Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:
Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Post autor: Toreba » 14 maja 2013, o 19:49

Witam,

Z racji tego, że ostatnimi czasy mogłem zaobserwować rozwój fanpage'y chciałbym zaproponować akcję promocyjną owych fanpage'y o tematyce transportu do 3,5 tony.

Działałoby to w dwie strony -> my promujemy fanpage (zdjęcia, filmy, nowinki z tras, wszystko na bieżąco), inni promują nas. Nie studiuję marketingu i działalności reklamy ale myślę, że taka forma zaistnienia w świecie z czasem była by owocna.

Piszę to tutaj, ponieważ chciałbym się dowiedzieć jak Wy widzicie taki temat. Ja myślałem nad tym, aby utworzyć nowy dział, który byłby w miarę możliwości odświeżany co jakiś czas przez nas samych jak i przez autorów zdjęć, filmów (krótko mówiąc właścicieli fanpage'y).

Kwestia jest do przemyślenia. Jeżeli takie coś ma sens i są chętni by taki fanpage udostępnić to szykujemy wytyczne do projektu i z czasem to realizacji po uprzednim zaproponowaniu współpracy między busiarze.com.pl a właścicielami fanpage'y.

Jeżeli sobie coś przypomnę - poinformuję.

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Post autor: Lucky_Luke » 14 maja 2013, o 20:01

Toreba pisze: fanpage'y o tematyce transportu do 3,5 tony
Czyli jakich fanpage`y ?
Chodzi ci o fanpage kierowców busów ?


Sam chciałem coś takiego wykombinować tylko, że w gorszy sposób :)

Jakiś czas temu pisałem do:
W Trase! To świat woła nas
Tacowski
Bus Eu
Młody kierowca
Wszyscy się zarejestrowali i z tego co mi pisali są zainteresowani współpracą i pomocą w forum.
Młody wrzucił linka na swojego FP jak się nie mylę i powiedział, że jak zrobimy intro to wrzuci do swoich filmów a Bus Eu nagrał filmik reklamujący (bardziej nas pozdrawiał ;P ) forum. Nie sądzę by mieli by coś przeciwko współpracy :)

Ja osobiście jestem za i z chęcią pomogę.
Aktualnie zajmuję się już spotem reklamowym ich i nas ;D
Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, o 21:32 przez Lucky_Luke, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Post autor: Dekker » 14 maja 2013, o 20:06

Chodzi ci o fanpage kierowców busów ?
Tak, chodzi o fanpage kierowców.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Post autor: Toreba » 14 maja 2013, o 21:46

Prosiłbym nie robić niczego na gwałt. ;)

Projekt jest do omówienia. Najprawdopodobniej w czwartek nastąpi spotkanie dotyczące kwestii związanych z reklamą.

Lucky_Luke - dokładnie chodzi mi o te osoby (profile, fanpage'e). Chciałbym, aby projekt nie był chaotyczny. Zależy mi na tym, ponieważ najlepiej markę busiarze.com.pl wypromować już na samym początku. Będziemy myśleć poważnie nad akcją - jej nazwą, ale również treścią zaproszeń i zawiązywanych umów.

Tutaj uwaga - proszę o cierpliwość. To kwestia kilku/kilkunastu dni przy dobrych wiatrach i szybkim ustaleniu kryteriów.

Jeżeli dojdzie to do skutku będziemy potrzebowali promotorów. Ich zadanie będzie polegało na tym, aby mieć kontakt z osobami, które prowadzą fanpage, ale również dodawać zdjęcia, filmy, cytować wiadomości czy smsy.

TO PLANY! Projekt na etapie planowania.

Prośba jest następująca. Prosimy o cierpliwość ale i o pomysły. Kontakt, nawiązywanie umów jest naszym zadaniem i myślę, że zrealizujemy to jak najszybciej. Również proszę o brak indywidualnych działań poza Administracją w związku z nawiązywaniem umów. Jesteśmy w fazie tworzenia i nasze oczekiwania co do właścicieli fanpage'y też muszą być jasno określone. ;)

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Post autor: Lucky_Luke » 14 maja 2013, o 22:07

Jeżeli chodzi o mnie to zacząłem rozmowy z kierowcami przed twoim postem i posadą. Wszystko jest konsultowane z Dekkerem a jak ktoś zaproponuje na poważnie współpracę to podaje kontakt do Dekkera.
Jestem tylko użytkownikiem więc sam nie podejmuję żadnych decyzji, staram się tylko pomóc.

To są takie luźne rozmowy, bez umów (cos w stylu "-jak tam forum? -a,spoko nagrajcie intro to do filmów wrzucę -oki, dzięki").

Co to promotorów to możecie na mnie liczyć :)
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Post autor: Toreba » 15 maja 2013, o 08:38

Ja nie zamierzam niczego brać na siebie. Działamy jako forum, nie ma miejsca dla indywidualistów, choć wiadomą rzeczą jest, że nowe pomysły i projekty z miłą chęcią będą przedyskutowane. ;)

Wiem, że pomysł jest od Ciebie, dziękujemy. Osobiście jestem w stanie dodać do niego dużo nowego i dać mu status oficjalnego w formie projektu reklamowego. Jak już mówiłem - chcę by była to kampania oficjalna. Wiąże się to w dużej mierze z grafiką, która będziemy wysyłać do chłopaków. Reszta na jutrzejszym spotkaniu. Projekt powinien ruszyć z kopyta podczas weekendu bądź zaraz po nim.

Twoja kandydatura Lucky_Luke na pewno zostanie przedstawiona. :)

Awatar użytkownika
lukaszBdG
Posty:53
Rejestracja:27 kwie 2013, o 09:57
Samochód:Renault Master
Firma:Artnex Spedycja

Re: Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Post autor: lukaszBdG » 12 cze 2013, o 21:40

Jednak dekker coś z tego Pomysłu będzie ? :P

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Post autor: Dekker » 13 cze 2013, o 15:56

Wydaje mi się że tak, ale na razie przez tą awarię mamy mały poślizg ze wszystkim. Wszystkie zmiany na forum, kampanie przesunęły się. Priorytetową sprawą dla nas jest aby odbudować społeczność busiarzy :)
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Promocja facebook (stron) o statucie FANPAGE

Post autor: Toreba » 17 cze 2013, o 07:54

Wszystko jest na dobrej drodze. Kampania nie pozostanie tylko w naszych głowach w formie pomysłu. Startujemy w ciągu tygodnia i uważamy, że przyciągnie to sporo użytkowników. ;) Trzymać kciuki!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje zmian na forum”