Forum - słów kilka

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 10 lip 2017, o 12:31

jarekvolvo pisze:Powoli dochodzę do wniosku, że konieczna powinna być weryfikacja pierwszych wpisów na forum. Nie jest ono zbyt obszerne, więc eliminacja takiego spamerstwa, jak np. "kamil" nie powinna być trudna.. . Aby tylko miał to kto robić.... .
Jak widzimy Jarek po wpisach po wpisach....nie bardzo jest zainteresowanie czymkolwiek więc myślę, że to daremny trud i zacznę myśleć o nowym forum...mam już je 3 więc 4 nie zrobi mi różnicy ale z całą pewnością będzie żywe :-) no i z moderacją która jak wiemy, jest nieunikniona na każdym forum.
Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Forum - słów kilka

Post autor: jarekvolvo » 10 lip 2017, o 17:07

Jeżeli masz "siłyiśrodki", a przede wszystkim doświadczenie - to ciekawa opcja. Sam jestem na kilku forach, które z podobnych względów także zaczynają zamierać. Też chciałem się kiedyś angażować, m.in. na Forum Allegro, za czasów jego świetności, ale stwierdziłem, że nie będę się kopać z koniem. Gros użytkowników ma to generalnie w doopie i wymaganie jako takiego porządku jest nieosiągalne... . A szkoda, bo branża jest żywa a jednocześnie ogromnie wrażliwa na przekręty, dziaddtransy i spamerów... .

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 10 lip 2017, o 18:20

jarekvolvo pisze:Jeżeli masz "siłyiśrodki", a przede wszystkim doświadczenie - to ciekawa opcja. Sam jestem na kilku forach, które z podobnych względów także zaczynają zamierać. Też chciałem się kiedyś angażować, m.in. na Forum Allegro, za czasów jego świetności, ale stwierdziłem, że nie będę się kopać z koniem. Gros użytkowników ma to generalnie w doopie i wymaganie jako takiego porządku jest nieosiągalne... . A szkoda, bo branża jest żywa a jednocześnie ogromnie wrażliwa na przekręty, dziaddtransy i spamerów... .
No to mnie troszkę pocieszyłeś bo myślałem, że już jestem ostatni dinozaur :-). Siły i środki mam bo to jedna z moich pasji, lubię tworzyć i działać a czasem nawet znajduję ludzi którzy do mnie dołączają i razem coś nowego tworzymy :-). Tak zrobiłem Klub Łosia czyli Volvo, tak zrobiłem 8 lat temu forum Samsunga, tak teraz tworzę Forum Huawei i pewnie za chwilkę coś nowego znów wpadnie mi do głowy ale lubię coś robić od podstaw i z pasją. Busiki to dla mnie news bo uciekam z dużych na małe i dlatego jestem tu nowy, natomiast zapewne będę aktywny oczywiście jak da się to forum reaktywować :-). Jeśli nie...cóż zawsze jest jakaś inna opcja jak już obaj wiemy :-). Poczekajmy na admina, może się odnajdzie i da znać, może coś będzie chciał tworzyć nowego i chętnie mu w tym pomogę no ale najpierw musi chcieć i być obecny :-). Nie zrażaj się tym, iż 90% wpada tylko jak potrzebuje info, tak jest na każdym forum. Zawsze są dawcy i biorcy i nikt tego nie zmieni ale to do nas należy wybór, w jakiej grupie chcemy być :-). Ja stanowczo czuje się lepiej i śpię lepiej jak jestem w tej pierwszej :-).

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Forum - słów kilka

Post autor: orys » 12 lip 2017, o 02:17

Dychu pisze:P.S. Jeździłem w UK na solówkach dla UK MAIL BUSINESS POST ale nie wiem co to masz w oznaczeniu AfS :-), NIE WIEM CO TO :-).
Air Freight Security, potrzebne jeżeli firma przewozi tzw. known cargo dla frachtu lotniczego - wszyscy od nadawcy po kolei przez cały łańcuszek muszą mieć odpowiednie uprawnienia + auta muszą być plombowane i wtedy to moze od razu iść do luku bagażowego do samolotu bez sprawdzania, rentgenowania, komory ciśnieniowej itp.

W sumie muszę to wywalić, bo mi się to skończyło a nie odnawiałem, bo już w tej branży nie siedzę :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 12 lip 2017, o 19:31

Dzięki orys za info, nie znałem czegoś takiego :-).

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dekker » 15 lip 2017, o 15:50

Witam Panowie po krótkiej przerwie.. Macie racje forum troszkę zostało zaśmiecone przez spamerów.
Od następnego tygodnia będę zabierał się do pracy, wezmę pod uwagę wasze sugestie oraz propozycję. ;) Dziękuje bardzo.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Forum - słów kilka

Post autor: jarekvolvo » 20 lip 2017, o 10:13

Hejka !!
Może czas zastanowić się nad - przynajmniej czasową, aż im się znudzi - weryfikacją nowych "użyszkodników", zakładających konta tylko w celu przemycenia kryptoreklamy typu "skup mieszkań" czy "szybkie pożyczki".
Czyli najpierw aplikacja do admina, 2 -3 wymiany maili, dopiero potem zgoda na napisanie pierwszego posta - oczywiście warunkowa - pierwszy spam w stopce i wypad z forum... .
Miłego dnia !

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 22 lip 2017, o 19:26

Witam Was,
Dopiero zjechałem z trasy więc już piszę :-). Jarek, ten numer nie przejdzie bo to kupa pracy i nie ma komu tego robić. Lepszą opcją jest powołanie ze 3 moderatorów którzy mają opcję bana, warna itd., bo zawsze któryś wpadnie i wyłapie orzełka :-).
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Forum - słów kilka

Post autor: jarekvolvo » 31 lip 2017, o 14:30

Zaczyna mnie szlag trafiać.
Nie wiem, co bardzie mnie wqurwia - głupota na drodze czy wysyp baranów na forum i brak moderacji.... .

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Forum - słów kilka

Post autor: Dychu » 31 lip 2017, o 19:15

No Jarku, mnie osobiście brak reakcji administracji na takie akcje. Pisaliśmy, zaproponowałem 3 osoby ażeby dźwignął do rangi moderatora i tyle no ale jak widać...zero efektu a idiotów, śmieci coraz więcej więc ja za chwilkę znikam z forum bo to jaja i może czas pomyśleć nad nowym forum../

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje zmian na forum”