Forum - słów kilka

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 19 sie 2017, o 18:47

Witam Panów,
Troszkę się zmieniło ale nadal nie tak jakbym chciał :-) a mianowicie zgodziłem się na moderatora ale w załodze :
Orys, Oliwski, Wolf, jarekvolvo a na razie widzę, że tylko nas dwóch jest moderatorami. Panowie Oliwski, Wolf, jarekvolvo - czy dostaliście propozycje moderacji ? Mamy niestety dwie opcję : posprzątanie tego śmietnika i zabawę w moderatorów czyli sprzątaczki :-) albo odrzucenie opcji moderacji i przyglądanie się co się tutaj dzieje. Ja wybrałem pierwszą opcję ale chciałbym ażebyście i Wy podpisali się pod tym i zmienili kolor nicka :-). Zawsze ktoś z nas wpadnie i posprząta i to jest realne. Ja dopiero wróciłem z trasy ale za to mam dwa tygodnie wolnego więc kukam i sprzątam natomiast później zniknę znów na minimum 3 tygodnie ale tym razem z lapkiem więc będę co jakiś czas kukał.

Pozdrawiam Was i proszę, podpiszcie się pod tym bo razem to forum opanujemy szybciutko.
Andrzej

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Forum - słów kilka

Post autor: jarekvolvo » 19 sie 2017, o 18:54

U mnie cisza - nic nie doleciało...

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 19 sie 2017, o 19:01

jarekvolvo pisze:U mnie cisza - nic nie doleciało...
Witaj Jarku,
No to własnie dupa i trzeba działać...działam :-). Reasumując : jest potrzebna operatywna i zgrana załoga a nie jeden czy dwóch ludzików więc nadal będę optował za powołaniem załogi nie pojedynczych osób.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Forum - słów kilka

Post autor: jarekvolvo » 19 sie 2017, o 19:08

Tak się zastanawiam, jak do końca działa raportowanie postów ikonką "zgłoś..." - czy to idzie w "automat", czy admin "zbiera i ocenia" - sam lub na "plenum"...

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 19 sie 2017, o 19:14

Nie mam pojęcia jak działa ten skrypt, na profesjonalnych typu IPB czy VB, takie zgłoszenie widzi każdy moderator i który pierwszy, ten działa ale jak to działa tutaj to nie wiem, muszę się przyglądnąć. Na razie wywalam posty z linkami czyli sygnaturą do obcych portali bo to wiadomo, spamerzy i walą reklamę. Czas pomyśleć czy inne posty i jakie też wywalamy ale tu już poczekam jak się załoga skompletuje i ustalimy jakąś wspólną linię działania.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Forum - słów kilka

Post autor: jarekvolvo » 19 sie 2017, o 19:29

Ja zaraportowałem chyba większość spamów, jednak zbyt dużego efektu nie zauważyłem.. .
Bardziej jednak zastanawiam się nad weryfikacją - jak wcześniej wspomniałem - to już z automatu wyeliminowałoby spamerów... .
Choć zastanawiam się także, dlaczego nie ma takiego wysypu gamoni na innych forach - kolejowych, kampingowych czy czarnoprochowych.....

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 19 sie 2017, o 19:39

Dlaczego nie ma takiego wysypu gamoni na innych forach ? A widziałeś, żywe, aktywne fora bez moderacji ? :-), Dlatego własnie zgodziłem się tworzyć załogę z wymienionymi osobami bo my tylko mozemy zmienić kształt i wizerunek tego forum, nie pojedynczo, wybiórczo, razem. Napisałem już do kolegi Dekkera i czekam na szybką reakcję ażeby naprawił sytuację jeśli mamy działać i coś robić to tylko razem.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Forum - słów kilka

Post autor: jarekvolvo » 19 sie 2017, o 19:40

Swięte słowa :) dobry Panie.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 19 sie 2017, o 19:49

Wiesz....to muszkieterka ma być, wszyscy za jednym, jeden za wszystkimi :-), inaczej dupa z tego będzie.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 19 sie 2017, o 20:39

Jarek, sorry, że post pod postem ale jak wyedytuje nie zobaczysz nowego posta a to ważne. Znalazłem już panel moderatora i prawie wszystkie funkcje. Każdy moderator widzi wszystkie zgłoszenia więc Twoje też znalazłem i zadziałałem, teraz będzie łatwiej ale daj mi jeszcze niedziele na opanowanie tych funkcji. Każde nowe zgłoszenie od teraz sprawdzam i działam więc spokojnie jak wyłapiesz spamera, zgłaszaj a ja zadziałam. Mam nadzieję, że Dekker jednak zrobi to o co prosiłem i sam będziesz sprzątał lub razem z resztą załogi :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje zmian na forum”