nie generować tylko kosztów.
Polecam firmę i pewnie reszta kierowców też :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-pomorskie”