Jaka nawigacja (urządzenie)?

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk
Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: 3D3D3D » 17 sie 2014, o 11:57

Kolego jesteś niereformowalny. Chciałem pomóc podpowiadając gdzie szukać rozwiązania problemu. Punkty POI można do każdej nawigacji doinstalować.
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: FRONT242 » 17 sie 2014, o 12:02

3D3D3D pisze:Kolego jesteś niereformowalny. Chciałem pomóc podpowiadając gdzie szukać rozwiązania problemu. Punkty POI można do każdej nawigacji doinstalować.
To na [cenzura] kozaczysz , jak wiesz to napisz chlopakowi o co chodzi ... a nie 3 posty napisales nie na temat a czwarty post piszesz " chialem pomoc " .... i dalej konkretnie nic nie napisales , bo to ze doinstalowac mozna to kazdy debil wie . Napisz konkretnie pod katem iGo , to o co chudy pyta .

Nie chce mi sie z toba dalej gadac , pozdro , szerokosci i wypierdalaj .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Chudy03
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:8 maja 2014, o 12:21
Samochód:Fiat Dukato 180KM 10
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Jarosław

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: Chudy03 » 17 sie 2014, o 12:10

Panowie, spokojnie, jesteśmy przecież jedną wielką rodziną, po co się kłócić i wyzywać? Ja w tematach nawigacji jestem zielony jak groch, nie wiem jak szukać map, jak je zainstalować, jak dograć radary. Jedynie to wiem jak obsługiwać, ale to też nie wszystkie, bo przyzwyczaiłem się do iGo, a teraz mam automapę i kilku funkcji nie mogę znaleźć/ustawić.
Jeszcze raz apeluję o spokój, pamiętajcie, jesteśmy rodziną, powinniśmy sobie pomagać, a nie się kłócić.
Powoli zdobywam doświadczenie :)

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: 3D3D3D » 17 sie 2014, o 12:23

Powiedz kolego, czego nie potrafisz znaleźć w Automapie - może potrafię Ci pomóc.
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
Chudy03
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:8 maja 2014, o 12:21
Samochód:Fiat Dukato 180KM 10
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Jarosław

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: Chudy03 » 17 sie 2014, o 12:30

Nie mogę ustawić punktu przelotowego. Na przykład chcę się dostać z Polski na Litwę, ale żeby nie kierowało mnie przez Rosję, to muszę ustawić punkt przelotowy na Suwałki.
Nie mogę znaleźć opcji szukania stacji paliwowych czy też jakichś sklepów oraz parkingów.
Nie mogę podglądnąć całej trasy i przybliżyć sobie widoku, żeby popatrzeć przez jakie miejsca dokładnie mnie prowadzi.
W ogóle w mojej opinii (nie chcę tu nikogo ani niczego urazić) automapa nie nadaje się na busy międzynarodowo.
Powoli zdobywam doświadczenie :)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: Wolf » 17 sie 2014, o 12:37

I tutaj masz rację, Automapa jest super na osobówkę i to najlepiej na Polskę natomiast na międzynarodówkę tylko i wyłącznie IGO

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: 3D3D3D » 17 sie 2014, o 12:50

Chudy03 pisze:Nie mogę ustawić punktu przelotowego. Na przykład chcę się dostać z Polski na Litwę, ale żeby nie kierowało mnie przez Rosję, to muszę ustawić punkt przelotowy na Suwałki.
Nie mogę znaleźć opcji szukania stacji paliwowych czy też jakichś sklepów oraz parkingów.
Nie mogę podglądnąć całej trasy i przybliżyć sobie widoku, żeby popatrzeć przez jakie miejsca dokładnie mnie prowadzi.
W ogóle w mojej opinii (nie chcę tu nikogo ani niczego urazić) automapa nie nadaje się na busy międzynarodowo.
Jeśli masz ustawiony punkt docelowy możesz dodać punkty via, przez które będziesz przejeżdżał:
-Menu>Prowadź do/Szukaj>Adres (tu podajesz lokalizację, punkt , przez który chcesz jechać)>VIA (dokładny adres lub okolica)>OK. Punktów via może być kilka.

Powiadamiane i wyświetlanie o stacjach paliwowych, sklepach, itp.. możesz uaktywnić:
-Menu>POI>Wyświetlanie(Ostrzeganie)>Wszystkie>(tu wybierasz, co Cię interesuje).

Trasę możesz przybliżać i oddalać suwakiem, który wyświetla się po prawej stronie ekranu.

Automapa jest rewelacyjnym programem, jeżeli chodzi o pokrycie adresowe, proponuję wybierać typ trasy "Bezpieczna" - prowadzi wtedy drogami głównymi.
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: 3D3D3D » 17 sie 2014, o 13:06

Wolf pisze:I tutaj masz rację, Automapa jest super na osobówkę i to najlepiej na Polskę natomiast na międzynarodówkę tylko i wyłącznie IGO

cyt: Jan Tadeusz Stanisławski - "O wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia"
Każdy program trzeba nauczyć się obsługiwać.
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: Wolf » 17 sie 2014, o 15:27

3D3D3D po prostu sobie nie kpij, w IGO pokazuje ci nawet pasy ruchu na parkingach na UE, a w automapie co masz ?? trasę z pkt A do B, bo może masz tak samo jak w IGO kilka tras alternatywnych do wyboru, no zaraz ze śmiechu padnę, na AutoMapie jeździłem kiedyś wokoło komina, raz i tylko raz wracałem z unii na niej - karta z IGO padła, ciekawi mnie jeszcze TOMTOM z nim nie miałem do czynienia, z całej gamy programów do navi z którymi miałem do czynienia IGO jest OK, a szacun dla ciebie jak się męczysz z AUTOMAPĄ i twierdzisz że to to samo.

Awatar użytkownika
Chudy03
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:8 maja 2014, o 12:21
Samochód:Fiat Dukato 180KM 10
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Jarosław

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: Chudy03 » 17 sie 2014, o 16:11

Czy iGo Primo od iGo Truck bardzo się różni? Co jest lepsze na 10-paletową plandekę?
Powoli zdobywam doświadczenie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja”