Switch to full style
Odpowiedz

Re: Spotkania na trasie!

27 lis 2016, o 14:15

Witam
Który z kolegów parkuje w Swieciu

2 gru 2016, o 17:45

Całkiem niedawno poznałem Rafałka, któremu opowiadałem o moim różowym ręczniku i jak ludzie którzy widzą kiedy go używam patrzą z pogardą, a to tylko ręcznik!
Jechaliśmy z rafałem francja-sunderland (czyli anglosasy), gadaliśmy na radiu i dobrze nam było "razem", w sobote zrobiłem rosół z kury (takiej prawdziwej) i popiliśmy piwo a rano rozładunek i trzeba było jechać, szkoda że sympatyczno-lajtowych ludzi rzadko się widuje. Albo jebnięty, albo pijak albo fanatyk religii, PO, PIS albo [cenzura] wi co jeszcze, NIE MOŻECIE TAK PO PROSTU PO LUDZKU BIADOLIĆ GŁUPOT ZAMIAST SIĘ SPIERAĆ KTO MA LEPSZĄ FIRMĘ I KTO ILE ZARABIA ?
No chyba że jezdzicie wszyscy 2 tygodnie to wtedy ma znaczenie.

Pozdrowienia dla Rafałka <3 buziaczki, ręcznik czeka w gotowości, na każdym parkingu wywieszam na lusterku żebyś mnie przyuważył bop Ty przecież wiesz że ja [cenzura] co inni o mnie pomyślą, gej, pedał, ciota. Mnie to lotto :-)
Dalej będę jeździł i śmiał się i cieszył że jako jedyny hetero w 100% mam różowy ręcznik od ukochanej i codziennie mój piękny pysk w niego wycieram.

Przepraszam za przekleństwa. Zadzwonie rafał !
Z poważaniem Michał z TwinCAba ! orevuar

16 lut 2017, o 18:40

Siema wszystkim jest ktos na aralu w miejscowosci stuhr ? De
Pozdrawiam i szerokosci

2 mar 2017, o 22:09

Super inicjatywa! Na pewno się dołącze!

25 mar 2017, o 03:16

Waldemar z Gorzowa na 81

26 sie 2017, o 22:59

Witam,
Koledzy potrzebuję pomocy a nie wiem gdzie uderzyć.
Mianowicie dzisiaj po południu na Parkingu Shell Marke E17 (richting Gent) Wywiązała się jakaś bójka czy ktoś coś wie na ten temat. Proszę o pomoc.

11 lis 2017, o 03:16

Siema mordeczki :) smaruje ktoś dziś o tej godzinie do PŁ czy sam wracam? :D na CB nikogo....

16 lis 2017, o 12:12

jacek napisał(a):Pozdrowienia dla Rafałka <3 buziaczki, ręcznik czeka w gotowości, na każdym parkingu wywieszam na lusterku żebyś mnie przyuważył bop Ty przecież wiesz że ja [cenzura] co inni o mnie pomyślą, gej, pedał, ciota. Mnie to lotto :-)
Dalej będę jeździł i śmiał się i cieszył że jako jedyny hetero w 100% mam różowy ręcznik od ukochanej i codziennie mój piękny pysk w niego wycieram.

Przepraszam za przekleństwa. Zadzwonie rafał !
Z poważaniem Michał z TwinCAba ! orevuar

Ty to wszystko tak na serio? :?

8 sty 2018, o 07:43

Ktoś będzie śmigał A2 od Wawa w kierunku zachodnim aż do granicy?

1 lut 2018, o 10:03

Pozdrowienia z zimnej Norwegii !
Odpowiedz