i Go dlaczego?

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Re: i Go dlaczego?

Post autor: Doktor » 24 sie 2018, o 11:27

Ja lubię mieć pewność, że mapa której używam, jest aktualna i gotów jestem za to płacić, dlatego mimo, że mi bardzo pasował i Go przestałem go używać, teraz kupiłem, ale juz jestem niezadowolony, bo kupiłem w nadziei, że legalny z wsparciem, a go nie ma, co do samego interfejsu, widzę, że się od czasu gdy miałem go poprzednio nie zmienił, na razie tylko 3 trasy z nim zrobiłem i bardziej odpowiada mi tryb "optymalny" z AM od "ekonomicznego" z i Go, ja sobie z AM radze tak, że jadę optymalnym, po trasie, a czasami przed miejscowościami przełączam na "szybki", aby mnie przez miasta nie ciągało bez potrzeby, potem znów przełączam na optymalny.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: i Go dlaczego?

Post autor: Wolf » 24 sie 2018, o 11:44

Doktor pisze:Ja lubię mieć pewność, że mapa której używam, jest aktualna i gotów jestem za to płacić, dlatego mimo, że mi bardzo pasował i Go przestałem go używać, teraz kupiłem, ale juz jestem niezadowolony, bo kupiłem w nadziei, że legalny z wsparciem, a go nie ma, co do samego interfejsu, widzę, że się od czasu gdy miałem go poprzednio nie zmienił, na razie tylko 3 trasy z nim zrobiłem i bardziej odpowiada mi tryb "optymalny" z AM od "ekonomicznego" z i Go, ja sobie z AM radze tak, że jadę optymalnym, po trasie, a czasami przed miejscowościami przełączam na "szybki", aby mnie przez miasta nie ciągało bez potrzeby, potem znów przełączam na optymalny.
Mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/truc ... -6250/cena niby nie atrakcyjna, ale całą reszta daje do myślenia, szukam możliwości przetestowania, ale póki co nie znalazłem chętnych, opinie kierowców z dużych są pozytywne.

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: i Go dlaczego?

Post autor: Doktor » 24 sie 2018, o 11:50

Masz pecha do linków, "błąd strony 404 " tym razem, wiec nie wiem ile ten Tom Tom ma kosztować, ja do IVECO kupiłem Novroud Leeo 6, bo juz jest niedostępny u dystrybutora, a spodobało mi się, że okablowanie podłączone jest do uchwytu a nie samego urządzenia, urządzenie ma tylko styki, a znalazłem jeszcze w Morele net za 528 zł z wysyłka, z tym że bez aplikacji czyste urządzenie,w sumie jak doliczę aplikacje to też tanio nie wyjdzie.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: i Go dlaczego?

Post autor: Wolf » 24 sie 2018, o 12:25

TomTom GO PROFESSIONAL 6250 1950pln z VAT

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: i Go dlaczego?

Post autor: Doktor » 24 sie 2018, o 12:29

Trochę będzie bolało :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja”