Nawigacja w Europie

Awatar użytkownika
sebfli
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:6 wrz 2013, o 16:10
Samochód:master
Firma:aida-trans
Uprawnienia:b+e
Re: Nawigacja w Europie

Post autor: sebfli » 16 wrz 2013, o 12:24

Ja latam na tom tomie i do tej pory wydaje mi się najlepszy :D Ale czytając Wasze opinie mam ochotę sięgnąć po igo primo,wgram go sobie na tableta i przetestuje :D

Awatar użytkownika
MlodyLeo
Posty:126
Rejestracja:1 wrz 2013, o 12:02
Samochód:Mercedes Sprinter316
Uprawnienia:A,B

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: MlodyLeo » 16 wrz 2013, o 13:01

Dla mnie najlepszą nawigacją była nawigacja NAVTEC ale niestety oprogramowanie tego producenta nie jest już dostępne w Polsce i po tym jak uszkodziłem sobie navi musiałem poszukać czegoś nowego i testowałem kilka oprogramowań: IGO 8 , TOM-TOM , IGO My Wey , oraz IGO primo i wybór padł na tą ostatnią.
Obrazek

Awatar użytkownika
sebfli
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:6 wrz 2013, o 16:10
Samochód:master
Firma:aida-trans
Uprawnienia:b+e

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: sebfli » 18 wrz 2013, o 15:42

jeszcze pytanko ;) czy można kupić same oprogramowanie igo primo na androida i gdzie :?: a może ktoś ma,to chętnie odkupie,jeżeli jest to możliwe oczywiście ;)

Awatar użytkownika
MlodyLeo
Posty:126
Rejestracja:1 wrz 2013, o 12:02
Samochód:Mercedes Sprinter316
Uprawnienia:A,B

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: MlodyLeo » 18 wrz 2013, o 15:50

poszukaj w necie tam jest na pewno do pobrania a jak nie to w punktach gdzie naprawiają CB i Navi na pewno maja bo chłopak chciał mi zainstalować na telefonie takie coś za około 50 zł jeżeli chcesz bardzo dobrą navi na androida to poszukaj sobie SYGIC jest zajeb......ale sporo miejsca zajmuje
http://www.youtube.com/watch?v=dhdoQ18ILHo
Obrazek

Awatar użytkownika
agencik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:14 mar 2014, o 21:12
Samochód:Renault :(
Firma:Dar-Trans
Uprawnienia:B, tram, sztapl,
Lokalizacja:Szczecin

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: agencik » 16 mar 2014, o 16:24

Zarówno igo jak inne navi po za automapa smigaja na mapach wydawcy navtec lub teleatlas więc nie ma co pod względem adresów porównywać programów,
Automapa jest niestety najlepsza na pl wszędzie indziej to narzędzie dla samobójców i masochistow.
Navi cywilne od zawodowych różnią się tylko wyznaczaniem tras nie adresami.
Pełna Europa, informacje o czasach przejazdów, korki tmc online i FM, wiadukty ograniczenia określonych towarów, nacisków osi, gabarytów pojazdów, kody pocztowe, ukształtowanie terenu, w mapach navtec to 4,3gb masz mnie nie ma pełnej mapy ;) nie ma co w ten czas oceniac .
Swego czasu jeździł em z 4 navi navigon, automapa, truck nawigator, mio, , Lotus, tomtom, igo i jak całe życie podziwiał em tomka to zostałem na igo, i wiem ze opinia jest jak d... każdy ma inna tak szczerze polecam nie tylko sprawdzić ale i modyfikować pod swoje potrzeby dzięki informacjom z my-navia.
Żadna navi nie potrafi tego co igo czy na windowsie, ios, czy androidzie.
Oczywiście po sprawdzeniu ogolno dostępnych piratów zachęcał do zakupu subskrypcji od producenta który nie ma nic przeciwko zmodyfikowanym aplikacjom pod warunkiem opłacenia subskrypcji na aktualizacje map, i to tez stawia producenta twarzą a nie d do klienta jak inni. Cena za to narzędzie nie jest wygorowana.
Sie cita, sie wie.
Sie pyta, sie wie jeszcze więcej ;)
https://plus.google.com/107920073629536521308/about

Awatar użytkownika
thetox231
Użytkownik
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:6 maja 2014, o 22:46
Samochód:megane 2
Uprawnienia:B

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: thetox231 » 18 wrz 2014, o 15:14

Mam chęć po testowania tomtoma oraz igo primo, prosiłbym o linki oczywiście do strony https://play.google.com/store?hl=pl z nawigacjami, bo są rózne tam a nie wiem które wybrać, a tydzień jest za free, obecnie jędze sobie na automapie a jędze tylko po pl, ale nie długo może się to zmieni.

Awatar użytkownika
magda6666
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:16 lut 2015, o 17:00

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: magda6666 » 16 lut 2015, o 17:36

mam pytanie jak często zdaża wam się że nawigacja nie znajdzie danego obszaru ?

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: dawid781 » 16 lut 2015, o 23:27

Obszar raczej zawsze znajdzie :lol:
Zdarza się że nie znajdzie konkretnego adresu (jeżdżę na IGO i baaaaardzo rzadko mi się to zdarza)
Ale i w takich sytuacjach można sobie poradzić...
Najbliższa duża ulica, współrzędne itp.
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: Wolf » 17 lut 2015, o 14:29

Od samego początku igo mam, raz tylko wracałem z żaby na automapie, w chwili obecnej 2014.q2 ale fakt dosyć często muszę prosić o współrzędne
współrzędne.

Awatar użytkownika
thetox231
Użytkownik
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:6 maja 2014, o 22:46
Samochód:megane 2
Uprawnienia:B

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: thetox231 » 13 lip 2015, o 21:08

A jakie nie drogie urządzenie z igo i mapami europy polecacie ? Bo są rożne wersje igo np do 300zł z dożywotnia aktualizacją map, czy mapy się aktualizuje przez urządzenie czy trzeba ręcznie wgrywać podpinając do komputera?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja”