Opis Firm

Awatar użytkownika
MlodyLeo
Posty:126
Rejestracja:1 wrz 2013, o 12:02
Samochód:Mercedes Sprinter316
Uprawnienia:A,B
Opis Firm

Post autor: MlodyLeo » 2 wrz 2013, o 17:12

Mam propozycję aby założyć taki temat o firmach ,ale nie przewozowych tylko o firmach do których to jeździmy. Chodzi mi o to aby opisywać tu firmę pod względem
-Dokładny adres plus np. współrzędne z gps pod bramę wjazdową ( bo nie zawsze adresy w zleceniach pokrywają się z rzeczywistością) ewentualnie jakaś podpowiedź jak do niej trafić itp.
-Godziny pracy firmy lub magazynu
-jakie firma ma wymagania od kierowcy czyli czy wymaga butów z noskami kamizelki a może jeszcze jakieś wariacje typu kaski okulary itp.
-czy jest koło firmy jakiś bezpieczny parking z zapleczem sanitarnym
- ewentualnie krótki opis procedury załadunku/rozładunku jeżeli są jakieś udziwnienia a zdarzają się często.

Myślę że taki temat pomógł by nie jednemu młodemu ale i nie jednemu doświadczonemu kierowcy szybszym i sprawniejszym odnalezieniu się w pracy. dla przykładu opisze jedną firmę.

Wielka Brytania
BMW Hams Hall
-kod pocztowy. B46 1GB Canton Ln. Współrzędne 52.528115, -1.69954
-na teren firmy można wjechać 7 dni w tygodniu 24 h/dobę
-rozładunki od poniedziałku od 6:00 czasu UK. do piątku do 22 :00 czasu UK przez 24h na dobę w weekendy magazyn nie pracuje
-oczywiście kamizelka odblaskowa, buty mile widziane
-Procedura rozładunku: podjeżdżamy pod szlaban idziemy się zameldować na portiernie w kamizelce i dobrze jest mieć przy sobie dowód osobisty, od ciecia dostaniemy telefon komórkowy i wjeżdżamy na teren firmy skręcamy w lewo i jedziemy na parking gdzie czekamy na telefon, gdy zadzwonią jedziemy na rampę nr 2 ( na prawo od bramy wjazdowej) tam idziemy niesiemy papiery do biura wracamy do auta i czekamy na wózkowego po rozładunku czekamy w aucie aż przyniosą nam podbite papiery UWAGA WAŻNE po rozładunku nie musimy opuszczać terenu firmy możemy jechać na parking gdzie czekaliśmy przed rozładunkiem i tam zostać nawet kilka dni nikt nas nie wygoni a parking ogrodzony monitorowany z toaletą i prysznicem co w UK. jest rzadkością.

Mam nadzieję że pomysł się przyjmie. Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Opis Firm

Post autor: Dekker » 3 wrz 2013, o 20:57

Moim zdaniem pomysł trafiony w 10 ;)
W najbliższych dniach postaram się zrealizować ten pomysł.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Opis Firm

Post autor: Toreba » 4 wrz 2013, o 10:03

Wszystko ładnie, pięknie! Podziwiam za pomysł. ;) Do realizacji potrzebni będą przede wszystkim kierowcy, ale damy radę. ;)

Awatar użytkownika
MlodyLeo
Posty:126
Rejestracja:1 wrz 2013, o 12:02
Samochód:Mercedes Sprinter316
Uprawnienia:A,B

Re: Opis Firm

Post autor: MlodyLeo » 5 wrz 2013, o 23:21

Fajnie ,że pomysł się spodobał jak powstanie odpowiedni dział czy też temat, postaram się podzielić swoją wiedzą i opisać kilka firm na zachodzie. Pozdrowionka
Obrazek

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Opis Firm

Post autor: Dekker » 8 wrz 2013, o 11:56

Dział został już utworzony.
Można zacząć uzupełniać treścią.

Link do działu: http://busiarze.com.pl/viewforum.php?f=109
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje zmian na forum”