Jakaś dobra spedycja??!!

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Re: Jakaś dobra spedycja??!!

Post autor: Doktor » 18 sie 2018, o 09:34

Trzeba zacząć od tego, że sam Kaczmarski co daje certyfikat to oszust, ja za certyfikat się komornika dorobiłem.
Miałem łódki w Grecji, a że firma był nowa, to zachciało mi się certyfikatu, niestety na samym początku sezonu żona zachorowała na raka, nie mogłem się z tej Grecji wycofać, a chciałem być jak najczęściej przy zonie wiec na okrągło latałem Polska - Grecja, zacząłem szukać oszczędności, padło między innymi na certyfikat, bo to stały abonament.
Zadzwoniłem do Kaczmarskiego, aby się dowiedzieć jak mogę wypowiedzieć tą uowe, chciałem mailowo, bo z Grecji tak najłatwiej, panienka do której się dodzwoniłem powiedziała , że rozumie oczywiście mogę z zachowaniem okresu wypowiedzenia ta umowę wypowiedzieć i tak zrobiłem, a po roku "do banku zapukał komornik", akurat, że o komorniku się dowiedziałem dopiero z konta bankowego to nie wina Kaczmarskiego, (przeczytałem swój tekst po wysłaniu i uzmysłowiłem sobie, że w zasadzie tu też nie jest czysty, bo gdyby dalej wysyłam dokumenty mailowo i poczta szybciej bym sie dowiedział, że wypowiedzenie umowy nie zostało przez nich zaakceptowane)ale miałem pecha, bo na tą Grecje firmę zarejestrowałem na wynajęty adres, są takie firmy co dają adresy, jak się płaci abonament to w pakiecie jest odbieranie korespondencji i przesyłanie na podany adres bądź mailem, ja siedząc stale za granicą chętnie z czegoś takiego skorzystałem, ale firma od adresu się zwinęła i nie dostawałem korespondencji.
Gdy potem zacząłem sprawę wyjaśniać, okazało się, że panienka tylko pół prawdy powiedziała, można mailem wypowiedzieć umowę, ale samo wypowiedzenia musi być podpisane i zeskanowane, a tego już nie dopowiedziała, do tego mieliśmy ustalone, że korespondencja jest dublowana mailowo, bo na stałe jestem za granica i tak robili do wypowiedzenia umowy, wysyłali tak faktury czy propozycje rozszerzenia umowy, ale już faktur wystawianych po wypowiedzeniu nie przesyłali mailem, ani też mailem nie wysyłali wezwań do zapłaty czy innych dokumentów jakie przed rozpoczęciem procedury sadowej się wysyła, to już wszystko tylko pocztą

Awatar użytkownika
KFK
Posty:2
Rejestracja:24 sie 2018, o 11:25

Re: Jakaś dobra spedycja??!!

Post autor: KFK » 24 sie 2018, o 11:37

Polecam firmę Abakus z Warszawy stawka ja 8ep - 0,38€ i 10ep -0,40€ za kilometry puste i ładowne. Płacą na czas. Robimy z nimi 10-15tys w skali miesiąca.

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: Jakaś dobra spedycja??!!

Post autor: Doktor » 24 sie 2018, o 11:42

w Polsce płaca w euro?

boom1993
Posty:2
Rejestracja:16 mar 2020, o 15:54

Re: Jakaś dobra spedycja??!!

Post autor: boom1993 » 16 mar 2020, o 17:01

denzel71 pisze:
3 lip 2018, o 11:02
Witam Kolegów! Szukam stałej roboty na 10ep. Polecicie coś??
Więcej niż rok pracuję w Blau Speed. Umowa, jest premia za nadgodziny, mogę dostosować grafik, żeby częściej zostawać w domu - urodził się mi synek :)
Nie wiem czy teraz poszukują do pracy ale zawsze możesz sprawdzić. Jeżeli chodzi o stabilność, to na pewno tylko tu

Awatar użytkownika
+380932594423
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:4 lis 2020, o 14:18
Samochód:SC5630X
Firma:DELTA EXPRESS EU Sp.
Uprawnienia:B

Re: Jakaś dobra spedycja??!!

Post autor: +380932594423 » 4 lis 2020, o 14:42

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie i ponad 10 lat doświadczenia w USA w branży usługi spedycyjnych i logistycznych. Poprowadzimy busy plandeki lub blaszaki do 3,5t. Transport międzynarodowy. Płatność do 10 dni. Zadzwoń: + 48 (12) 39 66075. Wysyłamy oferty e-mailem: a.lavrynets@deltaexpresseu.com
Chętnie podejmiemy współpracę
Miłego dnia!

Awatar użytkownika
+380932594423
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:4 lis 2020, o 14:18
Samochód:SC5630X
Firma:DELTA EXPRESS EU Sp.
Uprawnienia:B

Re: Jakaś dobra spedycja??!!

Post autor: +380932594423 » 4 lis 2020, o 14:43

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie i ponad 10 lat doświadczenia w USA w branży usługi spedycyjnych i logistycznych. Poprowadzimy busy plandeki lub blaszaki do 3,5t. Transport międzynarodowy. Płatność do 10 dni. Zadzwoń: + 48 (12) 39 66075. Wysyłamy oferty e-mailem: a.lavrynets@deltaexpresseu.com
Chętnie podejmiemy współpracę
Miłego dnia!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”