Na jakich mapach jezdzicie ?

Awatar użytkownika
przemek01
Posty:13
Rejestracja:5 lip 2013, o 14:00
Samochód:VW LT35
Firma:-
Uprawnienia:B/ C w drodze
Lokalizacja:Pajęczno / Opole
Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: przemek01 » 25 lip 2013, o 22:00

Jaka według Was jest najlepsza mapa na Europe/Polske?

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: bambo » 26 lip 2013, o 13:22

Ja jeżdżę kolego na igo my way ,przedtem korzystałem z igo primo starszego i tez wszędzie dojechałem mam na karcie 8 GB dwie mapki właśnie Igo My Way i auto mapę także jak cos to przeskakuje :) Mam również bardziej profesjonalne na laptopa z przekaźnikiem bluetooth ,ale to już jak coś w razie "W" :) Testowałem praktycznie wszystkie teraz mam mieć nowego Mastera od Bosa z wbudowana nawigacja Tom Tom zobaczymy jak się będzie sprawować.Tamte mapki w/w maja ustawienia ciężarowe tu głównie chodzi mi o wysokość także polecam. Szerokości
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: toper » 26 lip 2013, o 15:36

Potwierdzam najlepiej sprawdza się IGO zaczynałem na IGO 8 i cały czas na tym śmigam nie znalazlem lepszej.
A tom tom w reni nowej nie sprawdza sie za dobrze jedyny bajer to ten pilot do navi w reni ale jak go tu uzywac w czasie jazdy :) mamy jedną taką renię i żeby nie to że było w gratisie to na pewno bym nie zamawial do kolejnej.

Awatar użytkownika
Marshall
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:18 wrz 2013, o 17:23
Samochód:master
Uprawnienia:b

Re: Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: Marshall » 18 wrz 2013, o 17:29

Witam panowie wszyscy jezdzicie na igo primo lu may way ale czy ktos z was szukal innej mapy wiecie ze jest lepsze dla przykladu podam jedna na ktorej latam i jest duzo lepsza do w/w sygic jedyny minus przy instalacji to ze musi miec dostep do wifi jak ktos ma pytania chetnie odpowiem pozdro i do zobaczenia na trasie

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: bambo » 5 lis 2013, o 21:31

toper pisze:Potwierdzam najlepiej sprawdza się IGO zaczynałem na IGO 8 i cały czas na tym śmigam nie znalazlem lepszej.
A tom tom w reni nowej nie sprawdza sie za dobrze jedyny bajer to ten pilot do navi w reni ale jak go tu uzywac w czasie jazdy :) mamy jedną taką renię i żeby nie to że było w gratisie to na pewno bym nie zamawial do kolejnej.
Potwierdzam już wypróbowałem nowa renie z TOM TOM no i kicha jednym słowem, tzn. ja używam ja jako pomocniczej patrząc tylko gdzie i za ile sa korki bo ma na razie ta opcje :) a tak to we Francji poprowadzi na płatne ,no i w mieście np. pod 2.5 m. wysokość :) Wiadomo ze wcześniej sa znaki informujące ale.... po prostu prowadzi jak osobówka niema tych ustawień co igo także jadąc daje opcje ukryj mapę a jak potrzebuję to wtedy korzystam Jednym słowem przydaje się czasem ale nie musi jej być :) Po prostu już jak wypuścili w takim samochodzie jak bus plandeka to mogła by mieć ustawienia ciężarowe, które naprawdę sa bardzo pomocne. I jeszcze jedno .Zawiesiła mi się na dwa tygodnie ,nic nie pokazywało nawet nie wyświetlało ustawień radia, 3 osoby na parkingu miały to samo .I tu pytanie czy ktoś tez tak miał ? Nie zgłaszam na razie u dilera bo działa myślę ze już tak nie będzie ,chyba ze wypuścili lipę i dlatego dali rabat ,zniżkę na navi-PROMOCJA :) bo być może wyszły .....niedopracowane ? Dwie fajne rzeczy w nowej Reni to USB w radiu i zestaw Głośno mówiący bardzo dobra i przydatna rzecz, Wyraźnie słychać i głośno i to samo odczuwa rozmówca po drugiej stronie.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
OKTI_GDAŃSK
Posty:7
Rejestracja:7 lis 2013, o 16:12
Samochód:Renault Master 2011
Uprawnienia:B
Lokalizacja:GDAŃSK POLAND

Re: Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: OKTI_GDAŃSK » 8 lis 2013, o 20:15

smigam na Automapa 2012 i jak narazie jest nie zawodna tylko troche przymula czasami ale nie narzekam ;) na busa dobra ;) a do Ciężarówki proponuje Aigo ;) ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tonik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:22 kwie 2013, o 20:40
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Szczytno

Re: Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: Tonik » 21 wrz 2015, o 19:03

Która z map(programów) ma możliwość posortowania punktów via(przelotowych) w taki sposób aby przejazd między nimi był jak najkrótszy i cała trasa była jak najkrótsza. Kiedyś widziałem coś takiego ale już nie pamiętam w jakiej mapie to było.

Awatar użytkownika
piurko
Użytkownik
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:5 sty 2014, o 00:20
Samochód:Master III
Uprawnienia:A,B

Re: Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: piurko » 21 wrz 2015, o 20:14

Ja jeżdżę na iGO , nie wiem czy o to Ci chodzi ; w iGO dodajesz punkty przelotowe np ; start W-wa - Konin - Sochaczew - Poznań - Gniezno - Słubice , zrobisz wyznacz trasę , a potem w edycji trasy robisz optymalizację i iGO poprzestawia punkty przelotowe ; W-wa - Sochaczew - Konin - Gniezno - Poznań - Słubice .

Awatar użytkownika
JuniorS
Posty:98
Rejestracja:13 lut 2014, o 18:42
Samochód:MAN TGX 18.440
Firma:Trans Cargo
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:Wrocław

Re: Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: JuniorS » 23 wrz 2015, o 01:35

iGO Truck, TomTom Truck i fabryczna w MAN-ie. Chociaż czy ona fabryczna to nie wiem. Miały działać mapy z karty pamięci a nie działają. A co tam wgrane jest to mogę strzelać. Wygląda na Clevera ale nie wiem i nie korzystam zbytnio...

iGO chyba najlepiej wytycza drogi.
Obrazek MANIEK !

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Na jakich mapach jezdzicie ?

Post autor: FRONT242 » 24 wrz 2015, o 11:14

JuniorS pisze:iGO Truck, TomTom Truck i fabryczna w MAN-ie. Chociaż czy ona fabryczna to nie wiem. Miały działać mapy z karty pamięci a nie działają. A co tam wgrane jest to mogę strzelać. Wygląda na Clevera ale nie wiem i nie korzystam zbytnio...

iGO chyba najlepiej wytycza drogi.
Kiedys wychwalalem iGO , ale w Belgii i Holandii sprzylem dupe kilka razy ... nie bylo ulic w malych pipidowkach . Nie mialem drugiej nawigacji i musialem bladzic ... tracic czas i wqrwiac sie ....
Od tamtej pory mam wlaczone 2 GPSy w samochodzie . Przede wszystkim TomTom i jako dodatkowa iGO TRUCK . Czesto jedna pokazuje droge inaczej a druga inaczej ... ale zawsze na jakiejs znajde droge do celu :D

Jezeli chodzi a mapy w polsce to TYLKO AUTOMAPA .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja”