Switch to full style
Odpowiedz

Nawigacja dla świerzaka

11 lip 2018, o 12:30

Pany i Panewki, tak jak w temacie. Poszukuję nawigacji do busa. Budżet maks 1000pln. Ktoś z Was ma jakieś świeże wiadomości z świata navi ? Moja wiedza skończyła się na mio które sprzedałem po 2 dniach użytkowania... W tej klasie nie spodziewam się jakiś wodotrysków i lotów w kosmos, chodzi mi o to żebym w miarę sensownie mógł się poruszać od Polski po Belgię. Ktoś coś może sensowego polecić w tych pieniądzach ?.

Pozdrawiam.

Re: Nawigacja dla świerzaka

11 lip 2018, o 13:52

Ale co ci w MIO nie pasowało, zresztą kwestia jest taka że istotny jest program a nie producent navigacji, jakiekolwiek sprzęt z CE do tego IGO i po temacie

Re: Nawigacja dla świerzaka

11 lip 2018, o 15:32

Noo, czy "jakakolwiek" - to byłbym ostrożny :mrgreen: :mrgreen:
Mój ( od jutra "były" ) szef zakupił wychwalanego BLOW x3 i zapakował "własną" ( czytaj "no name" ) Automapę... . Gdyby nie to, że ten Bloł jest za płaski, byłby świetny, jako klin pod kolo. Szukanie sygnału z satelity to około pół godziny :lol: :lol: ..

Re: Nawigacja dla świerzaka

11 lip 2018, o 18:06

Wolf Zrezygnowałem z MIO z tego wzglądu, że właśnie długo szukała gdzie jest. Znalazłem coś takiego https://allegro.pl/nawigacja-gps-7-igo- ... f4bbc5c918

Warto ? Kamerka się przydaje ? Kolega mówi, źe w Austrii i Szwajcarii jest przypał za używanie kamerki.

Re: Nawigacja dla świerzaka

11 lip 2018, o 18:54

To może ja się wypowiem.
Dokładnie ten produkt który wskazałeś wisi u mnie na szybie. Na pokładzie IGo, DailyRoads Voyager i Yanosik. Do tego podłączona kamera wstecznego biegu.
Z was mogę wymienić co najwyżej nie najwyższą jasność ekranu, ale nawet w słoneczne dni widać co trzeba. Obraz z rejestratora to nie plazma, ale do celów ratowania własnej dupy jest zupełnie wystarczający.
Poza tym można na upartego i filmy oglądać w wolnych chwilach.
Bebechy nie są najwyższej półki, ale za te pieniądze na tyle możliwości to jest dobry kompromis.
Jeszcze za wadę można uznać uchwyt który bez dokładnego skręcenia będzie nieco drżał.

Jak coś to pytaj śmiało :-)

Re: Nawigacja dla świerzaka

12 lip 2018, o 12:01

detectivus Dzięki, o taką odpowiedź mi chodziło. Chyba się zdecyduje właśnie na tą, będę ją również użytkować w samochodzie 4x4 na różnorakich zadupiach. Jak z szybkością odnajdywania się po wyłączeniu wygląda ?
Odpowiedz