troszke kultury

Awatar użytkownika
krisb120
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:28 cze 2013, o 15:15
Samochód:renault
troszke kultury

Post autor: krisb120 » 25 maja 2015, o 08:22

Moja prośba jest taka aby skończyć wreszcie z wulgaryzmem,obrażaniu które cały czas się powtarzają na forum.Pisane przez te same osoby.Obniża to znacząco poziom forum.

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: troszke kultury

Post autor: FRONT242 » 25 maja 2015, o 18:26

krisb120 pisze:Moja prośba jest taka aby skończyć wreszcie z wulgaryzmem,obrażaniu które cały czas się powtarzają na forum.Pisane przez te same osoby.Obniża to znacząco poziom forum.
Od 28 cze 2013 - Napisales 17 postow ( kazdy po kilka slow ) , wszystkie o " dupie maryni " ... i prosisz o kulture . Nic konkretnego nie wniosles , zadnych ciekawych tematow czy spostrzezen , porad , zdjec , informacji .... no nic ... TOTALNA PUSTKA .... i robisz za CENZORA/MORALIZATORA :D Zaloz sobie forum KULTURALNY-BUSIARZ.PL , zbierz tam wszystkie marudy i nudziarzy z tego forum ( takich samych jak ty co napisali po 7 lub 11 postow w stylu " SKONCZYLEM GIMNAZJUM I CHCE KUPIC BUSA , CO MAM ZROBIC I JAK , ile PLACA ZA KILOMETR i CZY NA POCZATKU WARTO PRACOWAC ZA MICHE RYZU luB DOPLACIC JESZCZE ???? JAK PO SRANIU PODCIERAC DUPE W KTORYM KIERUNKU ; OD PEMPKA DO KOSCI OGONOWEJ CZY ODWROTNIE ???? PROSZE O SZYBKIE ODPOWIEDZI BO JUTRO JADE W PIERWSZA TRASE - CZESIEK z KIELC :".... Takich ktorzy daja ci przyklask pod twoim postem i bedziecie milczec dniami i tygodniami .....lub idz na forum profesora miodka i tam mozesz kadzic na maxa . Czasem lepiej uzyc jedno lub 2 wulgarne slowa ktore powiedza wiecej niz 10 zdan . Gdyby na tym forum byli sami nudziarze jak ty , to forum by ZDECHLO po miesiacu .... i chvj z twoja pseudo-kultura . Tak samo jak twoja aktywnosc na forum .... raz na 3 miesiace " PROSZE O KULTURE " . Nastepny niezadowolony koles ktory bedzie wyjasniac innym jak maja zyc , co pisac , ile pisac , kiedy pisac . Jest tu kilku takich nudnych parchow z IQ = elektrycznemu czajnikowi , ktorzy nic nie maja do powiedzenia ... chyba ze slowa krytyki ... no to juz 2 zdania zlepia , cos w stylu 8 letniego dziecka po 12 wylewach krwi do mozgu :lol: co wyglada na przyklad tak :
Obrazek

Na koniec podpowiem ci ze mozesz kazdego dodac na czarna liste i nie bedziesz widziec postow pisanych przez ta osobe ... wiec do dziela :D
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
krisb120
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:28 cze 2013, o 15:15
Samochód:renault

Re: troszke kultury

Post autor: krisb120 » 25 maja 2015, o 22:50

Śmiać mi się chce jak czytam twój post mega rozrywkowy ,oceniający innych i dużo wnoszący do forum forumowiczu.Wiemy iż potrafisz wklejać zdjęcia oraz nabijać posty. :lol: Przypomnę ci jednak że suplementy i odzywki wpływają na tkankę miesniową nie na mózg!!!

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: troszke kultury

Post autor: FRONT242 » 25 maja 2015, o 23:45

krisb120 pisze:Wiemy iż potrafisz wklejać zdjęcia oraz nabijać posty.
Wiemy ? TY wiesz i twoja MAMA i dziadek ? Czy moze o sobie piszesz w liczbie mnogiej ? rozdwojenie jazni ?
Zaden parch nie bedzie mi mowic ile postow mam pisac . Twoje subiektywne odczcia mam poprostu w dupie , wiec sie nie wysilaj na konkluzje bo za cienki bolek jestes .

Co ty wnosisz tu na forum oprocz marudzenia i udawania dewoty ktoremu przeszkadzaja wulgaryzmy ?
Jestes zwyklym kmiotem ktory raz na 3 miesiace pusci " cieplego piarda " na forum ....
Szkoda czasu na odpisywanie tobie , wiec wypierdalaj .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
krisb120
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:28 cze 2013, o 15:15
Samochód:renault

Re: troszke kultury

Post autor: krisb120 » 26 maja 2015, o 08:14

Jesteś tak samo dobry jak twój mercedes niby firma a zardzewiały i silnik się sypie.Udajesz jakąś markę i osobistość tego forum nadal krytykujesz obrażasz i przeklinasz to cały ty i tyle w temacie a ja prosiłem tylko o troszke kultury.

Awatar użytkownika
krisb120
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:28 cze 2013, o 15:15
Samochód:renault

Re: troszke kultury

Post autor: krisb120 » 26 maja 2015, o 11:25

Skoro postrzegasz mnie jako jakas MARKE i OSOBISTOSC na tym forum to poprostu jestes malym zakompleksionym kutasem ukrytym za monitorem ktory pluje jadem i PROSI INNYCH O KULTURE .... ktory tak na prawde nie ma nic do powiedzenia oprocz pierdolenia o dupie maryni :D
Tak jak napisalem wyzej , szkoda czasu na takiego KMIOTA jak ty .
Zaraz przyjda MALPIE KORPUSY ktore dolacza sie do twojego ZAWODZENIA .. z nimi sobie pogadasz , sa na twoim poziomie .
To jest moj ostatni post na ten temat .[/quote]

Nadal obrażasz i zapodajesz inwektywy to domena słabych ludzi a mi własnie chodziło o to aby take zachowania eleminować z forum.Nie sztuka jest pisać w każdym poście sztuką jest robi to z sensem!A zresztą brak słów na takie zachowanie temat można zamknąć z uniwerkiem parkingowym się nie wygra POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: troszke kultury

Post autor: orys » 26 maja 2015, o 13:59

Uderz w stół a nożyce się odezwą :) :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: troszke kultury

Post autor: Dekker » 26 maja 2015, o 17:25

Zająłem się tą sprawą.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Zablokowany

Wróć do „Propozycje zmian na forum”